dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Głogów

498 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

498 ogłoszeń

589 000 zł78 m² 7 551,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 78 m2, położone na pierwszym piętrze przy ulicy Garncarskiej na Starówce. Mieszkanie zlokalizowane jest w spokojnej części Starego.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł40,40 m² 47,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia przestronne mieszkanie W doskonałej lokalizacji O powierzchni 40, 40 m2 Z klimatyzacją na I piętrze budynku. Lokal mieszkalny dwupokojowy zlokalizowany w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

286 676 zł38,74 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkani a 2-pokojowe z odnawialną energią , w nowym budynku z windą na os. Piastów Śląskich w Głogowie. Mieszkania składają się z: -salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł138 m² 6 224,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż bardzo ładne, przestronne mieszkanie dwupoziomowe, o łącznej powierzchni użytkowej aż 138 m2, na którą składa się: pierwszy poziom o powierzchni 70,37 m2: - przedpokój- 4 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

40 zł/m²75 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal usługowy położony w parterze kamienicy na Starym Mieście. Lokal o powierzchni całkowitej 75 mkw., składający się z sali głównej , zaplecza sanitarnego.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50,15 m² 8 953,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50,15m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Głogowa przy ulicy Kołłątaja - Osiedle Stare Miasto. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 200 zł44,56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Głogów

Głogów,dolnośląskie

225 zł225 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia port rzeczny położony na 495 km rzeki Odry w Głogowie. Basen portowy o powierzchni 2,42 ha. Powierzchnia lądowa 2,16 ha. Port posiada węzeł transportowo- składowy. Budowle:.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł600 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

CO wynajmujemy? Pomieszczenia magazynowe, biurowe, produkcyjne oraz hale o różnych powierzchniach od około 60 m do 620 m . - niski koszt - 10,00 pln za m , - zróżnicowane.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł27 843 m² 107,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Głogów, osiedle Zacisze-Piastów, działka budowlana, powierzchnia 2,7843 ha, sprzedaż 3000 000zł Oferta inwestycyjna dla dewelopera Oferta sprzedaży działka budowlana o nr geodezyjnym 144.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł67 m² 5 820,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie z balkonem 67 m2 na ul. Adama Mickiewicza. Cena 390 000 zł do negocjacji. Mieszkanie składa się z: - salonu - osobnej Kuchni - 3 ustawnych pokoi - Łazienki - Balkonu -komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

979 000 zł183 m² 5 349,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny dom o powierzchni 183 m2 z 2012 roku w miejscowości Borek ( około 6km od Głogowa). Pełen światła i przestrzeni , z przeszkleniami.

Szczegóły ogłoszenia

18,75 zł/m²96 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-handlowy do wynajęcia - Głogów, ul. Poczdamska Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy/mieszkalny położony w Głogowie przy ul. Poczdamskiej. Lokal znajduje się na piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

662 249 zł74,41 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

okolice ul. Wojska Polskiego | 3 pokoje | winda nowe, przestronne mieszkanie wysokiego standardu gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74,41 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł44,20 m² 4 864,25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie o pow. 44,2 mkw, z balkonem , usytuowane na IX piętrze w bloku przy ul. Poczdamskiej. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje kuchnia łazienka wc.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Głogów

Głogów,dolnośląskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia parterw domku jednorodzinnym o powierzchni 40 m2, w pełni umeblowane i wyposażone. Składa się z 2 sypialni , kuchnia , łazienka z wc. Mieszkanie wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 wraz z przynależnym miejscem postojowym, położone na osiedlu Złota Podkowa i znajduje się na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł113,13 m² 2 607,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy z potencjałem przestrzeń, światło i niezależność Jeśli szukasz miejsca, które daje prawdziwą przestrzeń, niskie koszty i możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 032 zł59,38 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne, 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,38 m usytuowane na 3 piętrze w Głogowie przy ul. Bolesława Śmiałego. Mieszkanie o powierzchni 59,38 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie (własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu bez księgi wieczystej) o powierzchni 63,00 m2. Gdzie znajduje się nieruchomość? Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 244 zł71,54 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 71,54m2 zlokalizowane na 6 piętrze nowego budynku przy ulicy Głowackiego w Głogowie. Mieszkanie w stanie deweloperskim składa sie z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Solny

Głogów,dolnośląskie

430 000 zł55 m² 7 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tego jeszcze nie było! Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 55m , położone na parterze kameralnej kamienicy w jednej z najspokojniejszych części Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł5 000 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:9 709 m²

Kompleks handlowo-usługowy w Głogowie strefa przemysłowo-handlowa Polecamy na sprzedaż atrakcyjny kompleks nieruchomości o przeznaczeniu handlowo-usługowym, zlokalizowany w Głogowie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

265 000 zł53,85 m² 4 921,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem | 1 piętro | Stare Miasto, głogów | 265 000 zł W samym sercu Starego Miasta w Głogowie znajduje się mieszkanie, które daje rzadką możliwość stworzenia wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł51 m² 8 607,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta! Kopernik! Komfortowe! Wysoki stadard! Na sprzedaż 2pokojowe mieszkanie w Głogowie przy ulicy Saturna 51,6m2| 2 pokoje| kuchnia | łazienka z wc | 3 piętro | duży balkon Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem os. Piastów Śląskich 49 m | Oddzielna kuchnia | Dwustronne | Dostępne od zaraz Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na III.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal położony w Centrum Starego miasta, głównej ulicy ruchu pieszych, przy ulicy Grodzkiej. Lokal składa się z: parter: - głównej sali - zaplecze socjalne Cena: 2.500zł netto +.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł64 m² 4 984,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Jagiellońskiej w Głogowie, na osiedlu Piastów Śląskich II. To idealna propozycja dla rodzin szukających przestronnego i wygodnego lokum. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Głogów, plac do wynajęcia, ogrodzony, utwardzony, legnicka, 1000 zł netto miesięcznie. Plac o powierzchni 40 m2 w Głogowie, o charakterze usługowym, do wykorzystania jako np. teren pod.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł45,30 m² 7 395,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż posiadamy komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,3 m , położone na Starym Mieście w Głogowie. To wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią klimatyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

375 000 zł65 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie 65 m2, głogów, 375 000 zł. Na sprzedaż mieszkanie, znajdujące się na III piętrze bloku przy ulicy Władysława Łokietka. W skład mieszkania wchodzą: - wc, - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

307 549 zł42,13 m² 7 300 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²70 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o pow. 70m2 z zapleczem socjalnym, położony w części piwnicznej, okna aluminiowe z roletami zewnętrznymi, wejście lokalu od głównej ruchliwej ulicy, cena.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 565 zł162,50 m² 6 680,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ekskluzywne mieszkanie o pow. całkowitej 162,5 m z trzema piwnicami komfort, przestrzeń i jakość - Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 114,27 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł153 m² 3 915,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne, przestronne, wielopoziomowe, bezczynszowe mieszkanie, położone w zabudowie szeregowej przy ul. Słowiańskiej w Głogowie. Urokliwe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

179 999 zł31,80 m² 5 660,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,60 m , położone na cenionym i zielonym osiedlu Kopernik przy ul. Andromedy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

980 000 zł346,60 m² 2 827,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:399 m²

Na sprzedaż dom mieszkalny z częścią usługową. Parter - 7 Pokoi na wynajem plus 4 łazienki i 3 aneksy kuchenne. Piętro - 5 pokoi, kuchnia, łazienka, toaleta. Plus pomieszczenie na część.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł465 m² 4 298,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowo-usługowy 465 m Głogów, ul. Okrężna Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem biurowym o łącznej powierzchni użytkowej 465 m . Obiekt wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Głogów

Głogów,dolnośląskie

1 600 000 zł9 882 m² 161,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*oferta dostępna tylko W biurze północ nieruchomości głógów* Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 319 o powierzchni 9882m.kw., położona w Ruszowicach. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł34,50 m² 7 246,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,50 m2 znajdujące się na 1 piętrze w bloku przy ulicy Al. Wolności Mieszkanie składa się z: - pokoju z wyjściem na balkon - pokój - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł101,28 m² 5 825,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

CO sprzedajemy? 3-pokojowe mieszkanie o pow. 101,28 m2 , znajdujące się na 2 piętrze, czteropiętrowej kamiennicy. Gdzie znajduje się mieszkanie? Przy ulicy: jedności Robotniczej na Osiedlu.