dowolna

Mieszkania na sprzedaż Głogów - Oferty „sprzedam mieszkanie”

300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

300 ogłoszeń

339 000 zł51,60 m² 6 569,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 51,60 m , położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł61,60 m² 6 477,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfort, przestrzeń i prestiż na Osiedlu Kopernik gotowe mieszkania od ręki. Czy szukasz mieszkania, które łączy elegancję, wygodę i funkcjonalność? A może zależy Ci na miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł47 m² 5 638,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Z przyjemnością przedstawiam ofertę przytulnego mieszkania 2-pokojowego położonego na 3 piętrze kamienicy w Głogowie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 385 zł49,83 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Mieszkanie wykończone pod klucz, o powierzchni użytkowej 49,83 m , położone na parterze w nowo odrestaurowanym budynku dawnych koszar przy ulicy Sowińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

389 000 zł61,20 m² 6 356,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Układ mieszkania: 3 niezależne, ustawne pokoje osobna, jasna kuchnia łazienka osobne wc duży i długi przedpokój balkon Do mieszkania przynależy przestronna piwnica o powierzchni 11,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

307 549 zł42,13 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 168 zł46,56 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Głogów, ul Bolesława Wysokiego, mieszkanie 2 pokoje z aneksem kuchennym, o pow 46,56 m2 w cenie 363 168 zł. Wakacyjna promocja. Każdy budynek wyposażony w windę, klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł55,67 m² 6 556,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Henryka V Żelaznego na cenionym i spokojnym osiedlu Piastów w Głogowie.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł49,30 m² 6 795,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z balkonem, po remoncie - Głogów, ul. Armii Krajowej Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Głogowie, przy ul. Armii Krajowej. Mieszkanie posiada: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł47,80 m² 6 171,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

CO sprzedajemy? 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,80 m2 z oknami od strony wschodniej. Gdzie się znajduje? Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł48 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Niedziałkowskiego w Głogowie. Idealna lokalizacja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Głogów

Głogów,dolnośląskie

624 540 zł79,42 m² 7 863,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania 4 - pokojowego w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 79,42 m2 przy ulicy Zielona Mieszkanie składa się z: - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 856 zł61,52 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Głogów, ul Bolesława Wysokiego, mieszkanie 3 pokoje z aneksem kuchennym, o pow 61,52 m2 w cenie 479 856 zł. Wakacyjna promocja. Każdy budynek wyposażony w windę, klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł53,20 m² 5 637,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Głogów, ul. Wojska Polskiego | 299 900 zł Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,2 m , położone na 4 piętrze w wieżowcu w ścisłym centrum Głogów, przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł27,32 m² 5 197,66 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie typu kawalerka o pow. 27,32 mkw., usytuowane na I piętrze w kamienicy w Śródmieściu. Na powierzchnię składają się : 1 pokój kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 390 zł79,55 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w Głogowie na Starym Mieście w bliskim sąsiedztwie Teatru. Mieszkanie dwustronne położone na 3 piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

340 000 zł58,20 m² 5 841,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i stylowe mieszkanie o powierzchni 58,3 m , położone w centrum Głogowa, w solidnej kamienicy z cegły. Lokal jest ciepły, funkcjonalny i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł48,70 m² 4 517,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na 3. piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji przy ul. Alei Wolności. Lokal wymaga remontu, co daje możliwość własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł94 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, zadbane mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 94m2, nieruchomość położona jest na czwartym piętrze w czteropiętrowej kamienicy z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł55,80 m² 6 541,22 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO sprzedania mieszkanie o pow. 55,8 m2 położone przy ul. Poczdamskiej na III piętrze. Mieszkanie składa się z 2 sypialni i salonu z aneksem kuchennym, łazienki i wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

219 000 zł35,70 m² 6 134,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,70 m , położone na 2. piętrze w niskim bloku. Mieszkanie jest dwustronne, dobrze doświetlone i dostępne od zaraz. Atuty nieruchomości: 2.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł30 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Małgorzaty Cylejskiej- nowe budownictwo. Na sprzedaż 2 pokoje w Głogowie przy ulicy Małgorzaty Cylejskiej 30,39m2| osobna sypialnia | łazienka z wc i wanna | parter | duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł57,60 m² 6 597,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokoje+ oddzielna kuchnia + loggia + piwnica+ schowek na półpiętrze - Idealna propozycja jako pierwsze mieszkanie dla pary, rodziny czy jako lokata kapitału pod wynajem. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Głogów

Głogów,dolnośląskie

689 000 zł106,82 m² 6 450,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 106,82 m , położone na 1. piętrze kameralnej kamienicy z 2010 roku w Ruszowicach. W cenie miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

751 545 zł79,11 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze w nowym budynku z windą, na kameralnym i zadbanym osiedlu. Lokal o powierzchni 79,11.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł49,10 m² 6 089,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Głogowa Metraż: 49,10 m2 Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w niskim bloku i cechuje się funkcjonalnym rozkładem.

Szczegóły ogłoszenia

318 960 zł44,30 m² 7 200 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł63,10 m² 5 847,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem, zlokalizowanego na 3 piętrze w wieżowcu przy ul. Gwiaździstej.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł53,60 m² 5 764,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z klimatem na Koperniku na ul. Herkulesa w Głogowie komfort, który odczujesz od pierwszego dnia. Jeśli szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 486 zł59,39 m² 7 400 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł68,38 m² 6 580,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe, mieszkanie w domu w zabudowie szeregowej położone w Głogowie przy ul. Tarnopolskiej. Powierzchnia; 68.38 m powierzchni użytkowej oraz duży,.

Szczegóły ogłoszenia

303 996 zł36,19 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na drugim piętrze w nowym budownictwie w Głogowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Solny

Głogów,dolnośląskie

410 000 zł55 m² 7 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na parterze kameralnej kamienicy w jednej z najspokojniejszych części Starego Miasta przy Placu Solnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Głogów,dolnośląskie

556 764 zł64,74 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Głogów, ul Głowackiego, mieszkanie 3 pokoje z aneksem kuchennym, o pow 64,74 m2 w cenie 556 764 zł. Na sprzedaż mieszkania w nowej inwestycji , Budynek 7- piętrowy, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 708 zł62,33 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

"Nowy Piastów" to najnowsza inwestycja realizowana w ustronnej i atrakcyjnej części Głogowa, z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

333 525 zł44,47 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 44,47 m2, sprzedam, 333525 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sowińskiego

Głogów,dolnośląskie

1 107 415 zł158,20 m² 7 000,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 158,2 m (116,57 m powierzchni użytkowej), zlokalizowane w budynku z windą w Głogowie. Do mieszkania przynależy duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł29,36 m² 6 777,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka w zabytkowej kamienicy na 4 piętrze, z możliwością adaptacji strychu, dzięki czemu stworzysz nieszablonową i unikalną przestrzeń dla siebie i swoich bliskich!.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł38 m² 7 763,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nowe, wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w centrum, głogów ul. Obrońców Pokoju. Mieszkanie o pow. 38m2 znajduje się na iiip w czteropiętrowym bloku. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł33,10 m² 5 709,97 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem Głogów, os. Kopernik Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,10 m na 4 piętrze w zadbanym wieżowcu na osiedlu Kopernik.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł25,20 m² 6 547,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka na parterze niskiego bloku na Osiedlu Śródmieście w Głogowie. Mieszkanie znajduje się w niskiej zabudowie, charakterystycznej dla tej części miasta kameralnej i funkcjonalnej.