Serce 0 Ulubione

Działki Głogów Osiedle Chrobry

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

5 200 000 zł11 480 m² 452,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Głogów, grunt inwestycyjny, powierzchnia 11 480 m2, sprzedam, 5 200 000 zł netto. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej będącej w użytkowaniu wieczystym,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

432 000 zł3 600 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Głogów-Krzepów, działka budowlana 36 arów, sprzedam, 432 000 zł. Działka położona przy drodze Głogów-Rudna, na terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową, według mpzp. Dojazd do działki od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Chorzowska

Dzierzków,Radom(Głogów + 21 km)

3 000 000 zł8 387 m² 357,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji - ul. Chorzowska Działka została przygotowana pod budowę budynku magazynowego z dokami załadunkowymi oraz z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł8 076 m² 185,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w miejscowości Krzepów o powierzchni 8076 m2 gm. miejska Głogów, powiat głogowski. Informacje: - dostęp do działki drogą dojazdową ( kdd) - Dział III posiada nieaktualny wpis,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bytnik

Bytnik(Głogów + 3 km)

209 000 zł1 648 m² 126,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 1648 m w kształcie litery "L" w miejscowości Bytnik pod Głogowem. Usytuowana na osiedlu domów jednorodzinnych przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł30 177 m² 0,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Sobin, polkowice, działka, 3 ha, wynajem, 3 000 zł za miesiąc. Na wynajem grunt rolny w miejscowości Sobin w powiecie polkowickim. W miejscowym planie zagospodarowania oznaczony symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł4 000 m² 242,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania działka inwestycyjna położona w obrębie miasta głogowa. Powierzchnia 3989 m2, regularny kształt, pełne uzbrojenie przy granicy działki. W mpzp działka oznaczona symbolem:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Sucha Górna

Sucha Górna(Głogów + 12 km)

2 500 000 zł30 439 m² 82,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości-Apartament Małgorzata Świetłowicz tel.   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Do sprzedania działka pod inwestycję w miejscowości Sucha Górna gmina Polkowice.

Szczegóły ogłoszenia