dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Głogów

480 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

480 ogłoszeń

640 000 zł118,85 m² 5 384,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 82,38 m , położone na piętrze domu wielorodzinnego podzielonego na dwa niezależne lokale (parter i piętro). Do.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł47,40 m² 6 118,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe położone na III piętrze w bloku IV piętrowym lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Sienkiewicza, układ pomieszczeń Mieszkanie, składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł30,10 m² 9 435,22 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż nowocześnie wykończone mieszkanie w ścisłym centrum Głogowa przy ul. Armii Krajowej Oferuję wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w samym sercu Głogowa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł125 m² 5 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Marzy Ci się ekonomiczny i energooszczędny dom? A może nie chcesz już płacić wysokiego czynszu w bloku? Ta nowa perełka inwestycyjna powinna Cię zainteresować! Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

819 000 zł216 m² 3 791,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż obiekt handlowo-usługowy/mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej 216 m , położony w kompleksie handlowo-usługowym przy ul. Poczdamskiej na osiedlu Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł59 m² 5 067,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Głogów, mieszkanie po generalnym remoncie, 3 pokoje z piwnicą, powierzchnia, 50,33m 2 , II piętro, sprzedaż 315 000 zł. Jeśli szukasz ładnego i ekonomicznego mieszkania w utrzymaniu? to.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²20 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Oferujemy Państwu pomieszczenia biurowe do wynajęcia, znajdujące się na 1 piętrze w wolnostojącym budynku przy ul. Sikorskiego w Głogowie. Łącznie jest sześć pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Głogów,dolnośląskie

556 764 zł64,74 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie W inwestycji park głowackiego luksus W centrum głogowa Cena: 556 764 zł (8600 zł/m ) Powierzchnia: 64,74 m | Piętro: 3 zamieszkaj W prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

419 900 zł66 m² 6 362,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 66 m w centrum Głogowa 2 balkony, pralnia, gotowe do zamieszkania od zaraz. Opis nieruchomości Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 66,12 m , położone na 2. piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rycerska

Głogów,dolnośląskie

430 000 zł52,70 m² 8 159,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zamieszkaj w centrum miasta bez hałasu, z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury, w otoczeniu zieleni. Możliwość zakupu wraz z działką rod pod miastem z domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł65 m² 4 753,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 65m2 położone na czwartym piętrze w bloku przy ul. Herbowej w Głogowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł23 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia umeblowaną kawalerkę w samym centrum Głogowa przy ulicy Spółdzielczej. Mieszkanie o powierzchni 23 m2 na parterze. Mieszkanie jasne, ciepłe i tanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 858 zł59,98 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 3 pokoje, winda, 59,98 m2, sprzedam, 425858 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z windą w stanie deweloperskim, znajdujące się na II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

318 960 zł44,30 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł45,50 m² 7 362,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 45,5 m2, położone na Starym Mieście. To dwupokojowe lokum emanuje urokiem i zachwyca swoją funkcjonalnością. Wejście do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł23 m² 6 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

DO sprzedania kawalerka centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 23 m2, jeden pokój, położone na I piętrze przy ulicy Spółdzielczej. Mieszkanie w stanie technicznym do remontu. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

52,83 zł/m²53 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia I piętro w kamienicy o powierzchni 53m2 położone Stare Miasto. prawa strona 2 pokoje i łazienka, lewa strona również 2 pokoje i wc, komfortowo wykończony, duży.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł56,20 m² 5 960,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie (lokal stanowiący odrębna nieruchomość z księgą wieczystą) o powierzchni 56,20 m2. Gdzie znajduje się nieruchomość? Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

318 960 zł44,30 m² 7 200 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

276 908 zł37,42 m² 7 400 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

304 900 zł58,80 m² 5 185,37 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowiec inwestycyjny 2 niezależne mieszkania Głogów, ul. Poczdamska - jedna księga wieczysta Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,8 m , położone na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Głogów,dolnośląskie

539 220 zł62,70 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania z rynku pierwotnego są idealną opcją dla osób chcących mieć swój własny wkład w tworzenie aranżacji mieszkania. Jest to możliwość, aby stworzyć własne niepowtarzalne.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł44,20 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

