dowolna

Mieszkania pod klucz Głogów - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

104 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budziszyńska

Żarków,Głogów

535 000 zł73 m² 7 328,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Apartament premium na piastwie! 3 pokoje po remoncie Prezentujemy Państwu absolutnie unikalną nieruchomość - apartament o powierzchni 73 m , który przeszedł generalny remont i został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Kopernik,Głogów

1 700 zł35 m² 48,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowa kawalerka o powierzchni 35 m , usytuowana na parterze w zadbanym wieżowcu na osiedlu Kopernik. Mieszkanie przeszło kapitalny remont zostały wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mechaniczna

Głogów,dolnośląskie

415 000 zł49 m² 8 465,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Głogowie na 3 piętrze z balkonem i pełnym wyposażeniem gotowe do zamieszkania! Nowe budownictwo- 2020r.- jest winda do poziomu 0. Oferujemy przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Kopernik,Głogów

530 000 zł70 m² 7 625,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Kopernik, ul. Kosmonautów Polskich Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 69,5 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Głogów

347 000 zł57 m² 6 078,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż: 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie w sercu Starego Miasta Głogów, ul. Słodowa Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania, które łączy funkcjonalność, estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Głogów,dolnośląskie

299 000 zł49 m² 6 064,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem ul. Jagiellońska w Głogowie. Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie w bloku. Lokal jest gotowy do wprowadzenia od zaraz nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Głogów

310 000 zł43 m² 7 167,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,25 m z balkonem, zlokalizowane na 3. piętrze kamienicy z windą na Starym Mieście w Głogowie. Budynek z 2008 roku. Idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wileńska

Paulinów,Głogów

699 000 zł119 m² 5 881,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Dom 118 m z garażem i dużą piwnicą na Osiedlu Paulinów Prezentujemy Państwu na sprzedaż komfortowy dom o łącznej powierzchni 118,85 m , którego największym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Chrobry,Głogów

279 000 zł44 m² 6 312,22 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na Osiedlu Chrobry przy ul. Morcinka - gotowe do zamieszkania od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 44,2 m położone jest na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Głogów,dolnośląskie

309 000 zł52 m² 5 930,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2 pokoje z balkonem Głogów, ul. Kosmonautów Polskich gotowe do zamieszkania! Cena: 309 000 zł Powierzchnia: 50,10 m Piętro: 2/4 Forma własności: pełna własność z kw Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Kopernik,Głogów

269 000 zł36 m² 7 513,97 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie na parterze z dużym balkonem, pełnym wyposażeniem gotowe do zamieszkania! Świetna lokalizacja - osiedle Kopernik- ul. Gwiażdzista. Oferujemy nowoczesne mieszkanie 35.80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Kopernik,Głogów

269 000 zł36 m² 7 513,97 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie na parterze wieżowca na Osiedlu Kopernika - wykończone pod klucz! Mieszkanie położone na parterze wysokiego budynku wyróżnia się kompleksowym remontem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mechaniczna

Żarków,Głogów

419 000 zł46 m² 9 010,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament na złotej podkowie! 2 pokoje W nowym bloku Z windą - W pełni wyposażone! ***cena do negocjacji*** Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orbitalna

Kopernik,Głogów

285 000 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Komfort na koperniku! 2 pokoje Z klimatyzacją I garderobą | orbitalna Prezentujemy Państwu niezwykle komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Kopernik,Głogów

269 000 zł35 m² 7 642,05 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 35 m , usytuowana na parterze w zadbanym wieżowcu na osiedlu Kopernik. Mieszkanie przeszło kapitalny remont zostały wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andromedy

Kopernik,Głogów

235 000 zł44 m² 5 340,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z panoramicznym oknem na Osiedlu Kopernik przy ul. Andromedy! Mieszkanie o powierzchni 44 m wyróżnia się przestronnym salonem z efektownym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Głogów

347 000 zł57 m² 6 078,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Północna

Nadodrze,Głogów

490 000 zł160 m² 3 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowy biznes I nowy dom W jednym! zamieszkaj I zarabiaj od zaraz! Prezentujemy Państwu absolutny ewenement na rynku - jedyną taką nieruchomość na sprzedaż! To oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budziszyńska

Żarków,Głogów

535 000 zł73 m² 7 328,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Brzostów,Głogów

119 900 zł57 m² 2 119,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2-pokojowe - 56,56 m - Gaworzyce, ul. Główna Ciche, zadbane mieszkanie z dużą piwnicą i niskim czynszem - gotowe do zamieszkania! Lokalizacja i otoczenie Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Głogów,dolnośląskie

170 000 zł38 m² 4 473,68 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe Z balkonem I osobną kuchnią Głogów, ul. Głowackiego Zdjęcia przedstawiają wizualizacje wnętrza mają charakter poglądowy. Szukasz przestrzeni, którą możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saturna

Kopernik,Głogów

299 000 zł42 m² 7 166,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Głogów, os. Kopernik 41,72 m | Balkon | Winda | Piwnica Na sprzedaż przytulne, wyposażone mieszkanie położone na osiedlu Kopernik w Głogowie. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Pokoju

Hutnik,Głogów

167 000 zł33 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena: 167.000 zł. Na sprzedaż: przytulne mieszkanie z własnym miejscem parkingowym w Głogowie, ul. Obrońców Pokoju | 2. piętro | Gotowe do wprowadzenia Szukasz mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Chrobry,Głogów

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| dwupokojowe mieszkanie 49 m2 | wysoki standard | klimatyzacja mieszkanie Nowoczesne, świeżo wykończone (nikt wcześniej w nim nie mieszkał), komfortowe i bardzo eleganckie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Balwierska

Stare Miasto,Głogów

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na wynajem Głogów, stare Miasto, ul. Balwierska Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w samym sercu głogowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Kopernik,Głogów

279 000 zł35 m² 7 926,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oriona

Kopernik,Głogów

419 000 zł57 m² 7 402,83 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, wykończone mieszkanie przy ul. Oriona gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o przemyślanym układzie, zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Głogów

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem dwupoziomowego mieszkania z windą w kamienicy: cena wynajmu: 1 800 pln / miesiąc Czynsz: 1 000 pln / miesiąc (wliczone ogrzewanie miejskie oraz woda) Kaucja: 2 000 pln Powierzchnia: 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Chrobry,Głogów

459 000 zł56 m² 8 196,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż luksusowe 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum przy ul. Armii Krajowej - kompletnie wyremontowane, nigdy niezamieszkałe! Mieszkanie o powierzchni 56 m położone jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Głogów

Kopernik,Głogów

199 000 zł32 m² 6 218,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, 1 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy na osiedlu Kopernik Oferowana nieruchomość o pow. 32m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wolności

Matejki,Głogów

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie z 3 pokojami, balkonem i wszystkimi najważniejszymi remontami za sobą Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,40 m w Głogowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Hutnik,Głogów

259 000 zł48 m² 5 441,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Hutnik przy ul. Niedziałkowskiego - idealne dla rodziny! Mieszkanie położone jest na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mechaniczna

Głogów,dolnośląskie

419 000 zł46 m² 9 108,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zdjęcia mają charakter poglądowy. W celu poznania szczegółów, zapraszamy do kontaktu apartament na złotej podkowie! 2 pokoje W nowym bloku Z windą - W pełni wyposażone!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Kopernik,Głogów

370 000 zł53 m² 6 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, wykończone w wysokim standardzie, trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 plus balkon. Dodatkowo jeszcze 4m2 piwnica. Mieszkanie w bloku na 3 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budziszyńska

Żarków,Głogów

550 000 zł73 m² 7 534,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Piastów Śląskich,Głogów

483 000 zł64 m² 7 570,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe, komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 63,8 m , usytuowane na 3. piętrze w zadbanym budynku na osiedlu Piastów Śląskich. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Głogów

Głogów,dolnośląskie

689 000 zł107 m² 6 450,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 106,82 m , położone na 1. piętrze kameralnej kamienicy z 2010 roku w Ruszowicach. W cenie miejsce w garażu podziemnym oraz piwnica (3,96.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galileusza

Kopernik,Głogów

390 000 zł62 m² 6 311 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i dużą piwnicą - gotowe do zamieszkania - Głogów Opis mieszkania Mieszkanie składa się z trzech funkcjonalnych pokoi, osobnej przestronnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Chrobry,Głogów

378 000 zł50 m² 7 529,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zaoszczędź dziesiątki tysięcy złotych i miesięce pracy. Wybierz mieszkanie, do którego wprowadzisz się od ręki Na sprzedaż piękne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Piastów Śląskich,Głogów

277 000 zł35 m² 7 824,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze w spokojnej części osiedla Piastów przy ul. Królewskiej w Głogowie. Układ mieszkania: - przedpokój, - pokój z aneksem kuchennym (meble na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saturna

Głogów,dolnośląskie

340 000 zł52 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie dwupokojowe 52m2 dwustronne Gotowe do zamieszkania od zaraz Kuchnia i salon po słonecznej stronie Pod blokiem mnóstwo drzew Lokalizacja bardzo dobra; weterynarz, przedszkole i szkoła.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij