Kawalerka, ul. Przemysłowa

Przemysłowa, Głogów, dolnośląskie

  • 215 000 zł
  • 28 m²
  • 7 678,57 zł/m²

Zdjęcie

Barbara Abramowi...

Skontaktuj się

Kawalerka, ul. Przemysłowa

Przemysłowa, Głogów, dolnośląskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

215 000 zł

28 m²

7 678,57 zł/m²

Kawalerka, ul. Przemysłowa

Zaktualizowane: 14 maja 2026

215 000 zł 28 m² 7 678,57 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1950
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1950

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 215 000 zł (7 678,57 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 28 m², 1 pokój; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1950 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 342 zł
  • Media: Internet, telefon
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Sprzedam, Głogów, mieszkanie 28m2, 215 000zł

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę w Głogowie przy ulicy Przemysłowej.

Nieruchomość składa się z:

- przedpokoju,
- pokoju,
- łazienki,
- otwartej kuchni,
- balkonu.

Do mieszkania przynależy piwnica.

W całym mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont, nieruchomość posiada nowe podłogi, parapety, drzwi. (...)

Agent

Barbara Abramowicz

789 485...

789 485 778

789 485 778

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

789 485...

789 485 778

789 485 778

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy