dowolna

Domy z aneksem kuchennym Głogów - Lista ofert sprzedaży i najmu

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Głogów

Głogów,dolnośląskie

549 000 zł115 m² 4 768,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Promocja przedsprzedażowa nowe, niższe ceny! Tylko teraz wyjątkowa okazja: segment środkowy: 549 000 zł (zamiast 579 000 zł) Segment skrajny: 629 000 zł (zamiast 669 000 zł) Liczba domów w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rzemieślnicza

Żarków,Głogów

890 000 zł117 m² 7 633,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Wolnostojący Dom Po Generalnym Remoncie - Gotowy do Wprowadzenia - Osiedle Złota Podkowa, głogów Powierzchnia użytkowa: 86,83 m | Powierzchnia całkowita podłóg (parter + całe poddasze): 116,59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Krzepów,Głogów

699 000 zł129 m² 5 432,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Narożny Nowy dom 128,67 m z ogrodem - Bytnik, gm. Głogów, ostatni segment w sprzedaży! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 112,88 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pszczelarska

Krzepów,Głogów

399 000 zł96 m² 4 147,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Najtańszy dom w zabudowie bliźniaczej w Głogowie - okazja, która się nie powtórzy! Na pograniczu Głogowa i malowniczej wsi Szczyglice znajduje się miejsce otoczone łąkami, polami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pszczelarska

Krzepów,Głogów

399 000 zł96 m² 4 147,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Najtańszy dom w zabudowie bliźniaczej w Głogowie - okazja, która się nie powtórzy Na pograniczu Głogowa i malowniczej wsi Szczyglice znajduje się miejsce otoczone łąkami, polami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dolna

Piastów Śląskich,Głogów

598 000 zł123 m² 4 880,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Nowoczesny dom Skrajny w zabudowie szeregowej - komfort, przestrzeń i prestiż Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 122,53 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pszczelarska

Krzepów,Głogów

399 000 zł96 m² 4 147,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Piastów Śląskich,Głogów

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Głogów, ulica Pszczelarska, nowy dom 4 pokoje, powierzchnia użytkowa 96,21 m2, działka 5ar, sprzedaż, 499 000 zł. Nowa inwestycja Marzysz o nowoczesnym domu w Głogowie, funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rzemieślnicza

Żarków,Głogów

890 000 zł117 m² 7 633,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Nosocice,Głogów

749 000 zł110 m² 6 827,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:426 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej na nowym osiedlu w Bytniku - dostępny od ręki! Kup dom i zaoszczędź niemal 30 000 zł - brak podatku pcc i 0 zł prowizji biura! Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Krzepów,Głogów

419 000 zł96 m² 4 355,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morcinka

Kościuszki,Głogów

819 000 zł190 m² 4 310,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:608 m²

Twoje miejsce na Ziemi - Bajeczny Dom w Głogowie Zapraszamy do odkrycia niezwykłego domu z duszą, położonego przy urokliwej ulicy Gustawa Morcinka w Głogowie. To miejsce, które czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowaka Jeziorańskiego

Żarków,Głogów

949 900 zł124 m² 7 653,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej gotowy do zamieszkania! Głogów. Uwaga! Klient sprzedający prosi o nieoglądanie domu bez obecności agenta nieruchomości! Jeśli marzysz o gotowym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Krzepów,Głogów

559 000 zł113 m² 4 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Nowy dom 112,88 m z ogrodem - Bytnik, gm. Głogów, ostatni segment w sprzedaży! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 112,88 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Krzepów,Głogów

659 000 zł129 m² 5 121,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Nosocice,Głogów

740 000 zł110 m² 6 746 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:426 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Głogów

Głogów,dolnośląskie

7 800 zł90 m² 86,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na wynajem przestronny dom pod miastem, idealny dla rodziny, jak również przystosowany dla pracowników - 5 miejsc noclegowych. Dom składa się z: kuchni: w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogów

Głogów,dolnośląskie

365 000 zł86 m² 4 244,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Posiadasz działkę budowlaną lub zamierzasz ją kupić ? Chcesz szybko i niedrogo wybudować dom i zaraz w nim zamieszkać? Zapoznaj się z naszą ofertą: jesteśmy przedstawicielem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Krzepów,Głogów

679 000 zł129 m² 5 277,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Krzepów,Głogów

559 000 zł113 m² 4 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morcinka

Kościuszki,Głogów

839 000 zł190 m² 4 415,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:608 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Stare Miasto,Głogów

