dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Głogów

482 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

482 ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 032 zł59,38 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne, 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,38 m usytuowane na 3 piętrze w Głogowie przy ul. Bolesława Śmiałego. Mieszkanie o powierzchni 59,38 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł128,50 m² 7 470,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 128,5 m2 położony na działce o powierzchni 562,89 m2 w Głogowie przy ul. Świętosławy, osiedle Piastów Dom składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie (własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu bez księgi wieczystej) o powierzchni 63,00 m2. Gdzie znajduje się nieruchomość? Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 244 zł71,54 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 71,54m2 zlokalizowane na 6 piętrze nowego budynku przy ulicy Głowackiego w Głogowie. Mieszkanie w stanie deweloperskim składa sie z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Solny

Głogów,dolnośląskie

430 000 zł55 m² 7 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tego jeszcze nie było! Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 55m , położone na parterze kameralnej kamienicy w jednej z najspokojniejszych części Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

372 074 zł47,83 m² 7 779,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowy piastów nowy standard mieszkania W głogowie - Nowy Piastów to świeża propozycja mieszkaniowa w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Głogowa. Bardzo niskie.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł52,46 m² 8 863,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż jasne, narożne mieszkanie o powierzchni 52,46 m , położone w Głogowie na osiedlu Kopernik przy ul. Saturna,.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł5 000 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:9 709 m²

Kompleks handlowo-usługowy w Głogowie strefa przemysłowo-handlowa Polecamy na sprzedaż atrakcyjny kompleks nieruchomości o przeznaczeniu handlowo-usługowym, zlokalizowany w Głogowie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

265 000 zł53,85 m² 4 921,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem | 1 piętro | Stare Miasto, głogów | 265 000 zł W samym sercu Starego Miasta w Głogowie znajduje się mieszkanie, które daje rzadką możliwość stworzenia wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Głogów

Głogów,dolnośląskie

1 200 000 zł175 m² 6 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:535 m²

Niektóre adresy z czasem stają się czymś więcej niż miejscem zamieszkania. Stają się symbolem wyboru świadomego, spokojnego, dojrzałego. Ten dom w zabudowie bliźniaczej, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Głogów,dolnośląskie

3 500 000 zł1 000 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:1 262 m²

Głogów, kamienica -budynek handlowo-usługowo-mieszkalny, 1000 m2, sprzedam, 3500 000 zł. Nieruchomość idealna pod inwestycję na wynajem Na sprzedaż kamienica o powierzchni użytkowej 1 000 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł53 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 3 pokoje z balkonem idealne do własnej aranżacji! Głogów, os. Kopernik, ul. Andromedy Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta daje Ci pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Głogów

Głogów,dolnośląskie

750 000 zł176 m² 4 261,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:803 m²

DO sprzedania dom jednorodzinny położony blisko Głogowa. Dom o powierzchni użytkowej 156 m2 + garaż 20m2. Parter : salon 30 m2 z wyjściem na taras, kuchnia 10m2, jadalnia 11m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł660 m² 680,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Głogów, ul. Krochmalna Na sprzedaż kompleks obiektów o łącznej powierzchni około 660 m , położony na działce własnościowej o powierzchni 0,1235 ha. Nieruchomość zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł50,96 m² 10 773,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 50,96 m2, położone na trzecim piętrze w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie kilka minut od centrum miasta - Osiedle Złota.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł51 m² 8 607,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta! Kopernik! Komfortowe! Wysoki stadard! Na sprzedaż 2pokojowe mieszkanie w Głogowie przy ulicy Saturna 51,6m2| 2 pokoje| kuchnia | łazienka z wc | 3 piętro | duży balkon Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem os. Piastów Śląskich 49 m | Oddzielna kuchnia | Dwustronne | Dostępne od zaraz Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na III.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł44,10 m² 29,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 44,1m2, w ścisłym centrum Głogowa, na Placu 1000-lecia, nieopodal Parku Słowiańskiego, zatem w otoczeniu zieleni. Nieruchomość posadowiona jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł67 m² 6 104,48 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie 3-pokojowe z widokiem na miasto. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w wieżowcu przy ul. Kosmonautów Polskich, osiedle Kopernik. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal położony w Centrum Starego miasta, głównej ulicy ruchu pieszych, przy ulicy Grodzkiej. Lokal składa się z: parter: - głównej sali - zaplecze socjalne Cena: 2.500zł netto +.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł64 m² 4 984,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Jagiellońskiej w Głogowie, na osiedlu Piastów Śląskich II. To idealna propozycja dla rodzin szukających przestronnego i wygodnego lokum. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Głogów, plac do wynajęcia, ogrodzony, utwardzony, legnicka, 1000 zł netto miesięcznie. Plac o powierzchni 40 m2 w Głogowie, o charakterze usługowym, do wykorzystania jako np. teren pod.

Szczegóły ogłoszenia

73,80 zł/m²49,42 m² 3 647 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Na wynajem atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 49,42 m (lokal ua2), usytuowany na parterze w nowoczesnej, nowo powstającej inwestycji przy ulicy Perseusza w Głogowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

265 443 zł38,47 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie z rynku pierwotnego na osiedlu Piastów Śląskich o powierzchni 38,47 m. poziom: 1 układ: - salon z balkonem i aneksem kuchnnym - łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł52,53 m² 4 949,55 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o pow. 52,53 m , znajdujące się na 5 piętrze, dziesięciopiętrowego bloku z windą. Gdzie znajduje się mieszkanie? Przy ulicy: budowlanych na.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł45,30 m² 7 395,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż posiadamy komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,3 m , położone na Starym Mieście w Głogowie. To wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią klimatyczną.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł63,60 m² 5 959,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, osiedle Chrobry, 3 pokoje, 63m2, balkon, piwnica, 379 000zł Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,6 m , położone na 2 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

375 000 zł65 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie 65 m2, głogów, 375 000 zł. Na sprzedaż mieszkanie, znajdujące się na III piętrze bloku przy ulicy Władysława Łokietka. W skład mieszkania wchodzą: - wc, - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

995 000 zł224 m² 4 441,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 562 m²

DO sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 155 m2 położony obrzeża Głogowa. Powierzchnia całkowita wynosi 224 m2, składa się z 5 pokoi, 2 łazienek, salonu z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

11,21 zł/m²116 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu o powierzchni 116,00 m2 położonego na I piętrze budynku dworca pkp w Głogowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 875 zł54,75 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2 pokojowe mieszkanie 54,75m2 z antresolą stan deweloperski lub jeżeli potrzebujesz wykończone pod klucz 6500/m2- stan deweloperski Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 54,75m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

307 549 zł42,13 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł53,69 m² 8 176,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem i komórką lokatorską, zlokalizowanego na 3 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Głogów

Głogów,dolnośląskie

680 000 zł142,47 m² 4 772,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:740 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni 142.47 mkw. usytuowany na działce o powierzchni 740 mkw. w Serbach przy ul. Krótkiej nr 16 pod.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowlanych

Głogów,dolnośląskie

268 000 zł46,20 m² 5 800,87 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3- pokojowe, przestronne mieszkanie na 3 piętrze w wieżowcu przy ulicy Budowlanych. Mieszkanie o powierzchni 46,20 m2, w którego skład wchodzi: - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł42,30 m² 8 250,59 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2 pokoje po generalnym remoncie | 42,30 m | Głogów, os. Kopernik Szukasz mieszkania, w którym najtrudniejszy etap masz już za sobą, a resztę urządzisz dokładnie pod swój.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł85,20 m² 6 514,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy o powierzchni 85,2 m2 położony przy ulicy Długiej w Głogowie. Dodatkowe informację: - lokal usytuowany jest na parterze - Lokal dostępny od zaraz - Zarządca Eureka Opłaty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mechaniczna

Głogów,dolnośląskie

388 000 zł42 m² 9 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne i komfortowo wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,50 m , położone na 2 piętrze bloku przy ul.Mechanicznej w Głogowie. Budynek znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²70 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o pow. 70m2 z zapleczem socjalnym, położony w części piwnicznej, okna aluminiowe z roletami zewnętrznymi, wejście lokalu od głównej ruchliwej ulicy, cena.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł285 m² 5 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:181 m²

Głogów, kamienica z lokalem usługowym i garażem, sprzedaż, 1500 000 zł. Na sprzedaż dwupiętrowa kamienica, z wydzielonymi dwoma lokalami mieszkalnymi, z lokalem handlowo-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł64 m² 8 421,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nowa oferta! Piastów Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Głogowie przy ulicy Jagiellońskiej z garderobą 64m| 3 pokoje| kuchnia | łazienka | wc | parter | duży balkon Idealne dla osób.