Mieszkanie Głogów

Głogów, dolnośląskie

  • 229 000 zł
  • 29 m²
  • 7 896,55 zł/m²

Zdjęcie

Monika Smoluch

Skontaktuj się

Mieszkanie Głogów

Głogów, dolnośląskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

229 000 zł

29 m²

7 896,55 zł/m²

Mieszkanie Głogów

Zaktualizowane: 19 maja 2026

229 000 zł 29 m² 7 896,55 zł/m²

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 229 000 zł (7 896,55 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: Diament Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 895/10406/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie w Głogowie przy ulicy Sikorskiego

Piętro: 2
Powierzchnia: 29 m²
Ogrzewanie: miejskie

Układ:
- salon z kuchnia wyposażona w meble
- osobna sypialnia (może zostać umeblowana pod klienta)
- korytarz z szafą wbudowaną

Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania.
Dostępne od zaraz.

Czynsz: ok. (...)

Agent

Monika Smoluch

518 959...

518 959 772

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Monika Smoluch

518 959...

518 959 772

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości