dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Głogów

481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

481 ogłoszeń

429 000 zł62,90 m² 6 820,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Poszukujesz nieruchomości w spokojnej lokalizacji? Cenisz sobie bliskość przyrody i zieleni? Idealnie! Mam coś, na miarę Twoich oczekiwań. Lokalizacja nieruchomości otwiera przed Tobą szereg.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Głogów

Głogów,dolnośląskie

1 999 999 zł11 529 m² 173,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę stanowiącą grunty orne o łącznej powierzchni 1,1529 ha, ruszowice gm.Głogów. Oznaczenie użytków: r II-1,0346 R III a - 0,1183 Miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

286 676 zł38,74 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkani a 2-pokojowe z odnawialną energią , w nowym budynku z windą na os. Piastów Śląskich w Głogowie. Mieszkania składają się z: -salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł61,20 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie (własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu z wyodrębnioną księgą wieczystą) o powierzchni 61,20 m2. Gdzie znajduje się nieruchomość?.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

859 000 zł138 m² 6 224,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż bardzo ładne, przestronne mieszkanie dwupoziomowe, o łącznej powierzchni użytkowej aż 138 m2, na którą składa się: pierwszy poziom o powierzchni 70,37 m2: - przedpokój- 4 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł50,20 m² 5 577,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Głogów, kopernik, ul. Andromedy, mieszkanie 2 pokoje z balkonem, 50,2m2, sprzedaż 280 000zł nowa cena! Jeśli szukasz mieszkania, nowocześnie zaaranżowanego z dużym balkonem, cichego,.

Szczegóły ogłoszenia

34,44 zł/m²142,26 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Royal Space ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego na Osiedlu Złota Podkowa w Głogowie. Lokal Przedmiotem najmu jest lokal handlowo-usługowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Głogów

Głogów,dolnośląskie

389 000 zł139,42 m² 2 872,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:552 m²

CO sprzedajemy? Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (dom modułowy) realizowany według projektu Z500 Z14 D L, o powierzchni całkowitej 139,42 m oraz użytkowej 109,24.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²75 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal usługowy położony w parterze kamienicy na Starym Mieście. Lokal o powierzchni całkowitej 75 mkw., składający się z sali głównej , zaplecza sanitarnego.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane bezpośrednio przy Rynku w Głogowie. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Lokal wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50,15 m² 8 953,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50,15m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Głogowa przy ulicy Kołłątaja - Osiedle Stare Miasto. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, atrakcyjne, mieszkanie o powierzchni 52 m2, położone na 3 piętrze w zadbanym budynku w samym sercu Głogowa, przy Alei Wolności. Przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł85,70 m² 6 767,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Głogów, ul Parafialna, mieszkanie, 3 pokoje, sprzedaż, 580 000 zł. Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży słonecznego, dwustronnego 3-pokojowego mieszkania, usytuowanego na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

400 700 zł49 m² 8 177,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Głogów, os. Kopernik, niski blok/gotowe do zamieszkania/pełne nowe wyposażenie W cenie! Szukasz mieszkania pachnącego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 200 zł44,56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł47,20 m² 5 275,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy ofertę 3 pokojowego mieszkania z balkonem, zlokalizowanego na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym przy Al. Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Głogów

Głogów,dolnośląskie

225 zł225 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia port rzeczny położony na 495 km rzeki Odry w Głogowie. Basen portowy o powierzchni 2,42 ha. Powierzchnia lądowa 2,16 ha. Port posiada węzeł transportowo- składowy. Budowle:.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł600 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

CO wynajmujemy? Pomieszczenia magazynowe, biurowe, produkcyjne oraz hale o różnych powierzchniach od około 60 m do 620 m . - niski koszt - 10,00 pln za m , - zróżnicowane.

Szczegóły ogłoszenia

254 900 zł40,20 m² 6 340,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia | 2 pokoje | wysoki parter | słoneczne Głogów, ul. Sikorskiego Cena: 255 000 zł Powierzchnia: 40,20 m Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i od razu mieszkasz, bez.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł38,84 m² 10 169,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż świeżo wyremontowane i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 38,84 m , położone w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Cylejskiej. Lokal nie wymaga opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł47,87 m² 7 102,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 - pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w Głogowie przy ulicy Długiej o powierzchni 47,87 m2 Mieszkanie składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

44,64 zł/m²56 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal o powierzchni 56 m2 położony przy ulicy Grodzkiej - Stare Miasto. Lokal składa się z sali sprzedaży, zaplecza oraz wc. Posiada wejście od głównej ulicy oraz podwórka.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł27 843 m² 107,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Głogów, osiedle Zacisze-Piastów, działka budowlana, powierzchnia 2,7843 ha, sprzedaż 3000 000zł Oferta inwestycyjna dla dewelopera Oferta sprzedaży działka budowlana o nr geodezyjnym 144.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

323 196 zł46,84 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam inwestycje na Piastowie w Głogowie. Mieszkanie jest z balkonem na parterze. W kondygnacji podziemnej i naziemnej będą znajdować się miejsca parkingowe i komórki.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł67 m² 5 820,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie z balkonem 67 m2 na ul. Adama Mickiewicza. Cena 390 000 zł do negocjacji. Mieszkanie składa się z: - salonu - osobnej Kuchni - 3 ustawnych pokoi - Łazienki - Balkonu -komórki.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 900 m² 789,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 149 m²

Głogów, ul Magazynowa, działka, obiekt inwestycyjny, powierzchnia 3149 m2, sprzedaż, cena 1500 000 zł. Umowa przedwstępna. - powierzchnia całkowita budynku: 1900 m2 z tego parter: 1500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

979 000 zł183 m² 5 349,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny dom o powierzchni 183 m2 z 2012 roku w miejscowości Borek ( około 6km od Głogowa). Pełen światła i przestrzeni , z przeszkleniami.

Szczegóły ogłoszenia

18,75 zł/m²96 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-handlowy do wynajęcia - Głogów, ul. Poczdamska Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy/mieszkalny położony w Głogowie przy ul. Poczdamskiej. Lokal znajduje się na piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł500 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż obiekt komercyjny, usługowy o powierzchni użytkowej około 500 m2 usytuowany na działce 8 arów. Działka ogrodzona z bramą otwieraną automatycznie oraz z wybrukowanym.

Szczegóły ogłoszenia

662 249 zł74,41 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

okolice ul. Wojska Polskiego | 3 pokoje | winda nowe, przestronne mieszkanie wysokiego standardu gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74,41 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 330 000 zł1 000 m² 3 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 258 m²

Pragnę przedstawić Państwu kamienicę położoną w Głogowie. Nieruchomość idealna na cele inwestycyjne! Można tu urządzić: hotel, przychodnię, spa, dom weselny z częścią hotelową,.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł44,20 m² 4 864,25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie o pow. 44,2 mkw, z balkonem , usytuowane na IX piętrze w bloku przy ul. Poczdamskiej. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje kuchnia łazienka wc.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Głogów

Głogów,dolnośląskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia parterw domku jednorodzinnym o powierzchni 40 m2, w pełni umeblowane i wyposażone. Składa się z 2 sypialni , kuchnia , łazienka z wc. Mieszkanie wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 wraz z przynależnym miejscem postojowym, położone na osiedlu Złota Podkowa i znajduje się na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 792 zł61,52 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

"Nowy Piastów" to najnowsza inwestycja realizowana w ustronnej i atrakcyjnej części Głogowa, z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

304 775 zł41,75 m² 7 300 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 138 m² 1 581,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości handlowo-usługowej na sprzedaż, znajdującej się na Alei Wolności w Głogowie. Ta unikalna nieruchomość składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł35,40 m² 36,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Przestronne, rozkładowe, jasne i cieple 1 -pokojowe mieszkanie , wykończone w wysokim standardzie, o pow. 35,4 mkw. Lokal znajduje się na trzecim piętrze , 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

760 000 zł399,49 m² 1 902,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nietypowa, bardzo atrakcyjna inwestycyjnie nieruchomość w lubianej części Głogowa, blisko Zielonego Rynku, przy ulicy. Głowackiego. Nieruchomość łączy funkcję mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł113,13 m² 2 607,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy z potencjałem przestrzeń, światło i niezależność Jeśli szukasz miejsca, które daje prawdziwą przestrzeń, niskie koszty i możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 816 zł56,16 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość o powerzchni 56,16m2 w stanie deweloperskim z wydzieloną przestrzenią na: - salon z dużym balkonem i aneksem kuchnnym - łazienkę z toaletą - sypialnie -.