dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Głogów - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

146 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Głogów

Głogów,dolnośląskie

1 300 zł46 m² 28,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal wolny od 1 marca 2023r. Mieszkanie na ulicy Aleja Wolności w Głogowie na 1 piętrze. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46 m2 Składa się z: pokoju dziennego z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Głogów

Głogów,dolnośląskie

1 250 zł43 m² 29,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na osiedlu Śródmieście w Głogowie. Powierzchnia: 43 m2. Układ: salon z aneksem kuchennym, pokój, łazienka z wc, korytarz. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Hutnik,Głogów

192 000 zł37 m² 5 189,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta dostępna tylko W free home nieruchomości - biuro nieruchomości Głogów nowa cena! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży Mieszkania dwupokojowego przy ul. Wita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rynek

Głogów,dolnośląskie

1 500 zł37 m² 41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia, w sercu Starego Miasta. Nieruchomość składa się z jasnego salonu z aneksem, sypialni, łazienki oraz toalety. Atutem jest duży, 7- metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Pokoju

Hutnik,Głogów

1 450 zł39 m² 37,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na III piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Obrońców Pokoju. Nieruchomość składa się z: oddzielnej jasnej kuchni, salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poczdamska

Głogów,dolnośląskie

900 zł45 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasne i ciepłe mieszkanie w Głogowie, ul. Poczdamska. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze w wieżowcu z windą. Metraż: 45m Układ: - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

180 000 zł54 m² 3 322,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 - pokojowe mieszkanie na sprzedaż w miejscowości Głogów Powierzchnia; 54,18 m2- na co składa się kuchnia, 2 pokoje, łazienka i przedpokój Piętro; parter Czynsz 125 zł plus fundusz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orbitalna

Kopernik,Głogów

215 000 zł44 m² 4 886,36 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Nieruchomość spełniająca warunki programu "mieszkanie bez wkładu własnego" oferta dostępna tylko W free home nieruchomości - biuro nieruchomości Głogów Przestronne mieszkanie 2-pokojowe ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Głogów,dolnośląskie

239 000 zł50 m² 4 780 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Przestronne jasne mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Łokietka w Głogowie. Powierzchnia 49,80mkw., trzecie piętro w bloku. Układ mieszkania bardzo przestronny duży salon jasna ustawna kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Głogów,dolnośląskie

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie Z miejscem postojowym zewnętrznym. Oferuję do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie o pow. 43 mkw , z dużym balkonem, usytuowane na III piętrze, w nowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mechaniczna

Głogów,dolnośląskie

339 000 zł43 m² 7 883,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie z możliwością dokupienia miejsca parkingowego i piwnicy (do ustalenia), zlokalizowane w nowym budynku z windą na os. Złota Podkowa, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orbitalna

Kopernik,Głogów

225 000 zł44 m² 5 113,64 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Free home biuro nieruchomości Głogów przedstawia nową ofertę nowa cena! Przestronne mieszkanie 2-pokojowe ul. Orbitalna os. Kopernik w Głogowie. Powierzchnia 44 mkw. Piąte piętro z Balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Stare Miasto,Głogów

253 312 zł40 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,58 m2 położone w centrum Głogowa na osiedlu Stare Miasto. Cała inwestycja składa się z jednego, 4-piętrowego budynku. Dzięki swojej wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mechaniczna

Głogów,dolnośląskie

340 000 zł43 m² 7 936,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Stylowe i bardzo jasne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42.84m2, w bloku na 2 piętrze położone na osiedlu Złota Podkowa. Mieszkanie jest świeżo po remoncie i gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Solny

Głogów,dolnośląskie

288 876 zł34 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ostatnie wolne mieszkania w inwestycji Plac Solny w Głogowie. Dostępne metraże: 30m , 34m i 39m. Nieruchomości rozmieszczone są na piętrach I-IV. Zakończenie prac budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Głogów

Stare Miasto,Głogów

350 000 zł52 m² 6 679,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku z 2012 roku na Osiedlu Stare Miasto. Nieruchomość ma 52,4 m2, posiada salon z aneksem kuchennym, sypialnie, łazienkę z wc i przedpokój. Można przerobić na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orbitalna

Kopernik,Głogów

1 300 zł48 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i ciepłe mieszkanie w Głogowie, ul. Orbitalnej. Nieruchomość położona jest na 9 piętrze z windą. Metraż: 48.30 m Układ: - sypialnia, - pokój - widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniadeckich

Głogów,dolnośląskie

1 150 zł39 m² 29,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasne i ciepłe mieszkanie w Głogowie, ul. Śniadeckich. Nieruchomość położona jest na 4 piętrze bez windy. Metraż: 39.40m Układ: - sypialnia, - pokój - widna kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Głogów,dolnośląskie

259 000 zł57 m² 4 544,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Nieruchomość spełniająca warunki programu "mieszkanie bez wkładu własnego" oferta dostępna tylko W free home nieruchomości - biuro nieruchomości Głogów Przestronne mieszkanie 2-pokojowe przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Głogów,dolnośląskie

259 000 zł36 m² 7 214,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Obniżka O 10 000zł! Piękne jasne mieszkanie dwupokojowe ul. Królewska Os. Piastów Śląski w Głogowie. Powierzchnia 35,40 mkw. ,parter w bloku. Układ mieszkania bardzo przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skargi

Stare Miasto,Głogów

1 450 zł53 m² 27,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 53,16 m2, zlokalizowane na 2 piętrze przy ul. Piotra Skargi w Głogowie na osiedlu Stare Miasto. Nieruchomość znajduje się na terenie nowego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Hutnik,Głogów

179 000 zł42 m² 4 211,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Głogowie na osiedlu Hutnik. Prezentowana nieruchomość ma powierzchnię 42,50m i jest położona na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Pokoju

Hutnik,Głogów

900 zł50 m² 18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i jasne mieszkanie w Głogowie na osiedlu Hutnik. Nieruchomość położona jest na parterze w zadbanym bloku po termomodernizacji. Metraż: 50m Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Hutnik,Głogów

179 000 zł42 m² 4 211,76 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Hutnik,Głogów

209 000 zł39 m² 5 358,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Free home biuro nieruchomości Głogów przedstawia nową ofertę Ustawne mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Henryka Sienkiewicza os. Hutnik w Głogowie. Powierzchnia 47,20 mkw., parter w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Głogów,dolnośląskie

214 000 zł36 m² 5 946,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie dwupokojowe ul. Królewska Os. Piastów Śląski w Głogowie. Powierzchnia 35,50 mkw. trzecie piętro w bloku. Układ mieszkania dwustronny. Niska zabudowa blok trzypiętrowy Jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Głogów

Kopernik,Głogów

700 zł45 m² 15,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią, łazienka i przedpokój. Mieszkanie na osiedlu Kopernik blisko szkoła, przedszkole ,sklepy, galeria, tereny zielone. Czynsz najmu 700 zł+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żagańskich

Piastów Śląskich,Głogów

345 000 zł44 m² 7 840,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie znajdujące się w nowym budynku z windą, w spokojnej i pełnej zieleni okolicy na oś. Piastów Śląskich. Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

199 000 zł56 m² 3 581,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze przy ul. M. Skłodowskiej. Poszukujesz niedrogiego mieszkania po remoncie - mamy dla Ciebie ustawne, bardzo ciepłe, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Głogów

Głogów,dolnośląskie

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o pow. 50 mkw., usytuowane na II piętrze w Śródmieściu, ul. Aleja Wolności. Mieszkanie z balkonem, umeblowane, w skład którego wchodzą kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Hutnik

Hutnik,Głogów

1 290 zł46 m² 27,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Głogów, mieszkanie, 2 pok, 47m2, iiip. wynajem 1290 zł Do wynajęcia atrakcyjnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie po remoncie W ofercie 2 pokoje z balkonem o powierzchni 47m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Perseusza

Kopernik,Głogów

259 000 zł45 m² 5 756,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

***dostępne tylko w free home nieruchomości Głogów*** Przestronne mieszkanie 2-pokojowe ul. Perseusza Os. Kopernika w Głogowie. Powierzchnia 44,20mkw. , pierwsze piętro w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Chrobry,Głogów

1 500 zł50 m² 29,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwustronne mieszkanie o powierzchni 50,20m w Głogowie na Osiedlu Chrobry. Układ mieszkania: - salon z wyjściem na balkon, - pokój, - kuchnia z jadalnią, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Kopernik,Głogów

145 000 zł35 m² 4 190,75 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

*** oferta tylko W free home nieruchomości*** nowa cena obniżka O 10 000zł Mieszkanie dwupokojowe przerobione z Kawalerki przy ul. Kosmonautów Polskich os. Kopernika w Głogowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Perseusza

Kopernik,Głogów

1 200 zł44 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe 44,2m2, znajdujące się na os. Kopernik. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, osobno wc, przedpokoju, balkonu. Mieszkanie do wynajęcia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

165 000 zł43 m² 3 837,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Głogów, śródmieście, aleja Wolności , mieszkanie, 2 pok z balkonem, 43m2, iip. sprzedaż, 165 000 zł Jeśli szukasz w bardzo dobrej lokalizacji, 2 pokojowego mieszkania dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parafialna

Głogów,dolnośląskie

2 500 zł84 m² 29,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę przestronnego, 2-pokojowego mieszkania do wynajęcia, zlokalizowanego w samym centrum miasta na głogowskiej starówce. Mieszkanie znajduje się na iip w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Chrobry,Głogów

310 000 zł44 m² 6 981,98 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Free home biuro nieruchomości Głogów przedstawia nową ofertę Przestronne Mieszkanie 2 pokoje przy ul. Armii Krajowej os. Chrobry w Głogowie. Powierzchnia 44mkw. Piętro Piąte w Wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Hutnik,Głogów

199 000 zł30 m² 6 745,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Poszukujesz małego mieszkania w dobrej lokalizacji, dla siebie lub w celach inwestycyjnych? Tylko w Cuprum House dwupokojowe, kompaktowe mieszkanie z balkonem! Tanie w utrzymaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Głogów

Stare Miasto,Głogów

1 400 zł60 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Oferuje do wynajęcia przytulne, mieszkanie na Starym Mieście o pow. użytkowej 42 mkw., ( całkowita po podłodze 60 mkw), składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hutnik

Hutnik,Głogów

1 250 zł36 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36m2. Mieszkanie na osiedlu Hutnik, 3 piętro. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego, przedpokoju oraz łazienki. Na stanie pralka,.