dowolna

Mieszkania Głogów – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

336 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

336 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Pokoju

Hutnik,Głogów

1 150 zł31 m² 37,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Głogów, ul. Obrońców Pokoju, mieszkanie 1pok kawalerka 31m2, wynajem, 1150 zł Wynajmę ładne mieszkanie o powierzchni 31m2, usytuowane na parterze w bloku cztero piętrowym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Głogów

Hutnik,Głogów

249 000 zł28 m² 8 767,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Głogów, hutnik, mieszkanie z balkonem i piwnicą, 1 pokój,28m2, 3p, sprzedaż,249000 Nie masz czasu i pomysłu na remont? Mam dla Ciebie świetna propozycję! mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Chrobry,Głogów

249 000 zł28 m² 8 767,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Dwupokojowe mieszkanie 28,40 m z balkonem - ul. Obrońców Pokoju, 3 piętro, gotowe do zamieszkania Na sprzedaż oferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 28,40 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Matejki,Głogów

190 000 zł38 m² 5 034,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwupokojowe mieszkanie 37,74 m z piwnicą - ul. Matejki, głogów Na sprzedaż własnościowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,74 m , położone na 2 piętrze w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Kopernik,Głogów

279 999 zł63 m² 4 423,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie prywatne. Mieszkanie dwustronne 3-pokojowe do remontu, w centrum os. Kopernik. Oddzielna kuchnia z oknem. Okna pcv. Osobna toaleta. Balon + piwnica. W przedpokoju znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orbitalna

Kopernik,Głogów

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Potrzebujesz ciszy i spokoju? Zależy Ci na osiedlu, gdzie wszystko będzie w zasięgu ręki? Idealnie! Mam coś, co spełni Twoje oczekiwania. Oferta dostępna tylko w cuprum house.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szewska

Stare Miasto,Głogów

890 000 zł139 m² 6 402,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Kupujący nie ponosi kosztów opłaty do biura. Przedstawiam ofertę sprzedaży 5-pokojowego mieszkania z balkonem. Prezentowana nieruchomość to wyjątkowa propozycja dla fanów dużych powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniadeckich

Hutnik,Głogów

379 500 zł48 m² 7 939,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Piękne 3-pokojowe mieszkanie na parterze - Osiedle Hutnik Po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania! Przestronne i funkcjonalne wnętrze Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strumykowa

Hutnik,Głogów

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy. Nieruchomość idealna dla singla lub pary, którzy cenią sobie wyjątkowy klimat i urok historycznych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Piastów Śląskich,Głogów

369 000 zł75 m² 4 920 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Głogowie na osiedlu Piastów Śląskich Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m , usytuowane na czwarta piętrze w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysłowa

Matejki,Głogów

299 999 zł54 m² 5 555,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe 54 m - ul. Przemysłowa, głogów Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 4. piętrze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasztelańska

Piastów Śląskich,Głogów

489 000 zł64 m² 7 652,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie 64 m z balkonem - parter, ul. Kasztelańska, os. Piastów Śląskich Na sprzedaż przestronne i elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 63 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Budowlanych

Hutnik,Głogów

149 000 zł30 m² 4 983,28 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Dwupokojowe mieszkanie 28,80 m z balkonem i widokiem na tereny zielone - os. Hutnik Najtańsze dwa pokoje z balkonem w Głogowie! Taniej się nie da! Lokalizacja i układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Saturna

Kopernik,Głogów

330 000 zł42 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:255

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie 42 m z dużym balkonem - ul. Saturna, głogów Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Głogów,dolnośląskie

176 000 zł54 m² 3 265,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe z garażem i piwnicą - Karów (20 km od Głogowa) Funkcjonalny układ pomieszczeń Mieszkanie o powierzchni 53,90 m jest dwustronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Wolności

Głogów,dolnośląskie

1 000 zł22 m² 46,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz na wynajem małego mieszkania w centrum miasta ? Zapoznaj się z naszą ofertą : Mieszkanie usytuowane w czteropiętrowym budynku na II piętrze ul. Aleja Wolności. Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Piastów Śląskich,Głogów

359 000 zł64 m² 5 609,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Jagiellońskiej w Głogowie, na osiedlu Piastów Śląskich II. To idealna propozycja dla rodzin szukających przestronnego i wygodnego lokum. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Kopernik,Głogów

349 000 zł36 m² 9 748,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wirtualny spacer: przedstawiamy Państwu nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w bardzo wysokim standardzie. Mieszkanie zostało wykończone pod nadzorem projektanta wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Matejki,Głogów

190 000 zł38 m² 5 034,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Chrobry,Głogów

329 000 zł50 m² 6 553,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wirtualny spacer: przedstawiamy trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Armii Krajowej w Głogowie, usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 50,20 m2. Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasztelańska

Piastów Śląskich,Głogów

489 000 zł64 m² 7 640,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie 64 m z balkonem - parter, ul. Kasztelańska, os. Piastów Śląskich Na sprzedaż przestronne i elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Głogów,dolnośląskie

660 000 zł75 m² 8 798,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Tylko w Cuprum House czeka na Ciebie duże, eleganckie i wygodne mieszkanie w nowym budownictwie. Na sprzedaż przestronne mieszkanie z 2 balkonami, windą, położone na wysokim parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasztelańska

Piastów Śląskich,Głogów

489 000 zł62 m² 7 887,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie 62 m z balkonem - parter, ul. Kasztelańska, os. Piastów Śląskich Na sprzedaż przestronne i elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Kopernik,Głogów

349 000 zł36 m² 9 748,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy Państwu nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w bardzo wysokim standardzie. Mieszkanie zostało wykończone pod nadzorem projektanta wnętrz i okiem doświadczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Chrobry,Głogów

290 000 zł50 m² 5 776,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kluczowe informacje: powierzchnia: 50,2 m2 Lokalizacja: osiedle Chrobry, ul. Armii Krajowej Piętro: 2 piętro w czteropiętrowym budynku, bez windy Pomieszczenia: salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Kopernik,Głogów

179 500 zł36 m² 4 986 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Kawalerka 36 m z widokiem na wschód słońca - ul. Gwiaździsta, os. Kopernik, głogów Na sprzedaż oferujemy przytulną kawalerkę o powierzchni 36 m , położoną na wysokim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piastów Śląskich,Głogów

429 000 zł64 m² 6 703,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz mieszkania, do którego wprowadzisz się z walizką swoich marzeń ? Nie masz głowy do remontów? A może przeraża Cię wizja aranżacji ? Mam dla Ciebie idealną nieruchomość!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasztelańska

Głogów,dolnośląskie

244 500 zł84 m² 2 910,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedaż w ramach konkursu ofert organizowanego przez syndyka. W ramach dwóch postępowań możliwość nabycia po jednej drugiej udziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orbitalna

Kopernik,Głogów

289 000 zł63 m² 4 587,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na os. Kopernik - ul. Orbitalna, głogów free home biuro nieruchomości Głogów przedstawia na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polska

Stare Miasto,Głogów

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą przestronnego, doskonale doświetlonego mieszkania, które zachęca do wynajęcia nie tylko lokalizacją ale i przestrzenią- duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Głowackiego

Chrobry,Głogów

466 536 zł56 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os. Chrobry w nowej inwestycji deweloperskiej park głowackiego. Ogromną zaletą Parku Głowackiego jest jego lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Armii Krajowej

Głogów,dolnośląskie

166 000 zł31 m² 5 407,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość, która mieści się na 6 piętrze w wieżowcu na ulicy Armii Krajowej w Głogowie. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30.70 m2, w którego skład wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chrobry,Głogów

1 800 zł70 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Głogów, ul. Grunwaldzka, mieszkanie, 3 pokoje, 70m 2 , wynajem 1800zł. Rezerwacja Oferujemy do wynajmu mieszkanie z balkonem, 3 pokojowe o powierzchni 70m 2 , z niezależnym wejściem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Głogów,dolnośląskie

234 000 zł35 m² 6 610,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość, która mieści się na 3 piętrze. Lokalizacja; głogów, ulica Królewska w bloku Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,40 m2, w którego skład wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

359 000 zł60 m² 5 933,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Chcesz kupić nieruchomość do której możesz się wprowadzić od ręki? Idealnie! Mam dla Ciebie Twój wymarzony kąt! Mieszkanie zlokalizowane jest na II Piastowie, a zatem w miejscu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Głowackiego

Chrobry,Głogów

414 372 zł49 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż polecamy nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane przy ul. Bartosza Głowackiego w Głogowie, os. Chrobry w nowej inwestycji deweloperskiej park głowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Chrobry,Głogów

339 000 zł44 m² 7 669,68 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nie masz głowy do remontów? Chcesz się wprowadzić od zaraz? Idealnie! Mam coś na miarę Twoich oczekiwań! Nieruchomość znajduje się w samym centrum, nieopodal znanego wszystkim mogadoru. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Głogów,dolnośląskie

248 000 zł48 m² 5 177,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Potrzebujesz mieszkania w centrum miasta a mimo to chcesz mieć komfort bliskości zieleni? Szukasz nieruchomości, którą możesz urządzić w swoim własnym stylu? Świetnie! Mam coś co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne