dowolna

Mieszkania Głogów Osiedle Żarków

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Żarków,Głogów

382 358 zł52 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Free home nieruchomości w Głogowie zaprasza do zapoznania się z ofertą na rynku pierwotnym złota podkowa - Etap D ***rolety zewnętrzne gratis! *** Nasza oferta mieszkań deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Żarków,Głogów

333 888 zł45 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rzemieślnicza

Żarków,Głogów

251 002 zł31 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Żarków,Głogów

445 154 zł61 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Żarków,Głogów

340 770 zł46 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stwosza

Żarków,Głogów

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apatramenty w Głogowie dla firm. Oferta obejmuje pokoje 2 i 3 osobowe z dodatkowym wspólnym salonem, kuchnią i łazienką. Każde mieszkanie w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Żarków,Głogów

410 000 zł84 m² 4 863,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Oferujemy na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 84,30 m , położone na parterze w bloku na osiedlu Piastów II. To doskonała propozycja dla rodzin szukających przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Głogów

Żarków,Głogów

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Głogów, osiedle Złota Podkowa, mieszkanie, 2 pok, 43m2, iip. z balkonem, wynajem 1800 zł Do wynajęcia atrakcyjnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie, całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Żarków,Głogów

410 000 zł84 m² 4 863,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rzemieślnicza

Żarków,Głogów

251 002 zł31 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Free home nieruchomości w Głogowie zaprasza do zapoznania się z ofertą na rynku pierwotnym złota podkowa - Etap D ***rolety zewnętrzne gratis! *** taras 34,80mkw Nasza oferta mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Żarków,Głogów

344 766 zł47 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mechaniczna

Żarków,Głogów

1 350 zł31 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie z przepięknym balkonem - gotowe do wynajęcia! Witamy na Osiedlu Złota Podkowa przy ulicy Mechanicznej - tu znajdziesz swoje idealne miejsce! Sięgnij po komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Żarków,Głogów

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Żarków,Głogów

335 000 zł50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Oferujemy Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w Głogowie, ul. Władysława Łokietka mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze bloku na osiedlu Piastów , które przeszło gruntowny remont. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Żarków,Głogów

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Głogów, osiedle Złota Podkowa, ul. Mechaniczna, mieszkanie, 2 pokoje, 42m2, III piętro, z miejscem parkingowym, sprzedaż 255000zł Oferta idealna pod inwestycje na wynajem, niskie koszty utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Żarków,Głogów

445 000 zł74 m² 6 021,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania na sprzedaż, położonego na ulicy Królewskiej na osiedlu Piastów I w Głogowie. Ta niezwykle urokliwa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Żarków,Głogów

385 000 zł72 m² 5 347,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Free home biuro nieruchomości Głogów z przyjemnością prezentuje nową ofertę na rynku nieruchomości: przestronne, trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Budziszyńskiej, na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rycerska

Żarków,Głogów

299 999 zł64 m² 4 687,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest 4 pokojowe, rozkładowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie położone przy ulicy Rycerskiej w Głogowie. To wyjątkowa oferta dla tych, którzy szukają komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Mieszka I

Żarków,Głogów

465 000 zł64 m² 7 220,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zachęcamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą trzypokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie, usytuowanego na drugim piętrze przy ulicy Mieszka I w malowniczym Głogowie. To miejsce, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbowa

Żarków,Głogów

370 000 zł64 m² 5 781,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , usytuowane na ostatnim, czwartym piętrze w bloku na młodym i dynamicznie rozwijającym się osiedlu Piastów w Głogowie. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Żarków,Głogów

465 000 zł88 m² 5 267,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 88,27 m2, usytuowane na osiedlu Złota Podkowa przy ulicy Rzemieślniczej w Głogowie. To miejsce emanuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mechaniczna

Żarków,Głogów

255 000 zł42 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Free home Nieruchomości Głogów z ogromną przyjemnością prezentuje Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 42 m , zlokalizowanego w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzemieślnicza

Żarków,Głogów

450 000 zł42 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż piękne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m2 położone na parterze w bloku z 2019 roku, na osiedlu Złota Podkowa. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe naziemne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rzemieślnicza

Żarków,Głogów

243 786 zł30 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Żarków,Głogów

333 888 zł45 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żarków,Głogów

279 000 zł35 m² 7 881,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Zapraszamy do zakupu nowoczesnego 2-pokojowego mieszkania 35,4m2 na parterze na ul. Królewskiej w Głogowie, które przeszło niedawno generalny remont, z dbałością o najdrobniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Żarków,Głogów

359 122 zł49 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Żarków,Głogów

447 563 zł61 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Żarków,Głogów

362 080 zł45 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Free home nieruchomości w Głogowie zaprasza do zapoznania się z ofertą na rynku pierwotnym złota podkowa - Etap D Nasza oferta mieszkań deweloperskich na osiedlu Złota Podkowa to 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mechaniczna

Żarków,Głogów

450 000 zł54 m² 8 317,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż ekskluzywne, własnościowe mieszkanie trzypokojowe z balkonem, położone na parterze w nowo wybudowanym bloku na Osiedlu Złota Podkowa. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mechaniczna

Żarków,Głogów

255 000 zł42 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mechaniczna

Żarków,Głogów

585 000 zł122 m² 4 795,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie dwupoziomowe - gotowe do zamieszkania, pełne wygód i nowoczesności! Lokalizacja: zlokalizowane w prestiżowej, dynamicznie rozwijającej się części miasta, to mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Żarków,Głogów

295 000 zł35 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Free home Twoje lokalne biuro nieruchomości w Głogowie zaprasza do zapoznania się z nową wyjątkową ofertą. Piękne jasne mieszkanie dwupokojowe ul. Królewska Os. Piastów Śląski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Żarków,Głogów

333 888 zł45 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piasta Kołodzieja

Żarków,Głogów

195 000 zł39 m² 5 051,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Free home nieruchomości - biuro nieruchomości Głogów prezentuje nową ofertę - komfortowe przestronne mieszkanie o powierzchni 38,6m2 zlokalizowane w Głogowie na osiedlu Piastów na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rudnowska

Żarków,Głogów

216 000 zł47 m² 4 595,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Dwustronne mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Rudnowskiej Os. Żarków w Głogowie. Powierzchnia 47 mkw. Mieszkanie składa się z salonu, 2 pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rudnowska

Żarków,Głogów

185 000 zł48 m² 3 917,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż w miejscowości Głogów na osiedle Żarków. Mieszkanie jednostronne z balkonem. W pobliżu są przystanki autobusowe, sklepy i lokale, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mechaniczna

Żarków,Głogów

220 000 zł56 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie bezczynszowe w kamienicy, o bardzo wysokim standardzie. 56 metrowe mieszkanie składa się z przestronnego salonu, sypialni, kuchni i łazienki. Mieszkanie jest ciche, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żarków

Żarków,Głogów

1 360 zł50 m² 27,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe komfortowe mieszkanie z urządzoną kuchnią ,połączoną z przestronnym pokojem plus sypialnia ,łazienka połączona z wc. Przestronne duże okna zapewniają znakomite.