dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Głogów

499 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

499 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna Głogów

Brzostów,Głogów

800 000 zł3 453 m² 231,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam Działkę Usługową o powierzchni 3453 Bardzo dobra lokalizacja 850 Tyś +vat Wszelkich Informacji udzielę pod numerem tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Pokoju

Hutnik,Głogów

167 000 zł33 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena: 167.000 zł. Na sprzedaż: przytulne mieszkanie z własnym miejscem parkingowym w Głogowie, ul. Obrońców Pokoju | 2. piętro | Gotowe do wprowadzenia Szukasz mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Paulinów,Głogów

1 200 000 zł350 m² 3 433,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:655 m²

Marzysz o wygodnym domu w spokojnej okolicy. Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę. Nieruchomość położona w Głogowie na osiedlu Paulinów. Dom o powierzchni użytkowej 291,30 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kopernik,Głogów

1 500 zł52 m² 29,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o pow. 51,6 mkw, położone na paterze, na osiedlu Kopernik. Mieszkanie składa się z : 2 pokoi kuchni łazienki z wc przedpokoju. Mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

195 000 zł35 m² 5 608,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość, która mieści się na 2 piętrze- umeblowane do zamieszkania od zaraz. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,77 m2, w którego skład wchodzi: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Hutnik,Głogów

209 000 zł46 m² 4 543,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam częściowo umeblowane mieszkanie 2 pokojowe 46m2 z piękną kuchnią. 3 pięteo. Osiedle Hutnik. Sprzedaż bezpośrednia Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Chrobry,Głogów

299 000 zł64 m² 4 701,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Nowa oferta, tylko w Cuprum House, duże 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w dobrej lokalizacji. Przestronne mieszkanie z balkonem, położone na 4 piętrze, na Osiedlu Chrobry przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

380 000 zł68 m² 5 620,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 67,61 m , usytuowane w Głogowie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Głogów

Stare Miasto,Głogów

14,86 zł/m²74 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Głogów, stare Miasto, lokal, 74m2, wynajem 1100zł +vat Wynajmę lokal na Starym Mieście, o powierzchni 74m2, usytuowany w kamienicy, poziom piwnicy z oknami z bezpośrednim wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

1 150 000 zł160 m² 7 165,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:560 m²

Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 160,5 m (103,5 m użytkowej), położony na os. Piastów w Głogowie. Nieruchomość usytuowana na zadbanej działce 5,6 ara z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nadodrze,Głogów

239 000 zł54 m² 4 461,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na sprzedaż przy ulicy Przemysłowej! To nieruchomość o powierzchni 53,57 m2, położona na trzecim piętrze, gwarantującą nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Hutnik,Głogów

258 000 zł36 m² 7 146,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie odrębne, własnościowe, 2 pokojowe o powierzchni 36,1m2 z balkonem, umeblowane, położone na drugim piętrze przy ul. Moniuszki. Mieszkanie składa się z : -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oriona

Kopernik,Głogów

255 000 zł52 m² 4 903,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, w którym urządzisz przestrzeń dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś? To oferta dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Hutnik,Głogów

276 000 zł47 m² 5 872,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48 m , znajdujące się na 1 piętrze, 4-piętrowego bloku. Idealne dla rodziny z dziećmi. W cenie wyposażenie z agd. Pokoje od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Andromedy

Kopernik,Głogów

199 000 zł32 m² 6 257,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie bez pośredników na Osiedlu Kopernik o powierzchni 31,80m składające się z: - słonecznego i przestronnego pokoju - Osobnej kuchni z oknem - Toalety - Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Plac Solny

Stare Miasto,Głogów

439 900 zł64 m² 6 873,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie, głogów Plac Solny, stare Miasto Jeśli szukasz mieszkania w centrum Głogowa, które łączy funkcjonalny układ, nowoczesne wykończenie i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

160 000 zł30 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | Głogów | 160 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 30 m na parterze w świetnej lokalizacji Głogowa. Układ: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plutona

Kopernik,Głogów

369 000 zł61 m² 6 049,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 61m2 położone na trzecim piętrze w ivp bloku przy ul. Plutona w Głogowie. Mieszkanie składa się z w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Rzemieślnicza

Żarków,Głogów

549 000 zł88 m² 6 238,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie - komfort, przestrzeń i nowoczesny styl w jednym! Mieszkanie położone jest na osiedlu Złota Podkowa - spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Hutnik,Głogów

245 000 zł38 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w Głogowie przy ulicy Niedziałkowskiego. Mieszkanie o powierzchni 37,8 m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smolna

Stare Miasto,Głogów

309 000 zł69 m² 4 478,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Prezentujemy wyjątkową okazję na zakup przestronnego mieszkania do remontu, zlokalizowanego na trzecim piętrze kamienicy na urokliwym Starym Mieście w Głogowie. Szczegóły mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Hutnik,Głogów

