dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Głogów

106 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

106 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Piastów Śląskich,Głogów

350 000 zł64 m² 5 434,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego, rozkładowego mieszkania z balkonem, znajdującego się na os. Piastów Śląskich w Głogowie. Mieszkanie umiejscowione jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piastów Śląskich,Głogów

1 300 zł64 m² 20,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Potrzebujesz wynająć przestronne mieszkanie? Masz ochotę na kawę w otoczeniu zieleni, która uspokaja i napawa optymizmem? Szukasz miejsca dla siebie i swojej rodziny w idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Stare Miasto,Głogów

1 900 zł55 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Głogów Stare Miasto, 2 pokoje, 55m2, i piętro, wynajem 1900 zł Szukasz funkcjonalnego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji i nowocześnie zaaranżowanego? Ta oferta na pewno Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Hutnik,Głogów

212 000 zł56 m² 3 785,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Głogów, ul Sienkiewicza , oś Hutnik, mieszkanie, 4 pok z, 56m2, parter. sprzedaż, 212 000 zł Jeśli szukasz w bardzo dobrej lokalizacji 4 pokojowego mieszkania na ładnym i spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Głogów

Głogów,dolnośląskie

129 000 zł22 m² 5 944,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Głogów, śródmieście, aleja Wolności, mieszkanie 21,70m2, sprzedaż 129000 zł Jeśli szukasz kawalerki kompleksowo umeblowanej do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem Ta oferta Cię na pewno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konrada I

Piastów Śląskich,Głogów

335 000 zł73 m² 4 595,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 4 pok 73 m2 Konrada I Piastów Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe na ul. Konrada I 1 na 2 piętrze. Powierzchnia 72,9 m2 4 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, ładny duży balkon, duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

229 000 zł53 m² 4 320,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Głogów, ul. Aleja Wolności 4 , mieszkanie 2 pok , 52,58m2, ip. sprzedaż, 229 000 zł Jeśli szukasz mieszkania z niskim czynszem i w bardzo dobrej lokalizacji z potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Kopernik,Głogów

280 000 zł56 m² 4 991,09 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Nieruchomość spełniająca warunki programu "mieszkanie bez wkładu własnego" oferta dostępna tylko W free home nieruchomości - biuro nieruchomości Głogów Jasne przestronne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wolności

Głogów,dolnośląskie

240 000 zł44 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania. Mieszkanie umiejscowione jest na 1 piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Aleja Wolności. Oferowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastów Śląskich

Piastów Śląskich,Głogów

339 000 zł64 m² 5 280,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość: proponujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie położone na osiedle Piastów Śląskich. Lokal znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balwierska

Stare Miasto,Głogów

397 000 zł65 m² 6 100,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie o powierzchni 65,08m2 wraz z komórką lokatorsą (piwnicą) o powierzchni 1,76m2. Mieszkanie położone w pięknej, spokojnej części Starego Miasta. Można zamieszkać od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Merkurego

Kopernik,Głogów

499 000 zł61 m² 8 205,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy Państwu mieszkanie w wysokim standardzie, położone przy ulicy Merkurego w Głogowie. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastów Śląskich

Piastów Śląskich,Głogów

369 000 zł64 m² 5 765,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego, przestronnego, rozkładowego mieszkania z balkonem, na osiedlu Piastów Śląskich. Mieszkanie umiejscowione jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chrobry

Chrobry,Głogów

1 090 zł31 m² 35,16 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Głogów, oś Chrobry, armii Krajowej, mieszkanie, 1 pok, 31m2, wynajem 1090 zł Do wynajęcia mieszkanie na osiedlu Chrobry, 1 pokojowe z balkonem, o powierzchni 31m2 w bloku z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Głogów

Kopernik,Głogów

700 zł45 m² 15,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią, łazienka i przedpokój. Mieszkanie na osiedlu Kopernik blisko szkoła, przedszkole ,sklepy, galeria, tereny zielone. Czynsz najmu 700 zł+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żagańskich

Piastów Śląskich,Głogów

345 000 zł44 m² 7 840,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie znajdujące się w nowym budynku z windą, w spokojnej i pełnej zieleni okolicy na oś. Piastów Śląskich. Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Hutnik

Hutnik,Głogów

1 290 zł46 m² 27,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Głogów, mieszkanie, 2 pok, 47m2, iiip. wynajem 1290 zł Do wynajęcia atrakcyjnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie po remoncie W ofercie 2 pokoje z balkonem o powierzchni 47m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herkulesa

Kopernik,Głogów

379 000 zł60 m² 6 285,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam 3 - pokojowe ekskluzywne mieszkanie, 60,30 m2, głogów, osiedle Kopernik, ul. Herkulesa. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, m.in. wymieniono instalację wodno kanalizacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Perseusza

Kopernik,Głogów

1 200 zł44 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe 44,2m2, znajdujące się na os. Kopernik. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, osobno wc, przedpokoju, balkonu. Mieszkanie do wynajęcia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

165 000 zł43 m² 3 837,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Głogów, śródmieście, aleja Wolności , mieszkanie, 2 pok z balkonem, 43m2, iip. sprzedaż, 165 000 zł Jeśli szukasz w bardzo dobrej lokalizacji, 2 pokojowego mieszkania dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parafialna

Głogów,dolnośląskie

2 500 zł84 m² 29,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę przestronnego, 2-pokojowego mieszkania do wynajęcia, zlokalizowanego w samym centrum miasta na głogowskiej starówce. Mieszkanie znajduje się na iip w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Hutnik,Głogów

199 000 zł30 m² 6 745,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Poszukujesz małego mieszkania w dobrej lokalizacji, dla siebie lub w celach inwestycyjnych? Tylko w Cuprum House dwupokojowe, kompaktowe mieszkanie z balkonem! Tanie w utrzymaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Głogów,dolnośląskie

1 350 zł48 m² 28,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Chcesz mieszkać w samym centrum miasta a mimo wszystko mieć ciszę i spokój? Zależy Ci na bezpieczeństwie dzieci w drodze do szkoły? To mieszkanie jest dla Was idealne! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hutnik

Hutnik,Głogów

1 250 zł36 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36m2. Mieszkanie na osiedlu Hutnik, 3 piętro. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego, przedpokoju oraz łazienki. Na stanie pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Głogów,dolnośląskie

183 000 zł31 m² 5 903,23 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Poszukujesz małego mieszkania w dobrej lokalizacji, dostępnego od ręki dla siebie lub w celach inwestycyjnych? Tanie w utrzymaniu, gotowe do zamieszkania, w pełni urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perseusza

Kopernik,Głogów

280 000 zł54 m² 5 137,61 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 54,50m2 w wieżowcu z windą na 2 piętrze, do mieszkania przypisana komórka lokatorska, plus piwnica mieszkanie ciche odnowione. Mozliwosc pozostawienia umeblowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piastów Śląskich

Piastów Śląskich,Głogów

1 400 zł36 m² 39,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz mieszkania/kawalerki w Głogowie to polecam ci to. Po remoncie, komfortowe, nowoczesne. Zachęcam do kontaktu i do obejrzenia. To nic nie kosztuje. Kawalerka 35,5 m2 na Oś. Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Mieszka I

Głogów,dolnośląskie

299 000 zł64 m² 4 642,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, ul. Plac Mieszka I , oś. Piastów , mieszkanie 3 pok , 64,4m2, III piętro z balkonem. sprzedaż, 299 000 zł Jeśli szukasz w bardzo dobrej lokalizacji 3 pokojowego mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

264 000 zł53 m² 4 981,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Głogów, ul. Aleja Wolności 4 , mieszkanie 2 pok , 52,58m2, ip. sprzedaż, 264 000 zł Jeśli szukasz w bardzo dobrej lokalizacji 2 pokojowego mieszkania ? dla siebie i rodziny lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garncarska

Stare Miasto,Głogów

314 000 zł52 m² 5 980,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Głogów, stare Miasto, 2 pokoje,piętro 3, pow. 50, 50m 2 z piwnica 2m2. Mieszkanie z balkonem, położone w kamienicy w Starego Miasta, o powierzchni 50,50m 2 , plus piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

330 000 zł54 m² 6 055,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest słoneczne, ustawne i ciepłe mieszkanie, zlokalizowane na 2 piętrze o powierzchni użytkowej 54.5 m2. Składa się z dwóch pokoi, półotwartej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Głogów,dolnośląskie

1 500 zł48 m² 31,57 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niedziałkowskiego

Hutnik,Głogów

199 000 zł37 m² 5 378,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerke 37m 1piętro na ulicy Niedziałkowskiego -mieszkanie gotowe do zamieszkania -łazienka z wc -ogrzewanie miejskie -mieszkanie z balkonem i piwnicą -wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Kopernik,Głogów

225 000 zł35 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mamy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się w wieżowcu na Kosmonautów Polskich na 1 piętrze (z dwiema windami) składające się z : salonu z aneksem kuchennym ( wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garncarska

Stare Miasto,Głogów

2 200 zł78 m² 28,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa cena! Do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 78 m2, położone w Głogowie na Starym Mieście. Nowocześnie urządzone, mieszkanie po remoncie, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Głogów,dolnośląskie

269 999 zł54 m² 4 999,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, ul. Królewska, oś. Piastów, mieszkanie, 3 pok z balkonem, 54m2, 1p. sprzedaż, 269 999 zł Jeśli szukasz w bardzo dobrej lokalizacji 3 pokojowego mieszkania na ładnym osiedlu? dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Hutnik,Głogów

235 000 zł48 m² 4 936,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, ul. Niedziałkowskiego , oś. Hutnik, mieszkanie, 3 pok z, 47,6m2, parter. sprzedaż, 235 000 zł Jeśli szukasz w bardzo dobrej lokalizacji 3 pokojowego mieszkania na ładnym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hutnik

Hutnik,Głogów

195 000 zł38 m² 5 186,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Głogów, obrońców Pokoju, os. hutnik , 2pokoje z balkonem 37,6m2, sprzedaż 195 000zł Idealne pod wynajem W ofercie mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,6m2 z balkonem oraz piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Hutnik,Głogów

1 290 zł55 m² 23,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ciepłe,ciche i słoneczne mieszkanie w centrum miasta w otoczeniu parków. Mieszkanie sklada się z 2 dużych pokoi, garderoby,dużej kuchni ,lazienki z oknem, fajnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poczdamska

Głogów,dolnośląskie

1 200 zł62 m² 19,51 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Głogów, ul. Poczdamska, 3 pok., 61,5m2, wynajem 1200 zł Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie po częściowym remoncie i całkowitym odświeżeniu o powierzchni 61,50m2 z balkonem, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Hutnik,Głogów

1 300 zł42 m² 30,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Głogów, ul, obrońców Pokoju, mieszkanie, 2 pokoje, 42,40m 2 , iiip, wynajem 1300zł Jeśli szukasz w dobrej lokalizacji 2 pokojowego mieszkania do wynajęcia Ta oferta na pewno Cię zainteresuje! Do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij