Działka rolna Głogów
Głogów, dolnośląskie
- 3 000 000 zł
- 27 843 m²
- 107,75 zł/m²
Edyta Teclaf
Skontaktuj się
Działka rolna Głogów
Głogów, dolnośląskie
zaktualizowane:
5 maja 2026
Działka rolna Głogów
Zaktualizowane: 5 maja 2026
3 000 000 zł 27 843 m² 107,75 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 3 000 000 zł (107,75 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: rolna, 27 843 m²
- kształt: prostokąt; długość: 85m; szerokość: 329m; teren płaski, pusta
- dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
- Źródło: biuro nieruchomości: Blu Nieruchomości.pl, zaktualizowane: 05.05.2026
- numer ogłoszenia: BLU-GS-740
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Piastów, Głogów, głogowski, dolnośląskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, obrzeża miasta
- W pobliżu: przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
Głogów, Osiedle Zacisze-Piastów, Działka budowlana, powierzchnia 2,7843 ha, sprzedaż 3000 000zł
Oferta inwestycyjna dla dewelopera
Oferta sprzedaży działka budowlana o nr geodezyjnym 144 i 145, objęta planem zagospodarowania pod osiedle domów jednorodzinnych i wielorodzinnych o powierzchni 2,7843 ha ,zlokalizowana na osiedlu Zacisze przy Osiedlu Piastów w Głogowie
Istniej również możliwość dokupienia działek sąsiadujących
(...)