dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Głogów - Oferty sprzedaży i najmu

156 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

156 ogłoszeń

Rynek pierwotny

426 816 zł56,16 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość o powerzchni 56,16m2 w stanie deweloperskim z wydzieloną przestrzenią na: - salon z dużym balkonem i aneksem kuchnnym - łazienkę z toaletą - sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 390 zł79,55 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w Głogowie na Starym Mieście w bliskim sąsiedztwie Teatru. Mieszkanie dwustronne położone na 3 piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

317 300 zł41,75 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

429 999 zł72 m² 5 972,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, osiedle Kopernik, kosmonautów Polskich, mieszkanie, 3 pokoje, 72m2, piwnica, sprzedaż 429 999 zł Mieszkanie dostępne od "ręki" *cena podlega negocjacji W ofercie sprzedaży duże rodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

269 000 zł41,90 m² 6 420,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - głogów, osiedle Śródmieście Na sprzedaż dwustronne mieszkanie własnościowe o powierzchni 41,90 m , położone przy ul. Aleja Wolności w Głogowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł64 m² 4 984,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Jagiellońskiej w Głogowie, na osiedlu Piastów Śląskich II. To idealna propozycja dla rodzin szukających przestronnego i wygodnego lokum. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł48 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Niedziałkowskiego w Głogowie. Idealna lokalizacja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Mieszka I

Głogów,dolnośląskie

349 000 zł64 m² 5 453,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie idealne dla rodzin z dziećmi, II Piastów, ciche, spokojne, zielone osiedle Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni 64.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Akacjowa

Głogów,dolnośląskie

265 000 zł78,53 m² 3 374,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dostępne jest od zaraz! Oferujemy ciekawą nieruchomość- tj. mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w kamienicy w Głogowie na ul. Akacjowej. Budynek wraz z garażem znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł69,50 m² 6 892,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Kopernik, ul. Kosmonautów Polskich Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 69,5 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł44,70 m² 6 599,55 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO sprzedania mieszkanie położone w kamienicy obok Ratusza na Starym Mieście. Mieszkanie posiada powierzchnię użytkową 44,7 m2 + antresola 15m2 ( łącznie 60 m2) Składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł63 m² 5 698,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w Głogowie przy ul. Orbitalnej, na osiedlu Kopernik. Lokal znajduje się na IV piętrze budynku. Mieszkanie posiada dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

662 249 zł74,41 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Mieszkanie wykończone pod klucz, o powierzchni użytkowej 74,41 m , położone na 1 piętrze w nowo odrestaurowanym budynku dawnych koszar przy ulicy Sowińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł62,90 m² 6 820,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Poszukujesz nieruchomości w spokojnej lokalizacji? Cenisz sobie bliskość przyrody i zieleni? Idealnie! Mam coś, na miarę Twoich oczekiwań. Lokalizacja nieruchomości otwiera przed Tobą szereg.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Głogów

Głogów,dolnośląskie

689 000 zł106,82 m² 6 450,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 106,82 m , położone na 1. piętrze kameralnej kamienicy z 2010 roku w Ruszowicach. W cenie miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł47,40 m² 31,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe położone na III piętrze w bloku IV piętrowym. Mieszkanie bez wyposażenia - tak jak na zdjęciach. Koszt 1500 zł odstępne miesięcznie + czynsz + media(prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

304 900 zł58,80 m² 5 185,37 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowiec inwestycyjny 2 niezależne mieszkania Głogów, ul. Poczdamska - jedna księga wieczysta Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,8 m , położone na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy, ul. Sowińskiego

Głogów,dolnośląskie

602 800 zł67,72 m² 8 901,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywny apartament "ready to move" | głogów | ul. Sowińskiego Luksusowy standard wykończenia | Nowoczesny budynek 2023 Prezentujemy Państwu unikalną ofertę sprzedaży apartamentu wykończonego pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Głogów,dolnośląskie

556 764 zł64,74 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Głogów, ul Głowackiego, mieszkanie 3 pokoje z aneksem kuchennym, o pow 64,74 m2 w cenie 556 764 zł. Na sprzedaż mieszkania w nowej inwestycji , Budynek 7- piętrowy, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł53,20 m² 5 637,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Głogów, ul. Wojska Polskiego | 299 900 zł Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,2 m , położone na 4 piętrze w wieżowcu w ścisłym centrum Głogów, przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

319 900 zł79,30 m² 4 034,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Głogów , Centrum, 3 pokoje, powierzchnia 80m2, iip, sprzedaż 319 900 zł nowa cena! Szukasz mieszkania z potencjałem aranżacyjnym, o nietuzinkowej przestrzeni w centrum miasta? Świetnie!.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł69 m² 7 971,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na 2 piętrze w nowoczesnym, 3-piętrowym budynku z 2019 roku, przy ul. gen. Roweckiego Grota ,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnego mieszkania do zamiany? Mamy dla Ciebie atrakcyjną propozycję! Oferujemy spółdzielcze mieszkanie w Głogowie, które czeka na nowego właściciela, chcącego wymienić je na.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł55,80 m² 6 541,22 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO sprzedania mieszkanie o pow. 55,8 m2 położone przy ul. Poczdamskiej na III piętrze. Mieszkanie składa się z 2 sypialni i salonu z aneksem kuchennym, łazienki i wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 580 zł62,05 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

"Nowy Piastów" to najnowsza inwestycja realizowana w ustronnej i atrakcyjnej części Głogowa, z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł52,53 m² 4 949,55 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o pow. 52,53 m , znajdujące się na 5 piętrze, dziesięciopiętrowego bloku z windą. Gdzie znajduje się mieszkanie? Przy ulicy: budowlanych na.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł42,55 m² 6 227,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przestronne i komfortowo wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,55 m , położone na 3 piętrze bloku przy ul. Spółdzielczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 154 zł54,66 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 54,66 m w odrestaurowanym budynku dawnych koszar w Głogowie. Pożądana lokalizacja, mieszkania z potencjałem -.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł64 m² 25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Głogów, osiedle Piastów, jagiellońska, mieszkanie, 3 pok., 64m2, wynajem 1600 zł Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 64m2, usytuowane na IV p w zadbanym bloku -niska.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, atrakcyjne, mieszkanie o powierzchni 52 m2, położone na 3 piętrze w zadbanym budynku w samym sercu Głogowa, przy Alei Wolności. Przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Solny

Głogów,dolnośląskie

410 000 zł55 m² 7 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na parterze kameralnej kamienicy w jednej z najspokojniejszych części Starego Miasta przy Placu Solnym.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł60,30 m² 6 583,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.3 m2 usytuowane na parterze, w niskim bloku na osiedlu Kopernik w Głogowie. Oferta idealnie pasuje dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 486 zł59,39 m² 7 400 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł63,50 m² 6 377,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, osiedle Hutnik, ul. Norwida, mieszkanie, 3 pokoje, 63,50m2, sprzedaż 405 000 zł *cena podlega negocjacji W ofercie sprzedaży rodzinne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, otoczone.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne , przestronne i ekonomiczne mieszkanie Po generalnym remoncie. Meble kuchenne i sprzęt agd w cenie Wyremontowane z materiałów wysokiej jakości. Z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł78,87 m² 7 100,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

CO sprzedajemy? 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni. 78,87 m2, znajdujące się na 2 piętrze, czteropiętrowego bloku z windą, piwnicą o powierzchni 8,07 m2 oraz miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

424 488 zł61,52 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam inwestycje na Piastowie w Głogowie. Mieszkanie jest z balkonem na parterze. W kondygnacji podziemnej i naziemnej będą znajdować się miejsca parkingowe i komórki.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie z balkonem o pow. 47 mkw., w skład którego wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc i przedpokój. Mieszkanie świeże, po remoncie, usytuowane na III.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł49,77 m² 35,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie z pięknym widokiem na Bulwar Nadodrzański, o powierzchni 50 m2 Składające się z dużego salonu z aneksem kuchennym (lodówka, piekarnik, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł65 m² 6 138,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 64m2 położone na trzecim piętrze w bloku przy ul. Orbitalnej w Głogowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł50,20 m² 4 980,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkanie z balkonem, zlokalizowanego na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Nieruchomość położona w spokojnej części Głogowa na Osiedlu Kopernik.