Mieszkanie Głogów
Głogów, dolnośląskie
- 369 000 zł
- 56,20 m²
- 6 565,84 zł/m²
Edmund Ciepłucha
Skontaktuj się
Mieszkanie Głogów
Głogów, dolnośląskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie Głogów
Zaktualizowane: 12 maja 2026
369 000 zł 56,20 m² 6 565,84 zł/m²
4/4
3
1977
parking publiczny / na ulicy
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1977Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 369 000 zł (6 565,84 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 56,20 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1977
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 980 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: prysznic, oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Park Home Sp. z o.o., zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 578142
Lokalizacja
- Adres: Głogów, głogowski, dolnośląskie
- W pobliżu: szkoła podstawowa, apteka, przystanek autobusowy, centrum handlowe
Opis nieruchomości
Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze
Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 56,2 m², położone na 4. piętrze w bloku przy ul. Wojska Polskiego w Głogowie.
Lokal po generalnym remoncie wykonanym 5 lat temu - gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. (...)
789 900...
789 900 119