dowolna

Mieszkania Głogów – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

352 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

352 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

626 000 zł86,40 m² 7 245,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Wyjątkowe mieszkanie na Starym Mieście przestrzeń, komfort i prestiżowa lokalizacja przy samym Ratuszu Jeśli szukasz miejsca, które łączy klimat historycznego centrum z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto Głogów

434 630 zł62,09 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, garderoby, toalety i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Pasaż Igi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto Głogów

436 759 zł59,83 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, toalety i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Pasaż Igi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto Głogów

359 043 zł62,99 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Funkcjonalne, 1-pokojowy loft składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i łazienki. Lokal znajduje się w inwestycji Pasaż Igi w centrum Głogowa. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

309 000 zł53,60 m² 5 764,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z klimatem na Koperniku na ul. Herkulesa w Głogowie komfort, który odczujesz od pierwszego dnia. Jeśli szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

378 900 zł62,77 m² 6 036,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Bezczynszowy lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 62,77 m2 z przynależnymi: piwnicą, schowkiem, kotłownią, strychem o całkowitej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł34,57 m² 5 756,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,57 m , położone na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku w Głogowie. Lokal jest zadbany i funkcjonalny. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł51,20 m² 5 585,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Głogów, mieszkanie, wysoki parter, 2 pokoje, 51,20 m2, sprzedam 286 000 pln. Na sprzedaż mieszkanie w wyremontowanej kamienicy (po termomodernizacji), na wysokim parterze, po kapitalnym remoncie ok. 3.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł67,50 m² 5 481,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Głogów, mieszkanie, II piętro, pow 67,50 m2, piwnica 19,30 m2, sprzedam, 370 000 zł. Na sprzedaż ciepłe, słoneczne mieszkanie wraz z dużą piwnicą o łącznej powierzchni 86,80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Kossaka

Głogów,dolnośląskie

303 996 zł36 m² 8 444,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu z 2021 roku przy ul. Kossaka z widokiem na park. Czynsz to tylko 295. Powierzchnia lokalu wynosi 36,19 m i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł67 m² 6 641,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta! Kopernik! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Głogowie przy ulicy Kosmonautów Polskich 67,4m2| 3 pokoje| kuchnia | łazienka | wc | 2 piętro | duży balkon Idealne dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł54,30 m² 6 721,92 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie w Głogowie osiedle Kopernik. Lokal o powierzchni 54,3 m znajduje się na 8. piętrze, co zapewnia ciszę, prywatność oraz przyjemny widok.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł31,40 m² 6 592,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Głogów, mieszkanie, kawalerka, 31,40 m2, sprzedam 207000 zł. Na sprzedaż mieszkanie kawalerka, na IV piętrze w centrum miasta, ul. Armii Krajowej. W skład lokalu wchodzą: - 1 pokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł36 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż piękne, 2 - pokojowe, słoneczne mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania od zaraz. W lokalu wykonano kompleksowe prace modernizacyjne wymieniono wszystkie instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł64,60 m² 6 811,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,6 m , położone w cichej, zielonej okolicy stworzone z myślą o komforcie życia całej.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł64 m² 6 171,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO sprzedania mieszkanie położone przy ulicy łokietka. Mieszkanie o powierzchni 64m2, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i wc. Mieszkanie dwustronne, posiada funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł30 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka do remontu, oczywiście z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł74,90 m² 6 128,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Sprzedam Mieszkanie 74.9 m , 4 pokoje Głogów - Piastów Śląskich, ul. Jagiellońska Oferta bezpośrednia od właściciela. Specyfikacja techniczna: powierzchnia: 74.9 m Piętro: 3/4 bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł33,80 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Przytulne i funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,8 m , położone na 4 piętrze w budynku z windą. Lokal jest jasny, ciepły i idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł62,20 m² 5 707,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,20 m znajdujące się na 4 piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie dostępne od zaraz, idealne dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

379 000 zł63,60 m² 5 959,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż posiadamy przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,6 m , położone na 2. piętrze w niskim, ocieplonym bloku w Głogowie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mechaniczna

