dowolna

Mieszkania w centrum Głogów - Oferty sprzedaży i najmu

118 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

118 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

207 000 zł31,40 m² 6 592,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Głogów, mieszkanie, kawalerka, 31,40 m2, sprzedam 207000 zł. Na sprzedaż mieszkanie kawalerka, na IV piętrze w centrum miasta, ul. Armii Krajowej. W skład lokalu wchodzą: - 1 pokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł36 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż piękne, 2 - pokojowe, słoneczne mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania od zaraz. W lokalu wykonano kompleksowe prace modernizacyjne wymieniono wszystkie instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł33,80 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Przytulne i funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,8 m , położone na 4 piętrze w budynku z windą. Lokal jest jasny, ciepły i idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

626 000 zł86,40 m² 7 245,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Wyjątkowe mieszkanie na Starym Mieście przestrzeń, komfort i prestiżowa lokalizacja przy samym Ratuszu Jeśli szukasz miejsca, które łączy klimat historycznego centrum z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

209 000 zł38,20 m² 5 471,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem centrum Głogowa 38,2 m funkcjonalnej przestrzeni Przemyślany układ dwóch pokoi zapewnia komfort codziennego życia oraz możliwość wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł70 m² 5 271,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na Starym Mieście w Głogowie, po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. Powierzchnia: ok. 70 m łącznej powierzchni 63,9.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł28,29 m² 8 412,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przytulne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w niskim, zadbanym budynku przy ul. Wita Stwosza.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł63,90 m² 5 774,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Głogów, ul Smolna, mieszkanie, 4 piętro, sprzedaż, 369 000 zł, cena do negocjacji. Na sprzedaż atrakcyjnie położone, trzypokojowe mieszkanie o pow. 64 m2, usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł46,49 m² 5 592,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

CO sprzedajemy? Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,49 m , położone na 3 piętrze. Lokal posiada wygodny układ pomieszczeń oraz balkon, który stanowi dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł61 m² 24,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Głogów, obrońców Pokoju, mieszkanie na wynajem, 1500 zł. Do wynajęcia, umeblowane mieszkanie o powierzchni 61,20 m2, położone na II piętrze. W skład mieszkania wchodzą: - 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie (własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu bez księgi wieczystej) o powierzchni 63,00 m2. Gdzie znajduje się nieruchomość? Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 200 zł44,56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 44,56 m2, sprzedam, 334200 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł44 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie sprzedawane bez telewizorów, lodówki I pralki Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane na parterze w wieżowcu z przynależną do niego.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł30,10 m² 9 435,22 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż nowocześnie wykończone mieszkanie w ścisłym centrum Głogowa przy ul. Armii Krajowej Oferuję wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w samym sercu Głogowa. To.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł64 m² 7 328,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedaż bezpośrednia - bez pośredników I bez dodatkowych prowizji Prezentujemy ofertę idealną dla osób, które cenią swój czas i szukają mieszkania gotowego do wprowadzenia. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 486 zł59,39 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł30,70 m² 5 504,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Kawalerka w centrum z pięknym widokiem Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 30,70 m2, na którą składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

340 000 zł58,20 m² 5 841,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i stylowe mieszkanie o powierzchni 58,3 m , położone w centrum Głogowa, w solidnej kamienicy z cegły. Lokal jest ciepły, funkcjonalny i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 214 zł81,11 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Chrobry Głogów, ul. Sowińskiego Na sprzedaż przestronne mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 81,11 m , zlokalizowane na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

378 900 zł62,77 m² 6 036,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Bezczynszowy lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 62,77 m2 z przynależnymi: piwnicą, schowkiem, kotłownią, strychem o całkowitej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

360 000 zł75 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Głogów, aleja Wolności nr 4, mieszkanie 3 pokoje, 75m2, 1 piętro, sprzedaż, 360 000 zł nowa cena* W ofercie sprzedaży przestronne 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na Ip w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

333 525 zł44,47 m² 7 500 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł29,36 m² 6 777,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka w zabytkowej kamienicy na 4 piętrze, z możliwością adaptacji strychu, dzięki czemu stworzysz nieszablonową i unikalną przestrzeń dla siebie i swoich bliskich!.

Szczegóły ogłoszenia

318 960 zł44,30 m² 7 200 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 264 zł59,36 m² 7 400 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wolności

Głogów,dolnośląskie

235 000 zł44,60 m² 5 269,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Chcesz mieszkać w ścisłym centrum Głogowa? A może poszukujesz nieruchomości, pod kątem inwestycyjnym? Świetnie! Mam dla Ciebie idealne rozwiązanie.! oferta dostępna tylko w cuprum.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł38,84 m² 10 169,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż świeżo wyremontowane i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 38,84 m , położone w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Cylejskiej. Lokal nie wymaga opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

254 900 zł40,20 m² 6 340,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia | 2 pokoje | wysoki parter | słoneczne Głogów, ul. Sikorskiego Cena: 255 000 zł Powierzchnia: 40,20 m Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i od razu mieszkasz, bez.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł50 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie | 5 180 zł/m | ul. Orbitalna Wyjątkowa przestrzeń z potencjałem idealna do życia lub jako inwestycja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Solny

Głogów,dolnośląskie

430 000 zł55 m² 7 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tego jeszcze nie było! Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 55m , położone na parterze kameralnej kamienicy w jednej z najspokojniejszych części Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 486 zł59,39 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 3 pokoje, balkon, winda, 59,39 m2, sprzedam, 439486 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Najniższa cena W mieście. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

323 064 zł44,87 m² 7 200 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

323 064 zł44,87 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 44,87 m2, sprzedam, 323064 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

220 076 zł29,74 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 1 pokój, winda, 29,74 m2, sprzedam, 220076 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z windą w stanie deweloperskim, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł50,96 m² 10 773,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 50,96 m2, położone na trzecim piętrze w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie kilka minut od centrum miasta - Osiedle Złota.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Głogów,dolnośląskie

556 764 zł64,74 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie W inwestycji park głowackiego luksus W centrum głogowa Cena: 556 764 zł (8600 zł/m ) Powierzchnia: 64,74 m | Piętro: 3 zamieszkaj W prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł47,80 m² 6 171,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

CO sprzedajemy? 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,80 m2 z oknami od strony wschodniej. Gdzie się znajduje? Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

419 900 zł66 m² 6 362,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 66 m w centrum Głogowa 2 balkony, pralnia, gotowe do zamieszkania od zaraz. Opis nieruchomości Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 66,12 m , położone na 2. piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

307 549 zł42,13 m² 7 300 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

276 908 zł37,42 m² 7 400 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 976 zł44,58 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 44,58 m2, sprzedam, 320976 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij