Budynek użytkowy

Aleja Wolności, Głogów, dolnośląskie

  • 330 000 zł
  • 222 m²
  • 1 486,49 zł/m²

Zdjęcie

Ewelina Olejnicz...

Skontaktuj się

Budynek użytkowy

Aleja Wolności, Głogów, dolnośląskie

zaktualizowane:
22 kwietnia 2026

330 000 zł

222 m²

1 486,49 zł/m²

Budynek użytkowy

Zaktualizowane: 22 kwietnia 2026

330 000 zł 222 m² 1 486,49 zł/m²

Rodzaj budynku:
-
Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Powierzchnia działki:
600 m²
Kondygnacje:
1

Rodzaj budynku:

-

Przeznaczenie:

handlowo-usługowe

Powierzchnia działki:

600 m²

Kondygnacje:

1

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 330 000 zł (1 486,49 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: księga wieczysta
  • Budynek: 222 m²
  •   1 piętro; rok budowy: 1960; stan: do remontu
  •   instalacje: do wymiany
  •   wejście od podwórza
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Działka: 600 m²
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie częściowe
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  • Audyt energetyczny: nie
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne
  • Źródło: biuro nieruchomości: Housefly Nieruchomości, zaktualizowane: 22.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 5/7188/OHS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż magazyny handlowo-usługowe | Głogów, Aleja Wolności

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży magazynów handlowo-usługowych położonych w Głogowie.
Obiekty można dostosować do różnorodnych potrzeb prowadzonej działalności.
Każdy budynek położony jest na oddzielnej działce, która umożliwia swobodną organizację przestrzeni zewnętrznej, takiej jak parking, miejsce dla dostawców lub inne potrzeby operacyjne. (...)

Agent

Ewelina Olejniczak

793 172...

793 172 271

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

793 172...

793 172 271

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.