Mieszkanie
Herkulesa, Kopernik, Głogów, dolnośląskie
- 309 000 zł
- 53,60 m²
- 5 764,93 zł/m²
Anna Trefoń
Skontaktuj się
Mieszkanie
Herkulesa, Kopernik, Głogów, dolnośląskie
zaktualizowane:
17 kwietnia 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 17 kwietnia 2026
309 000 zł 53,60 m² 5 764,93 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
4/4
2
-
parking publiczny / na ulicy
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 309 000 zł (5 764,93 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: styczeń 2026
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 53,60 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: blok mieszkalny
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 645 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: oddzielna
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Housefly Nieruchomości, zaktualizowane: 17.04.2026
- numer ogłoszenia: 2587/7188/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Herkulesa, Kopernik, Głogów, głogowski, dolnośląskie
Opis nieruchomości
Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z klimatem na Koperniku na ul. Herkulesa w Głogowie komfort, który odczujesz od pierwszego dnia.
Jeśli szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, funkcjonalność i spokój, a jednocześnie daje realne poczucie bezpieczeństwa i przewidywalnych kosztów ta oferta została przygotowana właśnie z myślą o Tobie.
Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,6 m², położone na 4. piętrze czteropiętrowego bloku. (...)
790 881...
790 881 700