dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Głogów - Oferty sprzedaży i najmu

153 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

153 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernik

Kopernik,Głogów

235 000 zł58 m² 4 079,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 57.60 m2 składa się z ustawnego, słonecznego salonu z wyjściem na balkon/loggię, dwóch oddzielnych pokoi, kuchni, toalety, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wolności

Głogów,dolnośląskie

350 000 zł73 m² 4 782,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko w Cuprum House, nietuzinkowe mieszkanie w kamienicy na 1 piętrze, w centrum miasta. Trzypokojowe mieszkanie z kuchnią, dużą łazienką i osobnym wc, w wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

210 000 zł54 m² 3 896,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Głogowie, które jest na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym. Elewacja zewnętrzna w bardzo dobrym stanie. Wejście na klatkę schodową zabezpieczone domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

160 000 zł44 m² 3 661,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 3 pokojową nieruchomość. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku dwupiętrowym, powierzchnia lokalu to 43,7 m2, w co wchodzi: salon z aneksem kuchennym, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Piastów Śląskich,Głogów

299 000 zł65 m² 4 628,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Czekasz na Bezpieczny Kredyt 2%? Nie musisz zwlekać z wyborem mieszkania do lipca. U mnie możesz zarezerwować je już dzisiaj z gwarancją ceny! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Piastów Śląskich,Głogów

319 000 zł64 m² 4 984,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego, rozkładowego mieszkania z balkonem, znajdującego się przy ul. Królowej Jadwigi w Głogowie. Mieszkanie położone jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

420 000 zł52 m² 8 001,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opis nieruchomości budynek: 3 piętrowy, wybudowany w 2018 roku, w wysokim standardzie. Klatka jest nowoczesna oraz zadbana. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem. Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Pokoju

Hutnik,Głogów

1 550 zł50 m² 31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia 3 pokojowe na ul. Obrońców Pokoju ( sypialnia, pokój, aneks kuchenny z jadalnią/salonem, łazienka z wc, przedpokój) Nieruchomość jest umeblowana; pralka, lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Hutnik

Hutnik,Głogów

195 000 zł48 m² 4 079,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu 3 pokojową nieruchomość o pow. 47,8 m2 usytuowaną na 3 piętrze w bloku czteropiętrowym. Osiedle Hutnik. Mieszkanie składa się z: -salonu z balkonem -dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Kopernik,Głogów

289 000 zł61 m² 4 737,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego, przestronnego, rozkładowego mieszkania z balkonem, na osiedlu Kopernik w Głogowie. Mieszkanie umiejscowione jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Głogów,dolnośląskie

437 760 zł61 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Free home nieruchomości w Głogowie zaprasza do zapoznania się z ofertą na rynku pierwotnym złota podkowa - Etap D Nasza oferta mieszkań deweloperskich na osiedlu Złota Podkowa to 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Piastów Śląskich,Głogów

295 000 zł63 m² 4 704,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na oś. Piastów Śląskich. Mieszkanie posiada 62,7m2, znajduje się na II piętrze budynku i składa się z: -pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Stare Miasto,Głogów

339 000 zł70 m² 4 842,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Nieruchomość spełniająca warunki programu "mieszkanie bez wkładu własnego" oferta dostępna tylko W free home nieruchomości - biuro nieruchomości Głogów Piękne jasne dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Kopernik,Głogów

269 000 zł56 m² 4 846,85 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy jasne i odremontowane / odświeżone mieszkanie znajdujące się w centrum miasta, na oś. Kopernik w Głogowie z balkonem i widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perseusza

Kopernik,Głogów

299 000 zł53 m² 5 652,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Nieruchomość spełniająca warunki programu "mieszkanie bez wkładu własnego" oferta dostępna tylko W free home nieruchomości - biuro nieruchomości Głogów Przestronne mieszkanie 3-pokojowe przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Stare Miasto,Głogów

1 900 zł69 m² 27,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Free home nieruchomości - biuro nieruchomości Głogów Przedstawiamy nową ofertę Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Mieszkania na wynajem. Mieszkanie 3 Pokoje przy ul. Długa Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oriona

Kopernik,Głogów

1 600 zł54 m² 29,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwustronne mieszkanie o powierzchni 54,30m w Głogowie na osiedlu Kopernik. Prezentowana nieruchomość jest bardzo przestrzenna i ma funkcjonalny układ, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Głogów, piastów, księżnej Mechtyldy, mieszkanie, 3 pokoje, 60m2 , sprzedaż, 420 000zł Jeśli szukasz nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowanego mieszkania w nowym bloku z 2020 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Stare Miasto,Głogów

299 000 zł48 m² 6 294,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego 3pokojowego mieszkania z balkonem na 1 piętrze o powierzchni 47,20 m2 znajdującego się w Głogowie, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

279 000 zł62 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Chcesz kupić nieruchomość, którą możesz zaaranżować wedle własnych potrzeb? Idealnie! Mam dla Ciebie Twój wymarzony kąt! Nieruchomość dostępna tylko w cuprum house! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernik

Kopernik,Głogów

260 000 zł53 m² 4 896,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nie masz czasu na remont? Przeraża Cię aranżacja ? Mam coś na miarę Twoich oczekiwań! Oferta dostępna tylko w Cuprum House! Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Kopernik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konrada I

Piastów Śląskich,Głogów

328 000 zł61 m² 5 342,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 61.40 m2 na osiedlu Piastów Śląskich - w Głogowie. Są to 3 ustawne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z toaletą , balkon, duży korytarz. Nieruchomość charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wolności

Głogów,dolnośląskie

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie umeblowane do wynajęcia zlokalizowane na ulicy Aleja Wolności w Głogowie. Piętro; 1/4 W mieszkaniu znajduje się salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Kopernik,Głogów

309 000 zł62 m² 4 991,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Sprzedam dwustronne, słoneczne, klimatyzowane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,2m2. Nieruchomość usytuowana jest na osiedlu Kopernik B przy ulicy Kosmonautów Polskich. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Głogów,dolnośląskie

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 60m2, zlokalizowanego w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andromedy

Kopernik,Głogów

225 000 zł50 m² 4 482,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję nieruchomość o powierzchni 50,20m w Głogowie na osiedlu Kopernik A. Mieszkanie jest dobrą propozycją dla rodzin z dziećmi jak i inwestorów. Zlokalizowane w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orbitalna

Kopernik,Głogów

305 000 zł64 m² 4 765,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferuję do sprzedaży mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji - osiedle Kopernik. Nieruchomość w bliskim sąsiedztwie Przedszkola oraz Szkoły Podstawowej. Wokół place zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Głogów,dolnośląskie

309 000 zł62 m² 4 991,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferta dostępna tylko W free home nieruchomości - biuro nieruchomości Głogów Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego dwustronnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Hutnik,Głogów

219 000 zł48 m² 4 543,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę 3 pokojowego mieszkania w Głogowie na osiedlu Hutnik. Ze względu na łatwy dostęp do komunikacji miejskiej i bliskość najpotrzebniejszej infrastruktury jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plutona

Kopernik,Głogów

329 000 zł71 m² 4 607,84 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w fantastycznej lokalizacji, położone na parterze w Głogowie, przy ulicy Plutona (osiedle Kopernik). Nieruchomość po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Piastów Śląskich,Głogów

338 000 zł64 m² 5 281,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Nieruchomość: proponujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie położone na osiedle Piastów Śląskich. Lokal znajduje się na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku. Powierzchnia lokalu wynosi 64 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Piastów Śląskich,Głogów

319 000 zł63 m² 5 087,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Potrzebujesz mieszkania do którego wprowadzisz się bez zbędnych remontów? Masz dość zgiełku miasta i chcesz ciszy, spokoju i mnóstwa zieleni? To idealna nieruchomość dla Ciebie! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plutona

Kopernik,Głogów

254 000 zł71 m² 3 557,42 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże i jasne mieszkanie w Głogowie na osiedlu Kopernik. Nieruchomość o powierzchni 71,40m leży na 11 piętrze w wieżowcu. Ze względu ma dużą powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastów Śląskich

Piastów Śląskich,Głogów

330 000 zł64 m² 5 156,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chrobry

Chrobry,Głogów

240 000 zł50 m² 4 880,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu trzy pokojową nieruchomość usytuowaną na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Chrobry. Mieszkanie jest dwustronne, ciepłe i słoneczne, składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

350 000 zł64 m² 5 434,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów , Plac Mieszka I, oś. Piastów , mieszkanie 3 pok , 64,4m2, III piętro z balkonem. sprzedaż, 350 000 zł Jeśli szukasz w bardzo dobrej lokalizacji 3 pokojowego mieszkania na ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kopernik,Głogów

440 000 zł63 m² 6 984,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, oś. Kopernik, ul. Herkulesa, 3 pok., 63m2, Ip, wynajem 440 000 zł Jeśli szukasz w dobrej lokalizacji, 3 pokojowego mieszkania w stanie do wprowadzenia Ta oferta na pewno Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Głogów,dolnośląskie

299 000 zł48 m² 6 294,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

329 000 zł54 m² 6 036,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Marzysz o cichej i zielonej okolicy ? Nie masz głowy do remontów? Ta nieruchomość spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Jedyne, czego Ci potrzeba to. walizka pełna marzeń! Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chrobry

Chrobry,Głogów

235 000 zł50 m² 4 671,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w Głogowie na osiedlu Chrobry. W pobliżu Zielony Rynek, multibox, przystanki autobusowe, place zabaw, szkoły, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

269 000 zł64 m² 4 203,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie z bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń. Nieruchomość zlokalizowana na I Piastowie, nieopodal szkoły podstawowej. Posadowienie nieruchomości jest bardzo korzystne.