Działka budowlana, ul. Dolna

Dolna, Nosocice, Głogów, dolnośląskie

  • 170 000 zł
  • 1 346 m²
  • 126,30 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Lendzion

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Dolna

Dolna, Nosocice, Głogów, dolnośląskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

170 000 zł

1 346 m²

126,30 zł/m²

Działka budowlana, ul. Dolna

Zaktualizowane: 13 maja 2026

170 000 zł 1 346 m² 126,30 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 170 000 zł (126,30 zł/m²)
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-5/16097/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

- Działka budowlana na sprzedaż ul. Dolna, Głogów (dzielnica Nosocice)
Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1346 m², położonej przy ul. Dolnej w Głogowie, w spokojnej i zielonej dzielnicy Nosocice.

Lokalizacja
Działka położona jest zaledwie 250 metrów od drogi wojewódzkiej, która zapewnia szybki dojazd zarówno do centrum Głogowa (ok. (...)

Agent

Joanna Lendzion

608 371...

608 371 078

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Lendzion

608 371...

608 371 078

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień