Kawalerka Głogów

Głogów, dolnośląskie

  • 1 000 zł
  • 28 m²
  • 35,71 zł/m²

Zdjęcie

Sylwia Małecka

Skontaktuj się

Kawalerka Głogów

Głogów, dolnośląskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

1 000 zł

28 m²

35,71 zł/m²

Kawalerka Głogów

Zaktualizowane: 19 maja 2026

1 000 zł 28 m² 35,71 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
1
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
1 400 zł

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

1

Umeblowane:

-

Stan mieszkania:

dobry

Kaucja:

1 400 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 000 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 28 m², 1 pokój; stan: dobry
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
  • Opłaty uzupełniające: 400 zł, kaucja: 1 400 zł / 1-krotność czynszu
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: W-N Biuro Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: WNN-MW-1469

Lokalizacja

Opis nieruchomości

DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE typu kawalerka o powierzchni 28 m2.

Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone ( pralka, lodówka, telewizor).

Położone w śródmieściu na parterze.

Cena wynajmu: 1.000 zł/mc (+400 zł czynsz) + media wg. zużycia ( energia, woda, gaz)

Oferta dostępna od zaraz.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Agent

Sylwia Małecka

607 561...

607 561 246

76 833 56 26

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Sylwia Małecka

607 561...

607 561 246

76 833 56 26

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.