Głogów,dolnośląskie

495 000 zł70 m² 7 071,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Głogowie, przy ulicy Mechanicznej, o powierzchni 70 m2 na pierwszym piętrze w budynku trzypiętrowym. Opis mieszkania: - przedpokój z pojemną.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł67 m² 27,61 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Głogów, oś. Kopernik, ul. Kosmonautów Polskich, mieszkanie z balkonem 3 pok, 67m2, iiip. z windą wynajem 1850zł *do negocjacji Do wynajęcia funkcjonalnie zaaranżowane duże mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł38,20 m² 5 471,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem centrum Głogowa 38,2 m funkcjonalnej przestrzeni Przemyślany układ dwóch pokoi zapewnia komfort codziennego życia oraz możliwość wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł70 m² 5 271,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na Starym Mieście w Głogowie, po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. Powierzchnia: ok. 70 m łącznej powierzchni 63,9.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł38 m² 7 763,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nowe, wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w centrum, głogów ul. Obrońców Pokoju. Mieszkanie o pow. 38m2 znajduje się na iiip w czteropiętrowym bloku. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

304 900 zł58,80 m² 5 185,37 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowiec inwestycyjny 2 niezależne mieszkania Głogów, ul. Poczdamska - jedna księga wieczysta Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,8 m , położone na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł27,32 m² 5 197,66 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie typu kawalerka o pow. 27,32 mkw., usytuowane na I piętrze w kamienicy w Śródmieściu. Na powierzchnię składają się : 1 pokój kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł51 m² 8 019,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż posiadamy funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m , położone przy ul. Galileusza w Głogowie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego, zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł52,30 m² 5 717,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 52,3 m z balkonem i piwnicą ul. Rycerska, os. Piastów w Głogowie. Jeśli szukasz mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalny układ i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł50,20 m² 6 274,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,20 m2, na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym.Dobra lokalizacja -Armii Krajowej(obok szkoła i przedszkole). Przy budynku znajduje się parking. Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe położone przy ul. Armii Krajowej. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, położone w niskim bloku na IV piętrze. Cena wynajmu: 2.200 zł/mc (.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł43 m² 32,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 43m2, położone na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ulicy Spółdzielczej w Głogowie. Oferowana nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł71,40 m² 4 341,74 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komu polecamy to mieszkanie? Zdecydowanie dla rodziny z dziećmi lub osób ceniących przestrzeń i wygodę. Mieszkanie znajduje się na 8. piętrze dzięki temu można cieszyć się pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł36,40 m² 7 252,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Głogów Śródmieście | 2 pokoje | balkon | po remoncie mieszkanie gotowe do wprowadzenia Mieszkanie o powierzchni 36,4 m po generalnym remoncie, położone na osiedlu Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł38,94 m² 4 340,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz wygodnego mieszkania blisko centrum miasta? Marzysz o mieszkaniu z ogródkiem? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł33,10 m² 5 709,97 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem Głogów, os. Kopernik Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,10 m na 4 piętrze w zadbanym wieżowcu na osiedlu Kopernik.

Szczegóły ogłoszenia

303 996 zł36,19 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na drugim piętrze w nowym budownictwie w Głogowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

307 549 zł42,13 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, winda, 42,13 m2, sprzedam, 307549 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z windą w stanie deweloperskim, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł50,20 m² 4 980,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa cena! Oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkanie z balkonem, zlokalizowanego na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Nieruchomość położona w spokojnej części Głogowa na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł64 m² 7 328,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedaż bezpośrednia - bez pośredników I bez dodatkowych prowizji Prezentujemy ofertę idealną dla osób, które cenią swój czas i szukają mieszkania gotowego do wprowadzenia. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł28 m² 7 678,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Sprzedam, głogów, mieszkanie 28m2, 215 000zł Oferujemy na sprzedaż kawalerkę w Głogowie przy ulicy Przemysłowej. Nieruchomość składa się z: - przedpokoju, - pokoju, - łazienki, - otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł52,46 m² 8 863,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż jasne, narożne mieszkanie o powierzchni 52,46 m , położone w Głogowie na osiedlu Kopernik przy ul. Saturna,.