dowolna

Mieszkania z prawem własności Głogów - Lista ofert

222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

222 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Apartament z garażem, ul. Kossaka

Głogów,dolnośląskie

303 996 zł36 m² 8 444,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu z 2021 roku przy ul. Kossaka z widokiem na park. Czynsz to tylko 295. Powierzchnia lokalu wynosi 36,19 m i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł54,30 m² 6 721,92 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie w Głogowie osiedle Kopernik. Lokal o powierzchni 54,3 m znajduje się na 8. piętrze, co zapewnia ciszę, prywatność oraz przyjemny widok.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł31,40 m² 6 592,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Głogów, mieszkanie, kawalerka, 31,40 m2, sprzedam 207000 zł. Na sprzedaż mieszkanie kawalerka, na IV piętrze w centrum miasta, ul. Armii Krajowej. W skład lokalu wchodzą: - 1 pokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł64 m² 6 171,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO sprzedania mieszkanie położone przy ulicy łokietka. Mieszkanie o powierzchni 64m2, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i wc. Mieszkanie dwustronne, posiada funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

170 000 zł30 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka do remontu, oczywiście z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł74,90 m² 6 275,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Sprzedam Mieszkanie 74.9 m , 4 pokoje Głogów - Piastów Śląskich, ul. Jagiellońska Oferta bezpośrednia od właściciela. Specyfikacja techniczna: powierzchnia: 74.9 m Piętro: 3/4 bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł62,20 m² 5 707,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,20 m znajdujące się na 4 piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie dostępne od zaraz, idealne dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

626 000 zł86,40 m² 7 245,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Wyjątkowe mieszkanie na Starym Mieście przestrzeń, komfort i prestiżowa lokalizacja przy samym Ratuszu Jeśli szukasz miejsca, które łączy klimat historycznego centrum z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

264 000 zł36,40 m² 7 252,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Głogów Śródmieście | 2 pokoje | balkon | po remoncie mieszkanie gotowe do wprowadzenia Mieszkanie o powierzchni 36,4 m po generalnym remoncie, położone na osiedlu Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł28 m² 7 678,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Sprzedam, głogów, mieszkanie 28m2, 215 000zł Oferujemy na sprzedaż kawalerkę w Głogowie przy ulicy Przemysłowej. Nieruchomość składa się z: - przedpokoju, - pokoju, - łazienki, - otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł28,29 m² 8 412,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przytulne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w niskim, zadbanym budynku przy ul. Wita Stwosza.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł63,90 m² 5 774,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Głogów, ul Smolna, mieszkanie, 4 piętro, sprzedaż, 369 000 zł, cena do negocjacji. Na sprzedaż atrakcyjnie położone, trzypokojowe mieszkanie o pow. 64 m2, usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł52 m² 7 690,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po remoncie | 1 piętro | klimatyzacja | Oriona, głogów Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 1 piętrze przy ul. Oriona w Głogowie. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł46,49 m² 5 592,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

CO sprzedajemy? Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,49 m , położone na 3 piętrze. Lokal posiada wygodny układ pomieszczeń oraz balkon, który stanowi dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł53,20 m² 6 109,02 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przytulne, trzypokojowe mieszkanie (53,02 m2) położone na dziewiątym piętrze w wieżowcu, zlokalizowany w spokojnej, zielonej okolicy. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł71 m² 9 845,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie (71m2) położone w samym sercu Starego Miasta w Głogowie, tuż przy Bulwarze Nadodrzańskim. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł28,40 m² 7 711,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka po kapitalnym remoncie, gotowa na nowego właściciela. Mieszkanie ma 28,40 m2 i znajduje się na 2. piętrze przy ulicy Aleja Wolności, osiedle Śródmieście,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na 1 piętrze na os. Piastów Śląskich w Głogowie. Idealne dla rodziny, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na na sprzedaż atrakcyjne, przestronne, słoneczne mieszkanie, położone na parterze w IV piętrowej kamienicy po termomodernizacji, na os. Śródmieście w Głogowie. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mechaniczna

Głogów,dolnośląskie

495 000 zł70 m² 7 071,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Głogowie, przy ulicy Mechanicznej, o powierzchni 70 m2 na pierwszym piętrze w budynku trzypiętrowym. Opis mieszkania: - przedpokój z pojemną.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł69,90 m² 4 434,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szukasz mieszkania z potencjałem inwestycyjnym pod wynajem pracowniczy lub pokoje? Ta nieruchomość przy ul. Sikorskiego to gotowa baza pod dochodowy najem w świetnej lokalizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie (własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu bez księgi wieczystej) o powierzchni 63,00 m2. Gdzie znajduje się nieruchomość? Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 200 zł44,56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 44,56 m2, sprzedam, 334200 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł50,20 m² 6 274,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,20 m2, na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym.Dobra lokalizacja -Armii Krajowej(obok szkoła i przedszkole). Przy budynku znajduje się parking. Do.

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł44 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie sprzedawane bez telewizorów, lodówki I pralki Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane na parterze w wieżowcu z przynależną do niego.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł30,10 m² 9 435,22 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż nowocześnie wykończone mieszkanie w ścisłym centrum Głogowa przy ul. Armii Krajowej Oferuję wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w samym sercu Głogowa. To.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł64 m² 7 328,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedaż bezpośrednia - bez pośredników I bez dodatkowych prowizji Prezentujemy ofertę idealną dla osób, które cenią swój czas i szukają mieszkania gotowego do wprowadzenia. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 486 zł59,39 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł30,70 m² 5 504,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Kawalerka w centrum z pięknym widokiem Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 30,70 m2, na którą składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł65,28 m² 9 175,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc! Nowe budownictwo. 3 pokoje z garderobą na 1 piętrze! Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu? To idealna propozycja dla Ciebie! Powierzchnia: 65,28m Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Konrada I

Głogów,dolnośląskie

419 000 zł63,80 m² 6 567,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż komfortowe i starannie utrzymane mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 4. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Konrada I w Głogowie. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Mieszka I

Głogów,dolnośląskie

235 000 zł35,80 m² 6 564,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 2 pokoje w Głogowie Plac Mieszka I Prezentujemy ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 35,8 m , zlokalizowanego przy Placu Mieszka I w Głogowie.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł37,90 m² 5 145,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe w Głogowie przy ul. M. Niedziałkowskiego w bloku czteropiętrowym na 4 piętrze. W spokojnym sąsiedztwie liczne punkty usługowo-handlowe, szkoła, park.

Szczegóły ogłoszenia

378 900 zł62,77 m² 6 036,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Bezczynszowy lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 62,77 m2 z przynależnymi: piwnicą, schowkiem, kotłownią, strychem o całkowitej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł75 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Głogów, aleja Wolności nr 4, mieszkanie 3 pokoje, 75m2, 1 piętro, sprzedaż, 360 000 zł nowa cena* W ofercie sprzedaży przestronne 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na Ip w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

333 525 zł44,47 m² 7 500 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 168 zł46,56 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Głogów, ul Bolesława Wysokiego, mieszkanie 2 pokoje z aneksem kuchennym, o pow 46,56 m2 w cenie 363 168 zł. Wakacyjna promocja. Każdy budynek wyposażony w windę, klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł64 m² 4 984,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Jagiellońskiej w Głogowie, na osiedlu Piastów Śląskich II. To idealna propozycja dla rodzin szukających przestronnego i wygodnego lokum. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł74,90 m² 7 062,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,90 m , położone na parterze w bloku na osiedlu Piastów przy.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł45,30 m² 7 395,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż posiadamy komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,3 m , położone na Starym Mieście w Głogowie. To wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią klimatyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 708 zł62,33 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

"Nowy Piastów" to najnowsza inwestycja realizowana w ustronnej i atrakcyjnej części Głogowa, z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij