dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Głogów - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polska

Stare Miasto,Głogów

430 000 zł56 m² 7 610,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż komfortowe i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie na 2. piętrze, położone przy ulicy Polskiej na Starym Mieście. o powierzchni 52m2 To miejsce, które łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Hutnik,Głogów

236 000 zł38 m² 6 226,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości o powierzchni 37,90 m , położonej na parterze 4-piętrowego bloku w Głogowie, tuż przy pełnej infrastrukturze. Idealna opcja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żarków,Głogów

350 000 zł43 m² 8 168,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Złota Podkowa w Głogowie doskonała lokalizacja, nowoczesne rozwiązania, komfort na lata! Nie przegap tej wyjątkowej okazji mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strzelecka

Matejki,Głogów

499 000 zł53 m² 9 416,87 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Stylowe mieszkanie 2-pokojowe 52,74 m z tarasem 50 m - Śródmieście, głogów Na sprzedaż absolutnie zachwycające mieszkanie o powierzchni 52,74 m z imponującym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Matejki,Głogów

299 000 zł64 m² 4 700,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Głogowie, ul. Generała Sikorskiego. Jeśli szukasz przestronnej nieruchomości z ogromnym potencjałem, ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Głogów

Chrobry,Głogów

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Głogów, stare Miasto, mieszkanie, 2 pok, 40m2, iiip. z windą i balkonem i miejscem parkingowym w garażu podziemnym, wynajem mieszkania: 1900 zł miejsce parkingowe: 300 zł Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Chrobry,Głogów

335 000 zł44 m² 7 648 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Gustawa Morcinka, w cichej i zielonej części Głogowa. Przestrzeń dopasowana do Twoich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słodowa

Stare Miasto,Głogów

279 000 zł43 m² 6 515,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Starym Mieście w Głogowie Idealne dla Ciebie lub na Inwestycję! Wyjątkowa okazja na rynku nieruchomości! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 42,82 m z balkonem, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wolności

Matejki,Głogów

249 000 zł36 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 1. piętrze w niskim bloku, usytuowane w samym sercu Głogowa. To doskonała okazja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Matejki,Głogów

199 000 zł34 m² 5 798,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem idealne na start lub inwestycję! Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,32 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strzelecka

Matejki,Głogów

499 000 zł53 m² 9 416,87 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Chrobry,Głogów

189 000 zł38 m² 4 973,68 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, gdzie wszystko będziesz mieć pod ręką? Jesteś w dobrym miejscu! Mieszkanie, o którym mowa znajduje się na osiedlu Chrobry, przy ul. Głowackiego, a jego powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Matejki,Głogów

299 000 zł64 m² 4 700,52 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Chrobry,Głogów

335 000 zł44 m² 7 648 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Hutnik,Głogów

169 000 zł31 m² 5 451,61 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Głogów, os. Hutnik Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na 6 piętrze w wieżowcu z nową windą, położone w spokojnej okolicy na osiedlu Hutnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Głogów

Hutnik,Głogów

1 399 zł37 m² 37,81 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Głogów, obrońców Pokoju, mieszkanie, 2 pok, 37m2, ivp. z windą i balkonem, wynajem 1399 zł Mieszkanie dostępne od 12 maja 2025r. Do wynajęcia atrakcyjnie i funkcjonalnie zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Chrobry,Głogów

215 000 zł44 m² 4 864,25 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkań z potencjałem, które możesz urządzić według własnego gustu? Ta oferta jest dla Ciebie? Kluczowe informacje: lokalizacja: głogów, ul. Morcinka spokojna i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Stare Miasto,Głogów

329 000 zł43 m² 7 606,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 43,25 m z balkonem, zlokalizowane na 3. piętrze kamienicy z windą na Starym Mieście w Głogowie. Budynek z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Nadodrze,Głogów

225 000 zł44 m² 5 102,04 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz swojego miejsca na ziemi? Chcesz mieć wpływ na aranżację własnej przestrzeni? Poszukujesz nieruchomości w idealnej lokalizacji dla siebie i swoich pociech? Nie czekaj! Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Hutnik,Głogów

189 000 zł37 m² 5 121,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Przedstawiamy wyjątkową okazję zakupu mieszkania położonego na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Sienkiewicza, mieszkanie o powierzchni 36,9 m to doskonałe miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słodowa

