dowolna

Mieszkania Głogów – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

339 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

339 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Głogów,dolnośląskie

187 000 zł30 m² 6 233,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu Kawalerkę o powierzchni 30 m2- po remoncie.] Lokalizacja : ulica Głowackiego Nieruchomość położona jest na 3 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Hutnik,Głogów

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa cena Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego, słonecznego mieszkania na osiedlu Hutnik Mieszkanie umiejscowione jest na czwartym piętrze w bloku przy ul. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Piastów Śląskich,Głogów

399 000 zł61 m² 6 907,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania na osiedlu Piastów Śląskich. Mieszkanie umiejscowione jest na czwartym piętrze w bloku przy ul. Władysława Łokietka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Chrobry,Głogów

259 000 zł44 m² 5 873,02 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Dwupokojowe mieszkanie 44,10 m z balkonem - osiedle Chrobry, ul. Armii Krajowej, głogów Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,10 m , położone na korzystnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Kopernik,Głogów

419 000 zł49 m² 8 551,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy Państwu nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w bardzo wysokim standardzie. Mieszkanie zostało wykończone pod nadzorem doświadczonej ekipy remontowej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowlanych

Hutnik,Głogów

184 000 zł37 m² 4 946,24 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Dwupokojowe mieszkanie 37,2 m z balkonem - 8. piętro, ul. Budowlanych, przy parku Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,2 m , położone na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Głogów,dolnośląskie

219 000 zł38 m² 5 778,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w Głogowie przy ul. M. Niedziałkowskiego w bloku czteropiętrowym na 4 piętrze. W spokojnym sąsiedztwie liczne punkty usługowo-handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orbitalna

Kopernik,Głogów

299 000 zł63 m² 4 746,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Opis Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, znajdujące się na oś. Kopernik w Głogowie na ul. Orbitalnej, na IV piętrze w bloku 4 piętrowym. Oferowana nieruchomość o powierzchni mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Kopernik,Głogów

185 000 zł36 m² 5 139 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Kawalerka 36 m z widokiem na wschód słońca - ul. Gwiaździsta, os. Kopernik, głogów Na sprzedaż oferujemy przytulną kawalerkę o powierzchni 27 m , położoną na wysokim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Hutnik,Głogów

176 000 zł31 m² 5 677,42 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Dwupokojowe mieszkanie 31 m - 6. piętro, centrum miasta, os. Hutnik Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na 6. piętrze w bloku z nową windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Stare Miasto,Głogów

3 200 zł92 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przedstawiamy nowoczesny apartament w doskonałej lokalizacji - pierwszy najem, dostępny od zaraz! Dwupoziomowy apartament o powierzchni 92 m2, znajdujący się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orbitalna

Kopernik,Głogów

289 000 zł63 m² 4 587,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na os. Kopernik - ul. Orbitalna, głogów free home biuro nieruchomości Głogów przedstawia na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wolności

Matejki,Głogów

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Stylowe mieszkanie 3-pokojowe 47 m z balkonem - Aleja Wolności, głogów Na sprzedaż elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowlanych

Hutnik,Głogów

155 000 zł30 m² 5 168,39 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Dwupokojowe mieszkanie 29 m z balkonem i widokiem na tereny zielone - os. Hutnik Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 29 m , położone na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Chrobry,Głogów

399 000 zł49 m² 8 176,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przedstawiamy ofertę mieszkania o powierzchni 48,8 m , znajdującego się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku, który niedawno przeszedł termomodernizację. To miejsce łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Chrobry,Głogów

249 000 zł28 m² 8 767,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Dwupokojowe mieszkanie 28,40 m z balkonem - ul. Obrońców Pokoju, 3 piętro, gotowe do zamieszkania Na sprzedaż oferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 28,40 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

275 000 zł44 m² 6 278,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nie masz czasu na remont? Chcesz mieszkać w ścisłym centrum miasta ale w otoczeniu zieleni? Nic prostszego! Mam coś na miarę Twoich oczekiwań. Proponuję Ci komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rycerska

Głogów,dolnośląskie

459 000 zł75 m² 6 120 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży; 4 -pokojowa nieruchomość w Głogowie na ul. Rycerskiej z klimatyzacją. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się z trzech ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Głogów,dolnośląskie

262 000 zł48 m² 5 469,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Potrzebujesz mieszkania w centrum miasta a mimo to chcesz mieć komfort bliskości zieleni? Szukasz nieruchomości, którą możesz urządzić w swoim własnym stylu? Świetnie! Mam coś co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wolności

Matejki,Głogów

199 000 zł34 m² 5 854,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Aleja Wolności, os. Śródmieście, głogów Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 1. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Głogów,dolnośląskie

455 000 zł61 m² 7 434,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne 3-pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie na Ul. Armii Krajowej. Podstawowe informacje: -metraż; 61.20m2 plus dodatkowo piwnica - 2/4 piętro - czynsz 670zł -sprzedaż z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Głogów,dolnośląskie

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie umeblowane do wynajęcia zlokalizowane na ulicy Sienkiewicza w Głogowie. Piętro; 3/4 Pod blokiem jest plac zabaw. W mieszkaniu znajduje się salon, 2 sypialnie, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mechaniczna

Głogów,dolnośląskie

390 000 zł49 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na osiedlu Złota Podkowa w Głogowie. Informacja o mieszkaniu: - mieszkanie 2 pokojowe, z widną kuchnią, - powierzchnia; 49.46 m2 - Piętro; parter W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Kopernik,Głogów

349 000 zł36 m² 9 748,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy Państwu nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w bardzo wysokim standardzie. Mieszkanie zostało wykończone pod nadzorem projektanta wnętrz i okiem doświadczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szewska

Stare Miasto,Głogów

900 000 zł139 m² 6 493,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Kupujący nie ponosi kosztów opłaty do biura. Przedstawiam ofertę sprzedaży 5-pokojowego mieszkania z balkonem. Prezentowana nieruchomość to wyjątkowa propozycja dla fanów dużych powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andromedy

Kopernik,Głogów

210 000 zł32 m² 6 564,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż kawalerka z balkonem Osiedle Kopernik ul. Andromedy Głogów Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 31,80 m , położoną na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysłowa

Głogów,dolnośląskie

290 000 zł51 m² 5 654,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,29 m2. Ulokowane jest na pierwszym piętrze. Budynek bardzo ciepły,budowany z cegły- nie wielkiej płyty. Okna plastikowe. Mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

246 882 zł36 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie na parterze, którego klucze będą przekazywane do końca lipca tego roku. Można kupić miejsce w garażu podziemnym w cenie 32 000 zł. Komórki lokatorskie w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowlanych

Hutnik,Głogów

194 000 zł37 m² 5 215,05 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

230 000 zł50 m² 4 627,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy trzypokojową nieruchomość o powierzchni 49,7 m2 usytuowaną na 2 piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie składa się z: -pokoju z balkonem -sypialni -kuchni w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

367 000 zł50 m² 7 399,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W ofercie mieszkanie o powierzchni 49.60 m , a powierzchnia komórki, która jest w cenie ma 3.58 m2. Metraż pozwala na wydzielenie trzeciego pokoju, bo salon z kuchnią ma 26m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Kopernik,Głogów

1 750 zł60 m² 29,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Głogów, oś. Kopernik, ul. Gwiaździsta, 3 pok., 60,30m2, IIp, wynajem 1750 zł REZERWACJA Do wynajęcia dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 60,30m2 z balkonem, usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Matejki,Głogów

219 000 zł37 m² 5 918,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe 37 m po kapitalnym remoncie - ul. Sikorskiego, os. Śródmieście, głogów z Klimatyzacją Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kopernik,Głogów

319 999 zł60 m² 5 306,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, osiedle Kopernik, ul. Orbitalna, mieszkanie, 3 pok z balkonem, 60,30m 2 , sprzedaż 319 999zł sprzedane! Jeśli szukasz w dobrej lokalizacji, 3 pokojowego mieszkania na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Kopernik,Głogów

189 000 zł36 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Kawalerka 35,7 m na osiedlu Kopernika - idealna lokalizacja, 2. piętro, winda Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 35,7 m , położona na 2. piętrze w wieżowcu na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka V Żelaznego

Głogów,dolnośląskie

369 000 zł63 m² 5 866,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Poszukujesz nieruchomości w spokojnej lokalizacji? Cenisz sobie bliskość przyrody i zieleni? Idealnie! Mam coś, na miarę Twoich oczekiwań. Lokalizacja nieruchomości otwiera przed Tobą szereg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poczdamska

Głogów,dolnośląskie

280 000 zł59 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Cenisz sobie spokój i relaks jaki dają piękne widoki? Ważna jest dla Ciebie lokalizacja? Chcesz mieć wszędzie blisko ale nie chcesz tracić bliskości przyrody? Idealnie! Mam coś dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztelańska

Hutnik,Głogów

255 000 zł38 m² 6 763,93 zł/m²

 

Piętro:4/4