dowolna

Mieszkania w nowym bloku Głogów - Oferty sprzedaży lub najmu

72 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

72 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Apartament z garażem, ul. Kossaka

Głogów,dolnośląskie

303 996 zł36 m² 8 444,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu z 2021 roku przy ul. Kossaka z widokiem na park. Czynsz to tylko 295. Powierzchnia lokalu wynosi 36,19 m i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł71 m² 9 845,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie (71m2) położone w samym sercu Starego Miasta w Głogowie, tuż przy Bulwarze Nadodrzańskim. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Młyńskiej w Głogowie. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy z windą. Lokal wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane bezpośrednio przy Bulwarze Nadodrzańskim (ulica Szewska) w Głogowie. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 085 565 zł162,50 m² 6 680,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ekskluzywne mieszkanie o pow. całkowitej 162,5 m z trzema piwnicami komfort, przestrzeń i jakość - Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 114,27 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 200 zł44,56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 44,56 m2, sprzedam, 334200 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł65,28 m² 9 175,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc! Nowe budownictwo. 3 pokoje z garderobą na 1 piętrze! Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu? To idealna propozycja dla Ciebie! Powierzchnia: 65,28m Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 168 zł46,56 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Głogów, ul Bolesława Wysokiego, mieszkanie 2 pokoje z aneksem kuchennym, o pow 46,56 m2 w cenie 363 168 zł. Wakacyjna promocja. Każdy budynek wyposażony w windę, klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 708 zł62,33 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

"Nowy Piastów" to najnowsza inwestycja realizowana w ustronnej i atrakcyjnej części Głogowa, z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł138 m² 6 224,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż bardzo ładne, przestronne mieszkanie dwupoziomowe, o łącznej powierzchni użytkowej aż 138 m2, na którą składa się: pierwszy poziom o powierzchni 70,37 m2: - przedpokój- 4 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 244 zł71,54 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 71,54m2 zlokalizowane na 6 piętrze nowego budynku przy ulicy Głowackiego w Głogowie. Mieszkanie w stanie deweloperskim składa sie z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł38,84 m² 10 169,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż świeżo wyremontowane i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 38,84 m , położone w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Cylejskiej. Lokal nie wymaga opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50,15 m² 8 953,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50,15m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Głogowa przy ulicy Kołłątaja - Osiedle Stare Miasto. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł53 m² 8 471,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, zadbane dwupokojowe mieszkanie z przynależną piwnicą. Lokal położony jest na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy z windą, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zielona

Głogów,dolnośląskie

532 500 zł71 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy przestronne 4-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym na terenie zamkniętym oraz działką o pow. 217m2, o podwyższonym standardzie deweloperskim, w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 565 zł114,27 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Wyjątkowy apartament wykończony pod klucz, o powierzchni użytkowej 114,27 m (całkowita: 162,5 m ), położone na 3 piętrze w nowo odrestaurowanym budynku dawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 486 zł59,39 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 3 pokoje, balkon, winda, 59,39 m2, sprzedam, 439486 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Najniższa cena W mieście. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

323 064 zł44,87 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 44,87 m2, sprzedam, 323064 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

220 076 zł29,74 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 1 pokój, winda, 29,74 m2, sprzedam, 220076 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z windą w stanie deweloperskim, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł50,96 m² 10 773,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 50,96 m2, położone na trzecim piętrze w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie kilka minut od centrum miasta - Osiedle Złota.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Kossaka

Głogów,dolnośląskie

3 000 zł49,50 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej wynoszącej 49, 50 m2, usytuowany na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku wielorodzinnym przy parku Nad Strumykiem. Składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

473 385 zł49,83 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Mieszkanie wykończone pod klucz, o powierzchni użytkowej 49,83 m , położone na parterze w nowo odrestaurowanym budynku dawnych koszar przy ulicy Sowińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Głogów,dolnośląskie

556 764 zł64,74 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie W inwestycji park głowackiego luksus W centrum głogowa Cena: 556 764 zł (8600 zł/m ) Powierzchnia: 64,74 m | Piętro: 3 zamieszkaj W prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 976 zł44,58 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 44,58 m2, sprzedam, 320976 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie położone na osiedlu Piastów ul. Ks. Mechtyldy w nowoczesnym bloku oddanym do użytku w 2021 roku. Mieszkanie od strony podwórka, bardzo ciche. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

354 540 zł46,65 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie na osiedlu nowy piastów gotowe do odbioru! Cena: 354 540 zł (7600 zł/m ) Powierzchnia: 46,65 m | Piętro: 2 zamieszkaj W komfortowym mieszkaniu już dziś! Nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

333 525 zł44,47 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 44,47 m2, sprzedam, 333525 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

323 196 zł46,84 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam inwestycje na Piastowie w Głogowie. Mieszkanie jest z balkonem na parterze. W kondygnacji podziemnej i naziemnej będą znajdować się miejsca parkingowe i komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 816 zł56,16 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość o powerzchni 56,16m2 w stanie deweloperskim z wydzieloną przestrzenią na: - salon z dużym balkonem i aneksem kuchnnym - łazienkę z toaletą - sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

797 226 zł89,50 m² 8 907,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 73,14 m + piwnica | Gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż świeżo wyremontowane, przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

751 545 zł79,11 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze w nowym budynku z windą, na kameralnym i zadbanym osiedlu. Lokal o powierzchni 79,11.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

662 249 zł74,41 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Mieszkanie wykończone pod klucz, o powierzchni użytkowej 74,41 m , położone na 1 piętrze w nowo odrestaurowanym budynku dawnych koszar przy ulicy Sowińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Głogów

Głogów,dolnośląskie

689 000 zł106,82 m² 6 450,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 106,82 m , położone na 1. piętrze kameralnej kamienicy z 2010 roku w Ruszowicach. W cenie miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

372 074 zł47,83 m² 7 779,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowy piastów nowy standard mieszkania W głogowie - Nowy Piastów to świeża propozycja mieszkaniowa w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Głogowa. Bardzo niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy, ul. Sowińskiego

Głogów,dolnośląskie

602 800 zł67,72 m² 8 901,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywny apartament "ready to move" | głogów | ul. Sowińskiego Luksusowy standard wykończenia | Nowoczesny budynek 2023 Prezentujemy Państwu unikalną ofertę sprzedaży apartamentu wykończonego pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

294 975 zł42,75 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu mieszkanie z rynku pierwotnego na osiedlu Piastów Śląskich o powierzchni 42,75m. poziom: 1 Nmieruchomość do aranżacji z zagospdarowaną przestrzenią na: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Głogów,dolnośląskie

556 764 zł64,74 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Głogów, ul Głowackiego, mieszkanie 3 pokoje z aneksem kuchennym, o pow 64,74 m2 w cenie 556 764 zł. Na sprzedaż mieszkania w nowej inwestycji , Budynek 7- piętrowy, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł49,90 m² 40,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W przypadku mieszkań na wynajem nie odpowiadam na wiadomości sms oraz e-mail. Preferowany kontakt telefoniczny lub osobisty. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł69 m² 7 971,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na 2 piętrze w nowoczesnym, 3-piętrowym budynku z 2019 roku, przy ul. gen. Roweckiego Grota ,.

Szczegóły ogłoszenia

428 162 zł35,98 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Mieszkanie wykończone pod klucz, o powierzchni użytkowej 35,98 m (całkowita: 47,3 m ), położone na 3 piętrze w nowo odrestaurowanym budynku dawnych koszar przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mechaniczna

Głogów,dolnośląskie

388 000 zł42 m² 9 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne i komfortowo wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,50 m , położone na 2 piętrze bloku przy ul.Mechanicznej w Głogowie. Budynek znajduje się na.