dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Głogów - Oferty sprzedaży i najmu

154 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

154 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nadodrze,Głogów

2 100 zł73 m² 28,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania do wynajęcia ? Idealnie! Mam dla Ciebie świetną ofertę na II Piastowie! Poszukujesz mieszkania dla siebie i swojej rodziny? Nie mogłeś lepiej trafić! Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Głogów

Piastów Śląskich,Głogów

355 000 zł60 m² 5 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,81m2 z księgi wieczystej (po podłodze 60m2) na trzecim piętrze z balkonem. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Hutnik,Głogów

379 000 zł51 m² 7 441,59 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie z widokiem na park ul. Budowlanych Lokalizacja: ul. Budowlanych przy samym parku, osiedle Hutnik Piętro: 9/10 Powierzchnia: 50,93 m Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Chrobry,Głogów

349 000 zł50 m² 6 952,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z balkonem Wojska Polskiego, głogów Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,2 m , położone na drugim piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Jana z Głogowa

Matejki,Głogów

295 000 zł52 m² 5 651,34 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ogłoszenie Sprzedaży Mieszkania - Twoje Wymarzone Miejsce do Zamieszkania! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z windą o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Głogów

Głogów,dolnośląskie

2 100 zł47 m² 44,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie, położone przy ulicy Przemysłowej w Głogowie. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, wszystko jest w nim nowe. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Kopernik,Głogów

239 000 zł50 m² 4 780 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Nowa Cena - Cena Do Negoacji 3-pokojowe mieszkanie z garderobą i balkonem - Osiedle Kopernik, ul. Kosmonautów Polskich Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni łącznej 50 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Żarków,Głogów

324 900 zł64 m² 5 084,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji? To miejsce spełni Twoje oczekiwania! 63,9 m funkcjonalnej przestrzeni, trzecie piętro w czteropiętrowym bloku na ulicy Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konrada I

Głogów,dolnośląskie

407 340 zł66 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przestronne mieszkanie z dużym balkonem Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w spokojnej okolicy na osiedlu Piastów II ( smn) Mieszkanie mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przemysłowa

Matejki,Głogów

257 000 zł54 m² 4 769,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Przemysłowej w Głogowie o powierzchni 53,88 m , usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wolności

Matejki,Głogów

279 900 zł57 m² 4 900,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem | Głogów, aleja Wolności | Parter Szukasz wygodnego mieszkania z przestrzenią do życia i możliwościami aranżacyjnymi? Ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saturna

Kopernik,Głogów

369 000 zł60 m² 6 109,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Głogów, os. Kopernik, 60,40 m Idealna oferta dla rodzin, par oraz osób szukających funkcjonalnego i zadbanego mieszkania. Oferujemy na sprzedaż dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przemysłowa

Nadodrze,Głogów

239 000 zł54 m² 4 461,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na sprzedaż przy ulicy Przemysłowej! To nieruchomość o powierzchni 53,57 m2, położona na trzecim piętrze, gwarantującą nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plutona

Kopernik,Głogów

395 000 zł71 m² 5 532,21 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu 3 pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 71,4 m2 w ścisłym centrum Kopernika. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w wieżowcu przy ulicy Plutona. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Żarków,Głogów

414 900 zł64 m² 6 442,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, jasne mieszkanie z klimatyzacją i balkonem gotowe do zamieszkania! Szukasz funkcjonalnego, jasnego mieszkania w Głogowie? Ta nieruchomość przy ulicy Budziszyńskiej to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniadeckich

Hutnik,Głogów

329 000 zł48 m² 6 882,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie 47,8 m2 po generalnym remoncie na 2 piętrze gotowe do zamieszkania! Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słodowa

Stare Miasto,Głogów

449 000 zł90 m² 4 988,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy do odkrycia ciekawej oferty! Na sprzedaż przestronne mieszkanie, usytuowane w sercu Głogowa na Starym Mieście. Kluczowe Informacje: powierzchnia: około 90m (mierzone po podłodze), 56m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Matejki,Głogów

1 300 zł44 m² 29,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Głogów, centrum, mieszkanie, 3pok, 44m2, 1p, wynajem, 1300 zł- bez dodatkowego czynszu- wynajmę przytulne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2, usytuowaną na 1 piętrze budynku w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwiaździsta

Kopernik,Głogów

349 000 zł63 m² 5 539,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania na sprzedaż przy ul. Gwiaździstej na osiedlu Kopernik w Głogowie. Nieruchomość o powierzchni 63 m2 usytuowana jest na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Kopernik,Głogów

249 000 zł50 m² 4 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko w Cuprum House, 3 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji. Mieszkanie z balkonem, położone na czwartym piętrze, na Osiedlu Kopernik przy ul. Kosmonautów Polskich. Metraż mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Kopernik,Głogów

299 000 zł61 m² 4 933 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Prezentuję mieszkanie o powierzchni 60,6 m , położone na czwartym pietrze w niskim bloku na os. Kopernik. To doskonała propozycja dla osób poszukujących wygody i funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saturna

Kopernik,Głogów

340 000 zł60 m² 5 629,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie o powierzchni 60,4 metrów kwadratowych znajduje się na pierwszym piętrze niskiego budynku na osiedlu Kopernik. Pomieszczenia składają się z trzech pokoi, które mogą być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

419 000 zł63 m² 6 619,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie w stylu loft. Na sprzedaż przestronne, stylowe mieszkanie o powierzchni 63,3 m , położone w centrum Głogowa. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kopernik,Głogów

269 000 zł63 m² 4 269,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa okazja! Mieszkanie w super cenie czeka na Ciebie. Mieszkanie znajdujące się na czwartym piętrze w niskim bloku na osiedlu Kopernik w Głogowie to oferta dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Hutnik,Głogów

345 000 zł64 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż: przytulne, ciepłe 3-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze na osiedlu Hutnik, ul. Norwida w Głogowie. Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Chrobry,Głogów

410 000 zł54 m² 7 522,94 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż: komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie z windą w Głogowie na ul. Grunwaldzkiej, centrum miasta, 54,5 m Jeśli szukasz mieszkania, które łączy wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Hutnik,Głogów

258 000 zł54 m² 4 771,59 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, ul. Daszyńskiego , oś. Hutnik, mieszkanie, 3 pok. z, 54,07m2, vp. sprzedaż, 258 000 zł rezerwacja Jeśli szukasz w bardzo dobrej lokalizacji 3 pokojowego mieszkania w centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Matejki,Głogów

298 000 zł59 m² 5 031,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Głogów, mieszkanie po generalnym remoncie, 3 pokoje z piwnicą, powierzchnia, 59,23m 2 , wysoki parter, sprzedaż 298 000 zł. Rezerwacja Jeśli szukasz ładnego i ekonomicznego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysłowa

Matejki,Głogów

245 000 zł52 m² 4 706,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie na parterze w Głogowie idealne dla rodziny! Szukasz funkcjonalnego mieszkania w niskiej cenie 245.000 zł. To oferta właśnie dla Ciebie! Przestronne 52,06.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Matejki,Głogów

279 000 zł55 m² 5 100,55 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, ul. Poczdamska, mieszkanie 3 pok, powierzchnia 55 m2, sprzedaż, 279 000zł rezerwacja Jeśli szukasz w bardzo dobrej lokalizacji mieszkania w centrum, na ładnym i spokojnym osiedlu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Kopernik,Głogów

299 000 zł54 m² 5 506,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,3m2 na piątym piętrze. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Kopernik. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, wyremontowane - wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konrada I

Piastów Śląskich,Głogów

359 000 zł53 m² 6 748,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na parterze - osiedle Piastów Śląskich Przestronne i funkcjonalne wnętrze Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,2 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Piastów Śląskich,Głogów

536 000 zł70 m² 7 657,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie - 70 m , parter, osiedle Piastów Śląskich - Głogów Lokalizacja Mieszkanie położone jest na parterze w czteropiętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Głogów

Piastów Śląskich,Głogów

355 000 zł50 m² 7 127,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,81m2 (po podłodze 60m2) na trzecim piętrze z balkonem. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Piastów Śląskich w bloku z 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rynek

Stare Miasto,Głogów

269 000 zł82 m² 3 260,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Poddasze 82,5 m na Starym Mieście - unikalna przestrzeń do własnej aranżacji uwaga: użyte W ogłoszeniu zdjęcia nie przedstawiają sprzedawanego mieszkania, są jedynie propozycją aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysłowa

Matejki,Głogów

279 000 zł54 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m2. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni ( jedna z łóżkiem małżeńskim), osobnej kuchni, dużego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Głogów,dolnośląskie

248 000 zł48 m² 5 177,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Potrzebujesz mieszkania w centrum miasta a mimo to chcesz mieć komfort bliskości zieleni? Szukasz nieruchomości, którą możesz urządzić w swoim własnym stylu? Świetnie! Mam coś co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Moniuszki

Hutnik,Głogów

429 000 zł68 m² 6 345,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Głogów, osiedle Hutnik. Oferta może zainteresować głównie rodziny, które szukają swojego miejsca z dużą przestrzenią i lokalizacji przystosowanej do ich potrzeb. Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Głogów,dolnośląskie

385 000 zł64 m² 6 015,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania dla siebie i dla swojej rodziny w idealnej lokalizacji ? Mam dla Ciebie coś na miarę Twoich potrzeb! oferta dostępna tylko W cuprum house Prezentuję Ci nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Żarków,Głogów

339 000 zł64 m² 5 305,16 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Hutnik,Głogów

213 000 zł48 m² 4 456,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3