870 000 zł149 m² 5 838,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Prezentujemy dom wolnostojący położony blisko Głogowa, na działce o powierzchni 9 arów. Dom jest przestronny i komfortowy, idealny dla rodziny szukającej spokojnego miejsca do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Głogów,dolnośląskie

850 000 zł320 m² 2 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:857 m²

Kotla, powiat głogowski, budynek mieszkalny z garażem i lokalami usługowo - handlowymi Powierzchnia całego budynku to 320m2, powierzchnia działki 8,57ar. Sprzedaż 850 000 zł Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Stare Miasto,Głogów

1 150 000 zł199 m² 5 765,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

**parterowy dom marzeń w Jaczowie o powierzchni 199 m nowoczesny komfort i przestrzeń na 10-arowej działce** Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogów

Stare Miasto,Głogów

469 000 zł63 m² 7 579,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Wyjątkowa oferta! Ten uroczy dom położony w Kluczach, wybudowany w stylu kanadyjskim jest doskonałym przykładem nowoczesnej architektury, która harmonijnie łączy się z naturalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

750 000 zł211 m² 3 554,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Ostatni jeden dom. Nowy dom w zabudowie bliźniaczej, nowoczesne rozwiązania, wysoka jakość materiałów, bardzo dobra lokalizacja Głogów-Ruszowice ul Grafitowa. Stan domu - instalacja wod-kan,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogów

Stare Miasto,Głogów

1 495 000 zł493 m² 3 033,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 044 m²

Szukasz naprawdę wyjątkowego miejsca w Głogowie? Zależy Ci na dużej powierzchni, miejscach parkingowych, wysokim standardzie oraz bardzo dobrej lokalizacji? Jeżeli tak, mamy dla Ciebie propozycję!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

519 000 zł123 m² 4 235,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Black friday w Energy House Invest- cena obowiązuje tylko do 7.12.2023r. Ostatnia szansa na kredyt 2%! Energy House Invest prezentuje na sprzedaż dom o całkowitej powierzchni 122,53 mkw przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

499 000 zł114 m² 4 360,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Black friday w Energy House Invest- cena obowiązuje tylko do 7.12.2023r. Ostatnia szansa na kredyt 2%! Energy House Invest prezentuje na sprzedaż dom o całkowitej powierzchni 114,44 mkw przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Hutnik,Głogów

749 000 zł200 m² 3 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:528 m²

Biuro Diament Nieruchomości przedstawia bardzo interesującą ofertę domu na sprzedaż w Głogowie w obrębie 0006 Hutnik. Dom o powierzchni użytkowej 174,48 m na działce 528.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogów

Stare Miasto,Głogów

1 290 000 zł166 m² 7 752,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Witaj w wyjątkowym domu premium w Kurowicach, który z pewnością przyciągnie Twoją uwagę! Ten piękny dom o powierzchni zabudowy 166,4 metrów kwadratowych to kwintesencja luksusu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stare Miasto,Głogów

870 000 zł149 m² 5 838,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogów

Stare Miasto,Głogów

499 000 zł63 m² 7 895,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Hutnik,Głogów

959 000 zł200 m² 4 795 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:528 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Stare Miasto,Głogów

870 000 zł149 m² 5 838,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogów

Stare Miasto,Głogów

1 495 000 zł493 m² 3 033,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 044 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

980 000 zł165 m² 5 939,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:641 m²

Masz dość zgiełku miasta ale chcesz nadal pozostać jego częścią? Marzysz o nieruchomości rodem z katalogu wnętrzarskiego? Lubisz surowy charakter cegły połączony z ciepłem drewna?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Piastów Śląskich,Głogów

479 000 zł103 m² 4 632,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Głogów, osiedle Piastów, nowy dom 4 pokoje, powierzchnia 103,39 m2, działka 3,50ar, sprzedaż, 479 000 zł. - umowa przedwstępna- nowa inwestycja osiedle piastów Marzysz o nowoczesnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Głogów

Głogów,dolnośląskie

895 000 zł230 m² 3 891,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Zewnętrzny nowy dom w zabudowie bliźniaczej, nowoczesne rozwiązania, wysoka jakość materiałów, bardzo dobra lokalizacja Głogów-Ruszowice ul. Grafitowa. Stan domu - instalacja wod-kan, instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Głogów

Głogów,dolnośląskie

899 000 zł165 m² 5 448,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:641 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Głogów

Głogów,dolnośląskie

995 000 zł230 m² 4 326,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej, nowoczesne rozwiązania, wysoka jakość materiałów, bardzo dobra lokalizacja Głogów-Ruszowice ul. Grafitowa. Stan domu - instalacja wod-kan, instalacja.