dowolna

Mieszkania Głogów – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

338 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

338 ogłoszeń

165 000 zł25,20 m² 6 547,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka na parterze niskiego bloku na Osiedlu Śródmieście w Głogowie. Mieszkanie znajduje się w niskiej zabudowie, charakterystycznej dla tej części miasta kameralnej i funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 154 zł54,66 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 54,66 m w odrestaurowanym budynku dawnych koszar w Głogowie. Pożądana lokalizacja, mieszkania z potencjałem -.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł64 m² 4 984,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Jagiellońskiej w Głogowie, na osiedlu Piastów Śląskich II. To idealna propozycja dla rodzin szukających przestronnego i wygodnego lokum. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł65 m² 5 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 65 m2 na Piastowie ul. Władysława Łokietka w Głogowie. Mieszkanie składa się z: - kuchni - Salonu z wyjściem na balkon - Sypialni - Pokoju - Przedpokoju - Łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

397 000 zł60,30 m² 6 583,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.3 m2 usytuowane na parterze, w niskim bloku na osiedlu Kopernik w Głogowie. Oferta idealnie pasuje dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

205 000 zł37,90 m² 5 408,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w Głogowie przy ul. M. Niedziałkowskiego w bloku czteropiętrowym na 4 piętrze. W spokojnym sąsiedztwie liczne punkty usługowo-handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, przestronne czteropokojowe mieszkanie w samym sercu Starego Miasta w Głogowie przy ul. Rynek. To propozycja dla osób, które cenią wyjątkowy klimat historycznej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnego mieszkania do zamiany? Mamy dla Ciebie atrakcyjną propozycję! Oferujemy spółdzielcze mieszkanie w Głogowie, które czeka na nowego właściciela, chcącego wymienić je na.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł90 m² 4 877,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą sprzedaży przestronnego i klimatycznego mieszkania położonego w jednej z najbardziej urokliwych części Głogowa na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł78,87 m² 7 100,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

CO sprzedajemy? 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni. 78,87 m2, znajdujące się na 2 piętrze, czteropiętrowego bloku z windą, piwnicą o powierzchni 8,07 m2 oraz miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

269 000 zł41,90 m² 6 420,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - głogów, osiedle Śródmieście Na sprzedaż dwustronne mieszkanie własnościowe o powierzchni 41,90 m , położone przy ul. Aleja Wolności w Głogowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

662 249 zł74,41 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Mieszkanie wykończone pod klucz, o powierzchni użytkowej 74,41 m , położone na 1 piętrze w nowo odrestaurowanym budynku dawnych koszar przy ulicy Sowińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

140 000 zł79,85 m² 1 753,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Szanowni Państwo! Oto oferta sprzedaży niezwykle przestronnego i jasnego mieszkania, o powierzchni 80 m2, na które składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 858 zł59,98 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł75,10 m² 6 910,79 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego 4 - pokojowego mieszkania znajdujące się w Głogowie przy ulicy Łokietka o powierzchni 75,1 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł57,12 m² 4 900,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem | Głogów, aleja Wolności | Parter | Mieszkaj bez barier Szukasz wygodnego mieszkania z przestrzenią do życia i możliwościami.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia mieszkanie o powierzchni 36 m2, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Położone na parterze, z balkonem przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

317 300 zł41,75 m² 7 600 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47,2 m , położone na II piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Aleja Wolności w Głogowie, os. Śródmieście. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł34,88 m² 68,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, eleganckie mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane przy ul. Sikorskiego. Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia oraz przemyślanym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 976 zł44,58 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 44,58 m2, sprzedam, 320976 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł30 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka po generalnym remoncie w Głogowie, osiedle Stare Miasto. Nieruchomość o powierzchni 29,60m2 znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł42,81 m² 6 073,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym sypialnia łazienka przedpokój Do mieszkania przynależy piwnica. Wyposażenie - do uzgodnienia. Standard wykończenia: panele oraz płytki na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł50,20 m² 9 541,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

ul. Perseusza | 3 pokoje | balkon | po remoncie Trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż położone na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Perseusza. Dwustronny układ zapewnia doskonałe doświetlenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

307 549 zł42,13 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, winda, 42,13 m2, sprzedam, 307549 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z windą w stanie deweloperskim, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50,15 m² 8 953,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50,15m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Głogowa - przy ulicy Kołłątaja - Osiedle Stare Miasto. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

304 775 zł41,75 m² 7 300 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł48,70 m² 5 544,15 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO sprzedania mieszkanie o powierzchni 48,70 m2 położone przy ulicy Herbowej osiedle Piastów II. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, dużej kuchni i łazienki. Stan mieszkania: okna pcv +.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł30 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję świeżo wyremontowane, przytulne mieszkanie o powierzchni 30 m2, położone przy Alei Wolności, na czwartym - i jednocześnie ostatnim - piętrze zadbanego budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł71,69 m² 7 100,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z antresolą na Starym Mieście na czwartym piętrze o powierzchni 51,69 m + 20 m antresoli w kamienicy z windą. Układ pomieszczeń: garderoba przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie z balkonem o pow. 47 mkw., w skład którego wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc i przedpokój. Mieszkanie świeże, po remoncie, usytuowane na III.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł100 m² 6 290 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Potrzebujesz mieszkania wraz z możliwością zaaranżowania lokalu na miejsce swojej pracy ? Idealnie! Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania! Mieszkanie posadowione jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

265 512 zł38,48 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie, którego klucze będą przekazywane do końca lutego. Można kupić miejsce w garażu podziemnym w cenie 35 000 zł. Komórki lokatorskie w cenie +/- 10 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł44 m² 5 431,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż przytulne, słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 położone na parterze w IV p. bloku przy ul. Obrońców Pokoju w Głogowie. Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł69,50 m² 6 892,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Kopernik, ul. Kosmonautów Polskich Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 69,5 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł63 m² 5 698,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w Głogowie przy ul. Orbitalnej, na osiedlu Kopernik. Lokal znajduje się na IV piętrze budynku. Mieszkanie posiada dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30,70 m² 48,86 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą kawalerki położonej w kameralnej części Starego Miasta w Głogowie. To przestronne i jasne mieszkanie znajduje się na szczytowym,.

Szczegóły ogłoszenia

428 162 zł35,98 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Mieszkanie wykończone pod klucz, o powierzchni użytkowej 35,98 m (całkowita: 47,3 m ), położone na 3 piętrze w nowo odrestaurowanym budynku dawnych koszar przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smolna

Głogów,dolnośląskie

280 000 zł44,80 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Stare Miasto, parter | 44,80 m | 280 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,80 m , położone na parterze w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł64 m² 25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Głogów, osiedle Piastów, jagiellońska, mieszkanie, 3 pok., 64m2, wynajem 1600 zł Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 64m2, usytuowane na IV p w zadbanym bloku -niska.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł54 m² 6 092,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w centrum Głogowa - ul. Armii Krajowej. Jasne i funkcjonalne mieszkanie o pow. 54m2 znajduje się na ivp w czteropiętrowym bloku, w doskonałej.