dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Głogów Osiedle Matejki

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

370 000 zł67,50 m² 5 481,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Głogów, mieszkanie, II piętro, pow 67,50 m2, piwnica 19,30 m2, sprzedam, 370 000 zł. Na sprzedaż ciepłe, słoneczne mieszkanie wraz z dużą piwnicą o łącznej powierzchni 86,80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł36,40 m² 7 252,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Głogów Śródmieście | 2 pokoje | balkon | po remoncie mieszkanie gotowe do wprowadzenia Mieszkanie o powierzchni 36,4 m po generalnym remoncie, położone na osiedlu Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł46,49 m² 5 592,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

CO sprzedajemy? Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,49 m , położone na 3 piętrze. Lokal posiada wygodny układ pomieszczeń oraz balkon, który stanowi dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł28,40 m² 7 711,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka po kapitalnym remoncie, gotowa na nowego właściciela. Mieszkanie ma 28,40 m2 i znajduje się na 2. piętrze przy ulicy Aleja Wolności, osiedle Śródmieście,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na na sprzedaż atrakcyjne, przestronne, słoneczne mieszkanie, położone na parterze w IV piętrowej kamienicy po termomodernizacji, na os. Śródmieście w Głogowie. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam, głogów, mieszkanie 60m2, inwestycyjne 299 000 zł Sprzedam mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 60m2. Mieszkanie podzielone jest na dwa mniejsze mieszkania 38 + 20,80m2 + przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł47 m² 5 638,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Z przyjemnością przedstawiam ofertę przytulnego mieszkania 2-pokojowego położonego na 3 piętrze kamienicy w Głogowie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł48,70 m² 4 517,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na 3. piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji przy ul. Alei Wolności. Lokal wymaga remontu, co daje możliwość własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł88,62 m² 5 754,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Głogów, mieszkanie 3 pokoje, 88,62 m2, 1 piętro, sprzedam 510 000 pln. Na sprzedaż mieszkanie z balkonem, położone na I piętrze w kamienicy. W skład mieszkania wchodzą: - 3 duże.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł44,10 m² 29,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 44,1m2, w ścisłym centrum Głogowa, na Placu 1000-lecia, nieopodal Parku Słowiańskiego, zatem w otoczeniu zieleni. Nieruchomość posadowiona jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł322,02 m² 5 589,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:208 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedmiotem opisu jest budynek o łącznej powierzchni użytkowej 322,02 m , położony w Głogowie przy ul. 1 maja. Obiekt ma dwie.

Szczegóły ogłoszenia

304 900 zł58,80 m² 5 185,37 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowiec inwestycyjny 2 niezależne mieszkania Głogów, ul. Poczdamska - jedna księga wieczysta Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,8 m , położone na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

319 900 zł79,30 m² 4 034,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Głogów , Centrum, 3 pokoje, powierzchnia 80m2, iip, sprzedaż 319 900 zł nowa cena! Szukasz mieszkania z potencjałem aranżacyjnym, o nietuzinkowej przestrzeni w centrum miasta? Świetnie!.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł55,80 m² 6 541,22 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO sprzedania mieszkanie o pow. 55,8 m2 położone przy ul. Poczdamskiej na III piętrze. Mieszkanie składa się z 2 sypialni i salonu z aneksem kuchennym, łazienki i wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł25,20 m² 6 547,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka na parterze niskiego bloku na Osiedlu Śródmieście w Głogowie. Mieszkanie znajduje się w niskiej zabudowie, charakterystycznej dla tej części miasta kameralnej i funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł42,55 m² 6 227,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i komfortowo wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,55 m , położone na 3 piętrze bloku przy ul. Spółdzielczej w Głogowie. Opisywana.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, atrakcyjne, mieszkanie o powierzchni 52 m2, położone na 3 piętrze w zadbanym budynku w samym sercu Głogowa, przy Alei Wolności. Przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 znajdujące się na 3 piętrze w bloku przy ulicy Mickiewicza Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł30 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję świeżo wyremontowane, przytulne mieszkanie o powierzchni 30 m2, położone przy Alei Wolności, na czwartym - i jednocześnie ostatnim - piętrze zadbanego budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł43 m² 32,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 43m2, położone na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ulicy Spółdzielczej w Głogowie. Oferowana nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

61,35 zł/m²16,30 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Głogów, centrum, lokal, 16,3 m2, wynajem, 1000 zł brutto. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy z pomieszczeniem socjalnym usytuowany na II pietrze w budynku hotelu, w części budynku.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł42,08 m² 5 774,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

CO sprzedajemy? Dwupokojowe, dwustronne mieszkanie położone na trzecim piętrze 4-piętrowego bloku. Mieszkanie z funkcjonalnym układem pokoi oraz balkonem. Gdzie znajduje się mieszkanie? Na ulicy:.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie z balkonem o pow. 47 mkw., w skład którego wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc i przedpokój. Mieszkanie świeże, po remoncie, usytuowane na III.

Szczegóły ogłoszenia

53,69 zł/m²33,90 m² 1 820 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Głogów, lokal, 33,6 m2, wynajem, 1820 zł brutto. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy z własną łazienką w pomieszczeniu , o pow. 33,9 m2, usytuowany na III piętrze w Hotelu Qubus,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł120 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Głogów, warsztat samochodowy, działka 13,5 ara, sprzedam 1 100 000 pln. Na sprzedaż warsztat samochodowy o powierzchni 120 m2, położony na działce usługowo - budowlanej o powierzchni 13,5.

Szczegóły ogłoszenia

31,76 zł/m²85 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal O powierzchni 85 M2 Lokal w jednej powierzchni 80 m2 + toaleta i małe pomieszczenie socjalne. Główna powierzchnia 80 m2 posiada duże witryny wystawowe. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

49 999 zł16,68 m² 2 997,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Głogów, 1 Maja, garaż, 16,68m2, garaż, sprzedaż 49 999 zł cena podlega negocjacji W ofercie sprzedaży garaż jednostanowiskowy, zamykany bramą dwuskrzydłową, o powierzchni 16.78m2 (6m.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł27,32 m² 5 197,66 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie typu kawalerka o pow. 27,32 mkw., usytuowane na I piętrze w kamienicy w Śródmieściu. Na powierzchnię składają się : 1 pokój kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 138 m² 1 405,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 139 m²

DO sprzedania budynek handlowo-usługowy położony w centrum Miasta. Budynek w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) o powierzchni zabudowy 1138 m2, jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł47,20 m² 5 275,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy ofertę 3 pokojowego mieszkania z balkonem, zlokalizowanego na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym przy Al. Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł47,03 m² 5 634,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

CO sprzedajemy? Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,03 m , położone na 4 piętrze czteropiętrowego bloku. Gdzie znajduje się mieszkanie? Ul. Przemysłowa, os.

Szczegóły ogłoszenia

59,26 zł/m²27 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Głogów, centrum, lokal, 27 m2, wynajem, 1600 zł brutto. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 27 m2 z pomieszczeniem socjalnym, usytuowany na II piętrze budynku, w części.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł23,80 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 23 m do kapitalnego remontu - rewelacyjna lokalizacja! Głogów, aleja Wolności Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - kawalerka 23 m , położona na 2 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł53 m² 6 018,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - 53 m2, 2. piętro, po remoncie! Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 53 m2, położone na 2. piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł216 m² 3 791,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż obiekt handlowo-usługowy/mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej 216 m , położony w kompleksie handlowo-usługowym przy ul. Poczdamskiej na osiedlu Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł59 m² 5 067,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Głogów, mieszkanie po generalnym remoncie, 3 pokoje z piwnicą, powierzchnia, 50,33m 2 , II piętro, sprzedaż 315 000 zł. Jeśli szukasz ładnego i ekonomicznego mieszkania w utrzymaniu? to.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²20 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Oferujemy Państwu pomieszczenia biurowe do wynajęcia, znajdujące się na 1 piętrze w wolnostojącym budynku przy ul. Sikorskiego w Głogowie. Łącznie jest sześć pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

232 000 zł51,05 m² 4 544,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

"Nieruchomości Apartament" Ewelina Gruszczyńska-Malina   Mieszkanie 2 pokojowe | Głogów | do remontu | niski czynsz Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,05.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł23 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia umeblowaną kawalerkę w samym centrum Głogowa przy ulicy Spółdzielczej. Mieszkanie o powierzchni 23 m2 na parterze. Mieszkanie jasne, ciepłe i tanie.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł23 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

DO sprzedania kawalerka centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 23 m2, jeden pokój, położone na I piętrze przy ulicy Spółdzielczej. Mieszkanie w stanie technicznym do remontu. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł63,61 m² 3 442,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Głogowie ul. Generała Sikorskiego Jeśli marzysz o przestronnym mieszkaniu z klimatem, w świetnej lokalizacji i z ogromnym potencjałem aranżacyjnym ta.