Stare Miasto,Głogów

310 000 zł43 m² 7 239,61 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Głogów,dolnośląskie

269 000 zł44 m² 6 141,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nie masz czasu na remont? Chcesz mieszkać w ścisłym centrum miasta ale w otoczeniu zieleni? Nic prostszego! Mam coś na miarę Twoich oczekiwań. Proponuję Ci komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektryczna

Głogów,dolnośląskie

159 000 zł40 m² 3 994,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Jeśli poszukujesz niedrogiego mieszkania do remontu i własnej aranżacji, to mieszkanie z pewnością przyciągnie Twoją uwagę. Dwa pokoje w tym jeden przechodni, oddzielna sporej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garncarska

Stare Miasto,Głogów

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne, pięknie urządzone mieszkanie zlokalizowane na iiip w kamienicy na Starym Mieście w Głogowie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, wyposażone jest w zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Hutnik,Głogów

179 000 zł31 m² 5 774,19 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Dwupokojowe mieszkanie 31 m - 6. piętro, centrum miasta, os. Hutnik Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na 6. piętrze w bloku z nową windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Głogów,dolnośląskie

215 000 zł44 m² 4 908,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Poszukujesz mieszkania w centrum? Dobry pomysł, w ofercie dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym, przy ul. Armii Krajowej. Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mechaniczna

Żarków,Głogów

359 000 zł43 m² 8 378,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie w bloku z 2016 roku na os. Złota Podkowa Bezwzględnym atutem nieruchomości poza dobrym standardem wykończenia, bardzo dobrą lokalizacją jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Żarków,Głogów

354 768 zł47 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe mieszkanie od ręki - 2 pokoje, 46,68 m z balkonem m - Złota Podkowa, głogów Kup bez czekania - odbierz klucze natychmiast po zakupie! rolety zewnętrzne gratis! Kup bez czekania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Żarków,Głogów

394 896 zł52 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe mieszkanie od ręki - 2 pokoje, 51,96m z balkonem m - Złota Podkowa, głogów Kup bez czekania - odbierz klucze natychmiast po zakupie! rolety zewnętrzne gratis! Kup bez czekania - odbierz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Hutnik,Głogów

194 000 zł35 m² 5 558,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe Głogów, os. Hutnik 34,9 m 194 000 zł (do negocjacji) Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,9 m , usytuowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saturna

Kopernik,Głogów

235 000 zł52 m² 4 519,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Głogów, os. Kopernik Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 4. piętrze w ocieplonym bloku na Osiedlu Kopernik. Dlaczego warto?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzemieślnicza

Żarków,Głogów

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga! prosimy wyłącznie O kontakt telefoniczny od godziny 10.00. Mieszkanie można oglądać po świętach wielkanocnych. Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem Głogów, os. Złota Podkowa Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saturna

Kopernik,Głogów

319 000 zł52 m² 6 182,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Głogów, os. Kopernik ul. Saturna Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,60 m , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Stare Miasto,Głogów

1 300 zł44 m² 29,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na Starym Mieście. Lokal o powierzchni 44,5 m2 usytuowany na I piętrze w kamienicy z windą. Nieruchomość składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Piastów Śląskich,Głogów

249 000 zł38 m² 6 604,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta sprzedaży 2 -pokojowego mieszkania z klimatyzacją w Głogowie na osiedlu Piastów Śląskich. Oferta skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i Inwestorów, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strzelecka

Matejki,Głogów

499 000 zł53 m² 9 416,87 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piastów Śląskich,Głogów

239 000 zł38 m² 6 339,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Głogów, osiedle Piastów II, mieszkanie, 2 pokoje z balkonem, 37,7m2, klimatyzacja, ivp., sprzedaż, 239 000zł Jeśli szukasz w dobrej lokalizacji, 2 pokojowego mieszkania z klimatyzacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Hutnik,Głogów

189 000 zł37 m² 5 121,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Kościuszki,Głogów

165 000 zł36 m² 4 647,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Dwupokojowe mieszkanie do remontu - Głogów, ul. Jana Długosza Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Hutnik,Głogów

179 000 zł31 m² 5 774,19 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Głogów,dolnośląskie

109 000 zł55 m² 1 981,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe z garażem, piwnicą i działką - Karów (20 km od Głogowa) Przestronne i funkcjonalne mieszkanie To wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 55.