270 000 zł58 m² 4 695,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,50 m , położone na parterze w bloku na osiedlu Hutnik w Głogowie. Opis nieruchomości: 3 pokoje (w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herkulesa

Głogów,dolnośląskie

275 000 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m , położone przy ul. Herkulesa w Głogowie. Mieszkanie jest dostępne od zaraz i znajduje się w świetnie skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Daszyńskiego

Głogów,dolnośląskie

1 500 zł54 m² 27,74 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cenisz sobie mieszkanie w otoczeniu zieleni? Chcesz mieć wszędzie blisko? Idealnie! Ta perełka jest wprost dla Ciebie! oferta wynajmu nieruchomości Mieszkanie, o którym mowa zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka V Żelaznego

Głogów,dolnośląskie

610 000 zł65 m² 9 378,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze z 2 balkonem, pełnym wyposażeniem gotowe do zamieszkania! Świetna lokalizacja - osiedle Piastów - ul. Henryka Zelaznego. Nowe budownictwo- 2020r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Głogów

439 000 zł90 m² 4 877,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą sprzedaży przestronnego i klimatycznego mieszkania położonego w jednej z najbardziej urokliwych części Głogowa na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oriona

Kopernik,Głogów

430 000 zł61 m² 7 095,71 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie ul. Oriona, głogów Na sprzedaż przestronne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 60,6 m , zlokalizowane na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona

Piastów Śląskich,Głogów

350 000 zł8 860 m² 39,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Głogów, piastów Śląskich, działka gruntu pod obiekty handlowe, powierzchnia 88,60ar, sprzedaż 350000 zł W ofercie w sprzedaży działka gruntu o nr geodezyjnym 15 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plutona

Kopernik,Głogów

405 000 zł63 m² 6 459,33 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie (62,7mkw) zlokalizowane w sercu osiedla Kopernika. Idealne dla rodzin lub osób poszukujących komfortowej przestrzeni w świetnej lokalizacji bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

255 000 zł38 m² 6 746,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość, która mieści się na 1 piętrze ( umeblowane do zamieszkania od zaraz) Lokalizacja; głogów Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,80 m2, w którego skład wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Głowackiego

Chrobry,Głogów

760 000 zł360 m² 2 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:261 m²

Głogów, osiedle Chrobry, ul. Głowackiego, budynek handlowo-usługowo-mieszkalny, 290m2, sprzedam, 760 000 zł. Ze względu na lokalizację nieruchomość idealna pod inwestycję Na sprzedaż budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Żarków,Głogów

395 000 zł64 m² 6 133,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, jasne mieszkanie z klimatyzacją i balkonem gotowe do zamieszkania!szukasz funkcjonalnego, jasnego mieszkania w Głogowie? Ta nieruchomość przy ulicy Budziszyńskiej to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saturna

Kopernik,Głogów

285 000 zł52 m² 5 480,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedam jasne i przestronne 2 pokojowe mieszkanie 52m w świetnej lokalizacji po generalnym remoncie do własnej aranżacji. Możliwość adaptacji na 3 pokoje. Zlokalizowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Głogów,dolnośląskie

339 000 zł47 m² 7 151,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe położone na III piętrze w bloku IV piętrowym lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Sienkiewicza, układ pomieszczeń Mieszkanie, składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Plac Solny

Stare Miasto,Głogów

439 900 zł64 m² 6 873,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szewska

Stare Miasto,Głogów

662 000 zł74 m² 8 987,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w sercu Starego Miasta, ul. Szewska, głogów Powierzchnia: 73,66 m Piętro: II z windą Cena: 662 000 zł Komórka lokatorska: 4 m (w cenie) Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Głogów,dolnośląskie

235 000 zł34 m² 6 871,35 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu nieruchomość na ul. Kosmonautów Polskich w Głogowie, która mieści się na 3 piętrze w 10 piętrowym wieżowcu z 2 windami. Wykonany remont klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

195 000 zł56 m² 3 490,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Głogów, ul. Kamienna Droga, mieszkanie 2 pokoje z dwoma łazienkami, parter, powierzchnia 56 m2, sprzedaż 195 000zł Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe z dwoma łazienkami o powierzchni 56m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Pokoju

Hutnik,Głogów

167 000 zł33 m² 5 000 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mikołaja

Stare Miasto,Głogów

2 400 zł51 m² 47,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Głogów, stare Miasto, ulica Świętego Mikołaja, 2 pokoje, 51m2, IV piętro z windą, w nowej kamienicy, wynajem 2400 zł Szukasz funkcjonalnego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saturna

Kopernik,Głogów

319 000 zł52 m² 6 134,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 52m , 3 pokojowe, dwustronne, bardzo słoneczne, z dużym balkonem. Mieszkanie jest sprzedawane z wyposażeniem / umeblowaniem. Budynek ocieplony, z odnowioną.