CO sprzedajemy? Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,2 m , położone na 7. piętrze w wieżowcu. Gdzie znajduje się mieszkanie? Osiedle Chrobry, ul.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 615 m² 114,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną w Głogowie, w granicach osiedla Widziszów, ul. Fabryczna / ul. Końcowa. Znajduje się ona we wschodniej części Głogowa, w spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie położone na osiedlu Piastów ul. Ks. Mechtyldy w nowoczesnym bloku oddanym do użytku w 2021 roku. Mieszkanie od strony podwórka, bardzo ciche. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł36 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Głogów, ul Niedziałkowskiego, kawalerka, 1 piętro, balkon, sprzedaż, 280 000 zł, cena do negocjacji. Na sprzedaż duża kawalerka o pow. 36 m2, z balkonem, usytuowana na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Głogów

Głogów,dolnośląskie

890 000 zł167 m² 5 329,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Głogów nowość przestronny dom W zabudowie bliźniaczej, 6 pokoi,zielona okolica, bliskość miasta, ulica dolna Główne parametry: nieruchomość w standardzie deweloperskim Pow. użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

294 630 zł42,70 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie z instalacją fotowoltaiczną Osiedle Piastów, głogów Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania na sprzedaż w nowoczesnym budynku wielorodzinnym na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł50,20 m² 4 980,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa cena! Oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkanie z balkonem, zlokalizowanego na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Nieruchomość położona w spokojnej części Głogowa na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł63,61 m² 3 442,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Głogowie ul. Generała Sikorskiego Jeśli marzysz o przestronnym mieszkaniu z klimatem, w świetnej lokalizacji i z ogromnym potencjałem aranżacyjnym ta.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł57,60 m² 6 076,39 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, na parterze w Głogowie, przy ul. Oriona Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na zabudowany balkon, - dwóch pokoi, - kuchni ( na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

999 000 zł263,40 m² 3 792,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:864 m²

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego, zrealizowanego według projektu Drozd, położonego na działce o powierzchni 864 m . Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Głogów

Głogów,mazowieckie

990 000 zł217,40 m² 4 554 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 894 m²

Cena nieruchomości obejmuje dom o pow. 217,40 m2 w tym piwnica, parter, piętro oraz budynek gospodarczy-garażowy pow. 185,- m2. Duża, ustawna działka o wym.178 x 22 o pow. 3894.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł130 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom z osobnym, niezależnym wejściem o powierzchni 130 mkw., 7 pokoi, kuchnia z jadalnią, 2 łazienki, w pełni umeblowany i wyposażony. Wynajem dla pracowników firm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

354 540 zł46,65 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie na osiedlu nowy piastów gotowe do odbioru! Cena: 354 540 zł (7600 zł/m ) Powierzchnia: 46,65 m | Piętro: 2 zamieszkaj W komfortowym mieszkaniu już dziś! Nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Głogów

Głogów,dolnośląskie

1 500 000 zł900 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Do sprzedania funkcjonująca restauracja + motel w Głogowie. Restauracja o powierzchni 400 m2 składa się z sali bankietowej, kuchni z kompletnym wyposażeniem, zaplecza socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł43,90 m² 5 922,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Świetna oferta dla singla, pary, młodej rodziny lub inwestora szukającego nieruchomości pod wynajem. Sprawdzi się także dla osób, które chcą mieszkać w samym sercu Głogowa, mając wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

99 500 zł18 m² 5 527,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż garaż o powierzchni 18m2 znajdujący się przy ulicy Niedziałkowskiego Dodatkowe informację: - garaż położony jest w świetnej lokalizacji - garaż znajduję się na dole - prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 200 zł44,56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 44,56 m2, sprzedam, 334200 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

317 300 zł41,75 m² 7 600 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poczdamska

Głogów,dolnośląskie

250 000 zł43 m² 5 813,95 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane na 9. piętrze w wieżowcu przy ul. Poczdamskiej w Głogowie. Dlaczego warto wybrać tę.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij