dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Głogów

482 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

482 ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł42,77 m² 9 235,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkani a 2-pokojowe z odnawialną energią , w nowym budynku z windą na os. Piastów Śląskich w Głogowie. Dostępne tylko dwa takie mieszkania. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł119,56 m² 5 269,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż czteropokojowe, przestronne mieszkanie dla koneserów o powierzchni 115,96 m2 na poddaszu zabytkowej kamienicy na Starym Mieście przy ulicy Hugona Kołłątaja. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Głogów

Głogów,dolnośląskie

699 000 zł21 663 m² 32,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 755 m²

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem magazynowo - socjalnym znajdujący się w Ruszowicach. Budynek ma powierzchnie 216,63 m2 znajdujący się na działce o powierzchni 1755 m2 w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 565 zł162,50 m² 6 680,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ekskluzywne mieszkanie o pow. całkowitej 162,5 m z trzema piwnicami komfort, przestrzeń i jakość - Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 114,27 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 700 zł52,50 m² 32,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Lokal mieszkalny o powierzchni 52,50 m2. Gdzie znajduje się nieruchomość? Nieruchomość położona jest na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy, przy ul. Garncarskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł60,03 m² 4 664,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Głogów, ul. Elektryczna Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży ustawnego i gotowego do zamieszkania mieszkania, zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł153 m² 3 915,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne, przestronne, wielopoziomowe, bezczynszowe mieszkanie, położone w zabudowie szeregowej przy ul. Słowiańskiej w Głogowie. Urokliwe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Akacjowa

Głogów,dolnośląskie

265 000 zł78,53 m² 3 374,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dostępne jest od zaraz! Oferujemy ciekawą nieruchomość- tj. mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w kamienicy w Głogowie na ul. Akacjowej. Budynek wraz z garażem znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

179 999 zł31,80 m² 5 660,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,60 m , położone na cenionym i zielonym osiedlu Kopernik przy ul. Andromedy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 580 zł62,05 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

"Nowy Piastów" to najnowsza inwestycja realizowana w ustronnej i atrakcyjnej części Głogowa, z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł71,40 m² 4 341,74 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komu polecamy to mieszkanie? Zdecydowanie dla rodziny z dziećmi lub osób ceniących przestrzeń i wygodę. Mieszkanie znajduje się na 8. piętrze dzięki temu można cieszyć się pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

980 000 zł346,60 m² 2 827,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:399 m²

Na sprzedaż dom mieszkalny z częścią usługową. Parter - 7 Pokoi na wynajem plus 4 łazienki i 3 aneksy kuchenne. Piętro - 5 pokoi, kuchnia, łazienka, toaleta. Plus pomieszczenie na część.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł465 m² 4 298,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowo-usługowy 465 m Głogów, ul. Okrężna Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem biurowym o łącznej powierzchni użytkowej 465 m . Obiekt wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł47,03 m² 5 634,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

CO sprzedajemy? Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,03 m , położone na 4 piętrze czteropiętrowego bloku. Gdzie znajduje się mieszkanie? Ul. Przemysłowa, os.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł42,55 m² 6 227,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przestronne i komfortowo wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,55 m , położone na 3 piętrze bloku przy ul. Spółdzielczej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł43,20 m² 4 606,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Głogowie, ul. Obrońców Pokoju Przedstawiam Państwu ofertę zakupu przytulnego mieszkania o powierzchni 43,2 m usytuowanego na IV piętrze Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Głogów

Głogów,dolnośląskie

1 600 000 zł9 882 m² 161,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*oferta dostępna tylko W biurze północ nieruchomości głógów* Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 319 o powierzchni 9882m.kw., położona w Ruszowicach. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

21,25 zł/m²200 m² 4 250 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Prezentujemy Państwu dwupoziomowy lokal (parter/piwnica) o powierzchni 200m2. Nieruchomość znajduje się w samym centrum Starego Miasta w Głogowie. Lokal posiada niewielką działkę na.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł34,50 m² 7 246,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,50 m2 znajdujące się na 1 piętrze w bloku przy ulicy Al. Wolności Mieszkanie składa się z: - pokoju z wyjściem na balkon - pokój - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Głogów

Głogów,dolnośląskie

680 000 zł600 m² 1 133,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 465 m²

DO sprzedania hala o powierzchni użytkowej 560 m2. Hala posiada 6 bram wjazdowych. Obecnie jest podzielona na 6 odrębnych pomieszczeń które są wynajmowane. Hala posiada energię elektryczną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Mieszka I

Głogów,dolnośląskie

349 000 zł64 m² 5 453,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie idealne dla rodzin z dziećmi, II Piastów, ciche, spokojne, zielone osiedle Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni 64.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł101,28 m² 5 825,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

CO sprzedajemy? 3-pokojowe mieszkanie o pow. 101,28 m2 , znajdujące się na 2 piętrze, czteropiętrowej kamiennicy. Gdzie znajduje się mieszkanie? Przy ulicy: jedności Robotniczej na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł38,94 m² 5 110,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz wygodnego mieszkania blisko centrum miasta? Marzysz o mieszkaniu z ogródkiem? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł51,60 m² 6 569,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 51,60 m , położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł61,60 m² 6 477,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfort, przestrzeń i prestiż na Osiedlu Kopernik gotowe mieszkania od ręki. Czy szukasz mieszkania, które łączy elegancję, wygodę i funkcjonalność? A może zależy Ci na miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł47 m² 5 638,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Z przyjemnością przedstawiam ofertę przytulnego mieszkania 2-pokojowego położonego na 3 piętrze kamienicy w Głogowie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł1 500 m² 6,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Głogów, grodziec Mały, fortyfikacja Fort Luneta nad "jeziorem Zamkowym", z gruntem o powierzchni 5,56 ha, sprzedaż zainteresowała cię ta wyjątkowa nieruchomość? zaproponuj swoją cenę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 385 zł49,83 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Mieszkanie wykończone pod klucz, o powierzchni użytkowej 49,83 m , położone na parterze w nowo odrestaurowanym budynku dawnych koszar przy ulicy Sowińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł2 100 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Hala magazynowo-usługowa z możliwością lekkiej produkcji Głogów, strefa przemysłowo-handlowa Polecamy na wynajem atrakcyjny obiekt magazynowo-usługowy z możliwością prowadzenia lekkiej.

Szczegóły ogłoszenia

409 999 zł191,30 m² 2 143,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Głogów, budowlanych, lokal usługowo - handlowy, powierzchnia 191,30 m2, sprzedaż 409 999 zł Z racji bardzo dobrej lokalizacji i dużej powierzchni, lokal można przystosować na wszelkiego.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł61,20 m² 6 356,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Układ mieszkania: 3 niezależne, ustawne pokoje osobna, jasna kuchnia łazienka osobne wc duży i długi przedpokój balkon Do mieszkania przynależy przestronna piwnica o powierzchni 11,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 187 m² 182,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 21,87 arów zlokalizowanej przy ul.Akacjowej w Głogowie (os. Krzepów). Działka w kształcie prostokąta, teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

307 549 zł42,13 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 168 zł46,56 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Głogów, ul Bolesława Wysokiego, mieszkanie 2 pokoje z aneksem kuchennym, o pow 46,56 m2 w cenie 363 168 zł. Wakacyjna promocja. Każdy budynek wyposażony w windę, klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł55,67 m² 6 556,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Henryka V Żelaznego na cenionym i spokojnym osiedlu Piastów w Głogowie.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł51 m² 3 823,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO sprzedania lokal o powierzchni 51 m2. Lokal położony na osiedlu Piastów, parter , dwa wejścia, klimatyzacja, częściowo ogrzewanie miejski. Czynsz w wysokości 1000 zł/mc + opłaty wg.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł49,30 m² 6 795,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z balkonem, po remoncie - Głogów, ul. Armii Krajowej Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Głogowie, przy ul. Armii Krajowej. Mieszkanie posiada: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

65,69 zł/m²13,70 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Głogów, centrum, lokal, 13,70 m2, wynajem, 900 zł brutto. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy z własną łazienką w pomieszczeniu , o pow 13,70 m2, usytuowany na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

27,78 zł/m²90 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 90m2 na terenie miasta Głogów położony w budynku wolnostojącym z parkingiem. Lokal składa się z 3 pomieszczeń, zaplecza oraz wc. Przeznaczony na.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł47,80 m² 6 171,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

CO sprzedajemy? 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,80 m2 z oknami od strony wschodniej. Gdzie się znajduje? Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł48 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Niedziałkowskiego w Głogowie. Idealna lokalizacja dla rodzin.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij