dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Głogów - Oferty sprzedaży i najmu

153 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

153 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Długa

Stare Miasto,Głogów

2 500 zł71 m² 35,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się na czwartym piętrze (winda) w kamienicy w Głogowie-Stare Miasto, ul. Długa. Mieszkanie składa się z: -kuchni w aneksie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perseusza

Kopernik,Głogów

279 000 zł50 m² 5 557,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, dwustronne zlokalizowane na oś. Kopernik, w bloku czteropiętrowym przy ul. Perseusza. Mieszkanie o powierzchni 50,2m2 znajduje się na IV piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Daszyńskiego

Hutnik,Głogów

1 590 zł54 m² 29,44 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na 9 piętrze w wieżowcu. - osiedle Hutnik, ul. Daszyńskiego. Mieszkanie składa się z: aneks kuchenny połączony z salonem, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orbitalna

Kopernik,Głogów

269 000 zł72 m² 3 725,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

***poniżej ceny rynkowej*** Przestronne mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Orbitalna os. Kopernika w Głogowie. Powierzchnia 72,20 mkw., Pierwsze piętro z Balkonem , Wieżowiec Winda Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garncarska

Stare Miasto,Głogów

2 200 zł78 m² 28,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa cena! Do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 78 m2, położone w Głogowie na Starym Mieście. Nowocześnie urządzone, mieszkanie po remoncie, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Kopernik,Głogów

265 000 zł60 m² 4 485,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis atuty: * 2 minuty do Galerii Głogowskiej * 4 minuty pieszo do przystanku autobusowego; * Przestronne, słoneczne mieszkanie; * Oddzielna kuchnia * Balkon; * Bardzo dobry stan techniczny; wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Głogów,dolnośląskie

269 999 zł54 m² 4 999,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, ul. Królewska, oś. Piastów, mieszkanie, 3 pok z balkonem, 54m2, 1p. sprzedaż, 269 999 zł Jeśli szukasz w bardzo dobrej lokalizacji 3 pokojowego mieszkania na ładnym osiedlu? dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kopernik,Głogów

253 000 zł53 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w Cuprum House, 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie z balkonem, położone na 2 piętrze, w budynku czteropiętrowym na Osiedlu Kopernik. Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Hutnik,Głogów

235 000 zł48 m² 4 936,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, ul. Niedziałkowskiego , oś. Hutnik, mieszkanie, 3 pok z, 47,6m2, parter. sprzedaż, 235 000 zł Jeśli szukasz w bardzo dobrej lokalizacji 3 pokojowego mieszkania na ładnym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastów Śląskich

Piastów Śląskich,Głogów

254 000 zł56 m² 4 659,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny- mieści się na parterze na osiedlu Piastów Śląskich. Powierzchnia mieszkania to 55.80 m2 na którą składają się; - salon - 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poczdamska

Głogów,dolnośląskie

1 200 zł62 m² 19,51 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Głogów, ul. Poczdamska, 3 pok., 61,5m2, wynajem 1200 zł Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie po częściowym remoncie i całkowitym odświeżeniu o powierzchni 61,50m2 z balkonem, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Norwida

Hutnik,Głogów

469 000 zł68 m² 6 948,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferujemy Państwu mieszkanie w bardzo dobrym standardzie położone przy ul. Norwida w Głogowie, powierzchnia nieruchomości wynosi 67,7m2, składa się z sypialni , pokoju, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orbitalna

Kopernik,Głogów

280 000 zł63 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ofertę 3 pokojowego mieszkania w Głogowie na Koperniku. Nieruchomość o powierzchni 63m leży na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Układ: - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Neptuna

Kopernik,Głogów

255 000 zł60 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na parterze o powierzchni 60 m2 przy ulicy Neptuna. W mieszkaniu położone są gładzie, a także została wymieniona instalacja elektryczna, reszta wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Stare Miasto,Głogów

2 200 zł79 m² 27,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 79m2 usytuowane na 3 piętrze z dostępem do windy. Mieszkanie znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji na Starym Mieście przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto,Głogów

192 750 zł58 m² 3 323,28 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości stanowiącej lokal mieszkalny , położony 67-200 Głogów, ul. Długa 86a/15. Lokal mieszkalny położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernik

Kopernik,Głogów

269 000 zł60 m² 4 461,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny- mieści się na 4 piętrze na osiedlu Kopernik. Powierzchnia mieszkania to 60,3 m2 na którą składają się; - salon - 2 pokoje - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowiańska

Chrobry,Głogów

320 000 zł74 m² 4 324,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Free home Wielka Obniżka ceny o 40 000zł! Przestronne dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Słowiańskiej os. Chrobry w Głogowie. Powierzchnia 74 mkw., Pierwsze piętro, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Hutnik,Głogów

259 000 zł47 m² 5 487,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji z dużym parkingiem, ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 47,2 m2 usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Chrobry,Głogów

269 000 zł50 m² 5 358,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w Głogowie na ul. Morcinka. Oferta skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i Inwestorów, którzy szukają mieszkania pod wynajem. Tym bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poczdamska

Głogów,dolnośląskie

289 000 zł63 m² 4 558,36 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowa cena - gotowe do zamieszkania, w nowoczesnym stylu, mieszkanie z balkonem, położone na 1 piętrze w wysokim budynku z windą, przy ul. Poczdamskiej. Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Hutnik

Hutnik,Głogów

265 000 zł51 m² 5 175,78 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu do sprzedania słoneczne, dwustronne mieszkanie z balkonem, o pow. 51,20 mkw.,usytuowany na II piętrze, w niskiej zabudowie na os. Hutnik. W skład lokalu wchodzą : 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rynek

Stare Miasto,Głogów

385 000 zł63 m² 6 091,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Lubisz komfort przestrzeni? Marzysz o mieszkaniu w samym Sercu Głogowa na Starówce? Chcesz by każde z Was miało swój mały azyl? To mieszkanie jest dla Ciebie idealne! Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowiańska

Chrobry,Głogów

360 000 zł74 m² 4 864,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Free home biuro nieruchomości Głogów przedstawia nową ofertę Przestronne dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Słowiańskiej os. Chrobry w Głogowie. Powierzchnia 74 mkw., Pierwsze piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Głogów,dolnośląskie

279 000 zł62 m² 4 507,27 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania w Głogowie przy ul. Armii Krajowej. Prezentowana nieruchomość ma powierzchnię 61,90m. Położona jest na 7 piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Solny

Głogów,dolnośląskie

309 120 zł48 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

,Mieszkania z rynku pierwotnego są idealną opcją dla osób chcących mieć swój własny wkład w tworzenie aranżacji mieszkania. Jest to możliwość, aby stworzyć własne niepowtarzalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piastów Śląskich,Głogów

330 000 zł64 m² 5 172,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Nowa oferta, tylko w Cuprum House, duże 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w dobrej lokalizacji. Przestronne mieszkanie z balkonem, położone na parterze, na Osiedlu Piastów Śląskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perseusza

Kopernik,Głogów

269 000 zł51 m² 5 275,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Wielka Obniżka ceny! Jasne mieszkanie 3-pokojowe ul. Perseusza Os. Kopernika w Głogowie. Powierzchnia 50,47mkw. , drugie piętro w bloku Układ mieszkania dwustronny jasna oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Głogów

Głogów,dolnośląskie

1 000 zł49 m² 20,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 49m2, w ścisłym centrum Głogowa, na Alei Wolności, nieopodal Parku Słowiańskiego oraz Parku Sapera, zatem w otoczeniu zieleni. Nieruchomość posadowiona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Głogów,dolnośląskie

215 000 zł47 m² 4 574,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z balkonem, znajdującego się przy ul. J.Matejki w Głogowie. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Hutnik,Głogów

265 000 zł48 m² 5 532,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Free home biuro nieruchomości Głogów przedstawia nową ofertę Przestronne 3 Pokojowe mieszkanie ul. Henryka Sienkiewicza os. Hutnik w Głogowie. Powierzchnia 47,20 mkw. Piętro pierwsze w Bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Hutnik,Głogów

220 000 zł48 m² 4 573,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko w Cuprum House, trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta, idealne pod inwestycję lub dla rodziny. Nieruchomość położona jest na I piętrze w 4 kondygnacyjnym budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Głogów,dolnośląskie

240 000 zł47 m² 5 063,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny przy ul. Sienkiewicza o powierzchni użytkowej wynoszącej: 47, 40m2 Składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

259 900 zł50 m² 5 172,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kapitalne mieszkanie do wprowadzenia! Cenisz sobie mieszkanie w zielonej, spokojnej okolicy? Idealnie! Mam coś, co Cię zainteresuje i zatrzymasz się tu na dłużej! Nie szukaj dalej oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smolna

Głogów,dolnośląskie

1 300 zł55 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy bardzo atrakcyjną ofertę 3-pokojowego mieszkania w centrum Starego Miasta w Głogowie. Prezentowana nieruchomość leży w bardzo urokliwej części miasta w pobliżu ruin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herkulesa

Kopernik,Głogów

2 000 zł63 m² 31,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Głogów, oś. Kopernik, ul. Herkulesa, 3 pok., 63m2, Ip, wynajem 2000 zł mieszkanie wolne od 1 sierpnia 2022r. Do wynajęcia atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 63m2 z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budowlanych

Głogów,dolnośląskie

1 400 zł47 m² 30,04 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal wolny od zaraz Mieszkanie na ulicy Budowlanych w Głogowie na 7 pietrze. Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 46.6 m2 Składa się z: pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

206 000 zł47 m² 4 424,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z balkonem. Nieruchomość idealna pod inwestycję jak i do zamieszkania dla rodziny ze względu na lokalizację a także układ samego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Saturna

Kopernik,Głogów

475 000 zł72 m² 6 635,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne, wykończone w wysokim standardzie, trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,15 m2 plus 2,43 m2 piwnicy co daje łącznie 71,58m2. Mieszkanie w nowym budownictwie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oriona

Kopernik,Głogów

260 000 zł58 m² 4 513,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z loggia w Głogowie na osiedlu Kopernik A. Prezentowana nieruchomość o powierzchni 57,60m leży na 1 piętrze w wieżowcu. Okna z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastów Śląskich

Piastów Śląskich,Głogów

320 000 zł63 m² 5 103,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,70 m2, położone na 2 piętrze w bloku, na osiedlu Piastów Śląskich. W skład nieruchomości wchodzą: - 3 pokoje, w tym jeden to salon.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij