dowolna

Kawalerki Głogów - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Głogów

Hutnik,Głogów

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Głogów, gustawa Morcinka , mieszkanie z dużym balkonem i piwnicą,1 pok, 32m2, ivp, wynajem 1100zł Do wynajęcia atrakcyjnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie- duża kawalerka po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morcinka

Chrobry,Głogów

1 200 zł31 m² 38,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z tą uroczą kawalerką znajdującą się w sercu Głogowa, przy ulicy Morcinka 18. To niezwykłe miejsce, gdzie komfort spotyka funkcjonalność, tworząc idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niedziałkowskiego

Hutnik,Głogów

190 000 zł30 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Przytulna kawalerka z balkonem - Głogów, osiedle Hutnik Na sprzedaż komfortowa kawalerka z oddzielną kuchnią, położona na 3. piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Hutnik w Głogowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Głogów

Głogów,dolnośląskie

165 000 zł29 m² 5 689,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29 m2 - można przerobić na 2 pokojowe mieszkanie. Lokalizacja; głogów- woj. dolnośląskie. Mieszkanie na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku na Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gwiaździsta

Kopernik,Głogów

900 zł35 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka 35m , Głogów, osiedle Kopernik Oferuję do wynajęcia przytulną kawalerkę o powierzchni 35m , położoną na 7. piętrze wieżowca z dwiema windami oraz zadbaną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Chrobry,Głogów

195 000 zł32 m² 6 093,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Kawalerka z balkonem w bloku po termomodernizacji - Głogów, ul. Armii Krajowej Idealna do remontu lub odświeżenia! Przestronne wnętrze i funkcjonalny układ Na sprzedaż przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Spółdzielcza

Głogów,dolnośląskie

165 000 zł23 m² 7 173,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedam kawalerkę, ok. 23m2. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z wc i prysznicem. Mieszkanie znajduje się przy ul. Spółdzielczej, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Pokoju

Hutnik,Głogów

1 150 zł31 m² 37,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Głogów, ul. Obrońców Pokoju, mieszkanie 1pok kawalerka 31m2, wynajem, 1150 zł Wynajmę ładne mieszkanie o powierzchni 31m2, usytuowane na parterze w bloku cztero piętrowym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Głogów

Hutnik,Głogów

249 000 zł28 m² 8 767,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Głogów, hutnik, mieszkanie z balkonem i piwnicą, 1 pokój,28m2, 3p, sprzedaż,249000 Nie masz czasu i pomysłu na remont? Mam dla Ciebie świetna propozycję! mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Budowlanych

Hutnik,Głogów

149 000 zł30 m² 4 983,28 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Dwupokojowe mieszkanie 28,80 m z balkonem i widokiem na tereny zielone - os. Hutnik Najtańsze dwa pokoje z balkonem w Głogowie! Taniej się nie da! Lokalizacja i układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Wolności

Głogów,dolnośląskie

1 000 zł22 m² 46,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz na wynajem małego mieszkania w centrum miasta ? Zapoznaj się z naszą ofertą : Mieszkanie usytuowane w czteropiętrowym budynku na II piętrze ul. Aleja Wolności. Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Kopernik,Głogów

179 500 zł36 m² 4 986 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Kawalerka 36 m z widokiem na wschód słońca - ul. Gwiaździsta, os. Kopernik, głogów Na sprzedaż oferujemy przytulną kawalerkę o powierzchni 36 m , położoną na wysokim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polska

Stare Miasto,Głogów

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą przestronnego, doskonale doświetlonego mieszkania, które zachęca do wynajęcia nie tylko lokalizacją ale i przestrzenią- duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Armii Krajowej

Głogów,dolnośląskie

166 000 zł31 m² 5 407,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość, która mieści się na 6 piętrze w wieżowcu na ulicy Armii Krajowej w Głogowie. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30.70 m2, w którego skład wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andromedy

Kopernik,Głogów

199 000 zł32 m² 6 220,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż kawalerka z balkonem Osiedle Kopernik ul. Andromedy Głogów Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 31,80 m , położoną na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Głogów

Hutnik,Głogów

1 200 zł28 m² 43,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Głogów, obrońców Pokoju , mieszkanie, 1 pok, 28m2, ip, wynajem 1200zł Do wynajęcia atrakcyjnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie-kawalerka W ofercie kawalerka o powierzchni 28m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Głogów

Matejki,Głogów

160 000 zł26 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Głogów, aleja Wolności , mieszkanie z balkonem i piwnicą,1 pok, 26m2, iip, sprzedaż, 160 000zł. Do sprzedaży atrakcyjnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie, kawalerka po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawna

Chrobry,Głogów

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Głogów, ulica Stawna, kawalerka, 30m2, 8p, wynajem 1100 zł, wszystko nowe Do wynajęcia atrakcyjnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie- duża kawalerka po remoncie. Do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chrobry,Głogów

1 150 zł32 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Głogów, armii Krajowej , mieszkanie z balkonem i piwnicą,1 pok, 32m2, iip, wynajem 1150zł Dostępne od stycznia. Do wynajęcia atrakcyjnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie- duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Głogów,dolnośląskie

187 000 zł30 m² 6 233,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu Kawalerkę o powierzchni 30 m2- po remoncie.] Lokalizacja : ulica Głowackiego Nieruchomość położona jest na 3 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Kopernik,Głogów

185 000 zł36 m² 5 139 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Kawalerka 36 m z widokiem na wschód słońca - ul. Gwiaździsta, os. Kopernik, głogów Na sprzedaż oferujemy przytulną kawalerkę o powierzchni 27 m , położoną na wysokim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andromedy

Kopernik,Głogów

210 000 zł32 m² 6 564,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Kopernik,Głogów

189 000 zł36 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Kawalerka 35,7 m na osiedlu Kopernika - idealna lokalizacja, 2. piętro, winda Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 35,7 m , położona na 2. piętrze w wieżowcu na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Kopernik,Głogów

199 000 zł36 m² 5 527,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Głogów,dolnośląskie

1 200 zł36 m² 33,52 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 35,80 m2 położone w Głogowie przy ul. Gwiaździstej Kawalerka zlokalizowana jest w wieżowcu na na 9 piętrze. Lokal składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Klonowa

Nosocice,Głogów

109 000 zł28 m² 3 894 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Kawalerka 27,60 m z balkonem francuskim - Retków, 2 piętro komórka lokatorska W cenie! Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 27,60 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andromedy

Kopernik,Głogów

210 000 zł32 m² 6 564,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stawna

Chrobry,Głogów

190 000 zł30 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Głogów, osiedle Chrobry, ul. Stawna, mieszkanie z piwnicą,1 pok. 30m2, 8p, sprzedaż, 190 000zł. Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji z pięknym widokiem, który zapiera dech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matejki

Matejki,Głogów

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Głogów, osiedle Śródmieście. Do wynajęcia kawalerka z balkonem na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z zadbaną klatką schodową. Bardzo dobra lokalizacja. Pod blokiem ogólnodostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Głogów

Kopernik,Głogów

187 000 zł34 m² 5 467,84 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duża kawalerka o powierzchni 34.20 m2- Głogów- woj. dolnośląskie. Mieszkanie na 3 piętrze w 10 piętrowym wieżowcu na Koperniku. Mieszkanie zostaje przekazane Kupującemu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Klonowa

Nosocice,Głogów

119 000 zł28 m² 4 251,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andromedy

Kopernik,Głogów

210 000 zł32 m² 6 564,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Matejki,Głogów

950 zł25 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Głogów, ul. Spółdzielcza, mieszkanie, 1pok, 25m2, ip, wynajem, 950 zł Mieszkanie dostępne od 1 grudnia Wynajmę przytulną kawalerkę o powierzchni 25m2, usytuowaną na 1 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Głogów,dolnośląskie

1 200 zł36 m² 33,52 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Chrobry,Głogów

189 000 zł30 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Kawalerka na sprzedaż - Bartosza Głowackiego, głogów Lokalizacja: ulica Bartosza Głowackiego Głogów. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w wieżowcu. Szczegóły oferty: mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Chrobry,Głogów

220 000 zł31 m² 7 166,12 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy kolejną nowość! Oferta sprzedaży kawalerki o powierzchni 30,7 m2 w wieżowcu, na parterze w Głogowie. Mieszkanie wymaga remontu, co pozwala na własną aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Hutnik,Głogów

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie - duża kawalerka z balkonem przy ul. Obrońców Pokoju, o powierzchni 35 m2, położona na pierwszym piętrze. Lokal składa się z : - salonu z balkonem - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Morcinka

Głogów,dolnośląskie

210 000 zł31 m² 6 840,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30.70 m2- Głogów- woj. dolnośląskie. Mieszkanie na 1 piętrze w 10 piętrowym wieżowcu na Morcinka ( są dwie windy). W 2020 r. był remont łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Pokoju

Głogów,dolnośląskie

189 000 zł34 m² 5 558,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! 1 piętro! monitorowany parking! do wejścia! Na sprzedaż kawalerka znajdująca się na 1 piętrze przy ulicy Obrońców Pokoju w Głogowie. Mieszkanie składa się z łazienki, osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawna

Chrobry,Głogów

215 000 zł30 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Oferta dostępna tylko W free home nieruchomości - biuro nieruchomości Głogów Prezentujemy wyjątkową kawalerkę na sprzedaż, usytuowaną na 8. piętrze wieżowca w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Chrobry,Głogów

189 000 zł30 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989