Mieszkanie, ul. Kosmonautów Polskich

Kosmonautów Polskich, Kopernik, Głogów, dolnośląskie

  • 400 700 zł
  • 49 m²
  • 8 177,55 zł/m²

Zdjęcie

Beata Grekel

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kosmonautów Polskich

Kosmonautów Polskich, Kopernik, Głogów, dolnośląskie

zaktualizowane:
3 maja 2026

400 700 zł

49 m²

8 177,55 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kosmonautów Polskich

Zaktualizowane: 3 maja 2026

400 700 zł 49 m² 8 177,55 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 400 700 zł (8 177,55 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
  • Możliwa zamiana: tak
  • Charakterystyka mieszkania: 49 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (4 m²), piwnica 5 m²
  • Czynsz: 600 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: prysznic
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

REZERWACJA!
Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Głogów, Os. Kopernik, NISKI BLOK/gotowe do zamieszkania/PEŁNE NOWE WYPOSAŻENIE W CENIE!

Szukasz mieszkania pachnącego świeżością, niezamieszkanego, do którego możesz wejść z walizką i od razu poczuć się jak u siebie? Bez stresu, bez remontów, bez dodatkowych kosztów?Ta oferta zdecydowanie spełni Twoje oczekiwania

Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie (...)

Agent

Beata Grekel

724 452...