dowolna

Mieszkania na sprzedaż Głogów - Oferty „sprzedam mieszkanie”

299 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

299 ogłoszeń

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne , przestronne i ekonomiczne mieszkanie Po generalnym remoncie. Meble kuchenne i sprzęt agd w cenie Wyremontowane z materiałów wysokiej jakości. Z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

372 074 zł47,83 m² 7 779,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowy piastów nowy standard mieszkania W głogowie - Nowy Piastów to świeża propozycja mieszkaniowa w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Głogowa. Bardzo niskie.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł52,46 m² 8 863,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż jasne, narożne mieszkanie o powierzchni 52,46 m , położone w Głogowie na osiedlu Kopernik przy ul. Saturna,.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł53 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 3 pokoje z balkonem idealne do własnej aranżacji! Głogów, os. Kopernik, ul. Andromedy Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta daje Ci pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

229 000 zł35,50 m² 6 450,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w stanie do zamieszkania o powierzchni 35,5 m znajdujące się na 3 piętrze, czteropiętrowego bloku. Idealne zarówno dla singla, pary,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł50,96 m² 10 773,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 50,96 m2, położone na trzecim piętrze w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie kilka minut od centrum miasta - Osiedle Złota.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł51 m² 8 607,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta! Kopernik! Komfortowe! Wysoki stadard! Na sprzedaż 2pokojowe mieszkanie w Głogowie przy ulicy Saturna 51,6m2| 2 pokoje| kuchnia | łazienka z wc | 3 piętro | duży balkon Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł67 m² 6 104,48 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie 3-pokojowe z widokiem na miasto. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w wieżowcu przy ul. Kosmonautów Polskich, osiedle Kopernik. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł64 m² 4 984,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Jagiellońskiej w Głogowie, na osiedlu Piastów Śląskich II. To idealna propozycja dla rodzin szukających przestronnego i wygodnego lokum. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

265 443 zł38,47 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie z rynku pierwotnego na osiedlu Piastów Śląskich o powierzchni 38,47 m. poziom: 1 układ: - salon z balkonem i aneksem kuchnnym - łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł52,53 m² 4 949,55 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o pow. 52,53 m , znajdujące się na 5 piętrze, dziesięciopiętrowego bloku z windą. Gdzie znajduje się mieszkanie? Przy ulicy: budowlanych na.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł45,30 m² 7 483,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż posiadamy komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,3 m , położone na Starym Mieście w Głogowie. To wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią klimatyczną.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł63,60 m² 5 959,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, osiedle Chrobry, 3 pokoje, 63m2, balkon, piwnica, 379 000zł Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,6 m , położone na 2 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł40,74 m² 5 522,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowy lokal mieszkalny położony w Głogowie na osiedlu Śródmieście przy ul. Aleja Wolności. Lokal mieszkalny znajduje się na II piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

375 000 zł65 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie 65 m2, głogów, 375 000 zł. Na sprzedaż mieszkanie, znajdujące się na III piętrze bloku przy ulicy Władysława Łokietka. W skład mieszkania wchodzą: - wc, - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 875 zł54,75 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2 pokojowe mieszkanie 54,75m2 z antresolą stan deweloperski lub jeżeli potrzebujesz wykończone pod klucz 6500/m2- stan deweloperski Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 54,75m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

307 549 zł42,13 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł53,69 m² 8 176,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem i komórką lokatorską, zlokalizowanego na 3 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowlanych

Głogów,dolnośląskie

268 000 zł46,20 m² 5 800,87 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3- pokojowe, przestronne mieszkanie na 3 piętrze w wieżowcu przy ulicy Budowlanych. Mieszkanie o powierzchni 46,20 m2, w którego skład wchodzi: - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł42,30 m² 8 250,59 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2 pokoje po generalnym remoncie | 42,30 m | Głogów, os. Kopernik Szukasz mieszkania, w którym najtrudniejszy etap masz już za sobą, a resztę urządzisz dokładnie pod swój.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mechaniczna

Głogów,dolnośląskie

388 000 zł42 m² 9 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne i komfortowo wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,50 m , położone na 2 piętrze bloku przy ul.Mechanicznej w Głogowie. Budynek znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł64 m² 8 421,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nowa oferta! Piastów Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Głogowie przy ulicy Jagiellońskiej z garderobą 64m| 3 pokoje| kuchnia | łazienka | wc | parter | duży balkon Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł42,77 m² 9 235,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkani a 2-pokojowe z odnawialną energią , w nowym budynku z windą na os. Piastów Śląskich w Głogowie. Dostępne tylko dwa takie mieszkania. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł119,56 m² 5 269,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż czteropokojowe, przestronne mieszkanie dla koneserów o powierzchni 115,96 m2 na poddaszu zabytkowej kamienicy na Starym Mieście przy ulicy Hugona Kołłątaja. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 565 zł162,50 m² 6 680,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ekskluzywne mieszkanie o pow. całkowitej 162,5 m z trzema piwnicami komfort, przestrzeń i jakość - Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 114,27 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł60,03 m² 4 664,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Głogów, ul. Elektryczna Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży ustawnego i gotowego do zamieszkania mieszkania, zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł153 m² 3 915,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne, przestronne, wielopoziomowe, bezczynszowe mieszkanie, położone w zabudowie szeregowej przy ul. Słowiańskiej w Głogowie. Urokliwe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Akacjowa

Głogów,dolnośląskie

265 000 zł78,53 m² 3 374,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dostępne jest od zaraz! Oferujemy ciekawą nieruchomość- tj. mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w kamienicy w Głogowie na ul. Akacjowej. Budynek wraz z garażem znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

179 999 zł31,80 m² 5 660,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,60 m , położone na cenionym i zielonym osiedlu Kopernik przy ul. Andromedy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

294 768 zł42,72 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie Z własną energią piastów śląskich, głogów Cena: 294 768 zł (6900 zł/m ) Powierzchnia: 42,72 m | Piętro: 3 dlaczego to mieszkanie? Fotowoltaika na własność (1,5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 580 zł62,05 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

"Nowy Piastów" to najnowsza inwestycja realizowana w ustronnej i atrakcyjnej części Głogowa, z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 264 zł59,36 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 3 pokoje, balkon, winda, 59,36 m2, sprzedam, 439264 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Najniższa cena W mieście. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł71,40 m² 4 341,74 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komu polecamy to mieszkanie? Zdecydowanie dla rodziny z dziećmi lub osób ceniących przestrzeń i wygodę. Mieszkanie znajduje się na 8. piętrze dzięki temu można cieszyć się pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł47,03 m² 5 634,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

CO sprzedajemy? Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,03 m , położone na 4 piętrze czteropiętrowego bloku. Gdzie znajduje się mieszkanie? Ul. Przemysłowa, os.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł42,55 m² 6 227,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przestronne i komfortowo wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,55 m , położone na 3 piętrze bloku przy ul. Spółdzielczej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł43,20 m² 4 606,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Głogowie, ul. Obrońców Pokoju Przedstawiam Państwu ofertę zakupu przytulnego mieszkania o powierzchni 43,2 m usytuowanego na IV piętrze Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł34,50 m² 7 246,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,50 m2 znajdujące się na 1 piętrze w bloku przy ulicy Al. Wolności Mieszkanie składa się z: - pokoju z wyjściem na balkon - pokój - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Mieszka I

Głogów,dolnośląskie

349 000 zł64 m² 5 453,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie idealne dla rodzin z dziećmi, II Piastów, ciche, spokojne, zielone osiedle Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni 64.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł101,28 m² 5 825,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

CO sprzedajemy? 3-pokojowe mieszkanie o pow. 101,28 m2 , znajdujące się na 2 piętrze, czteropiętrowej kamiennicy. Gdzie znajduje się mieszkanie? Przy ulicy: jedności Robotniczej na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł38,94 m² 5 110,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz wygodnego mieszkania blisko centrum miasta? Marzysz o mieszkaniu z ogródkiem? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł51,60 m² 6 569,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 51,60 m , położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku.