dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Głogów

106 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

106 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Hutnik,Głogów

1 800 zł75 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: stylowe mieszkanie 2 pokoje w Głogowie z antresolą, na 2. piętrze. Nowe wyposażenie - 1800 zł/mies. Szukasz niebanalnego, funkcjonalnego mieszkania z charakterem? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka V Żelaznego

Piastów Śląskich,Głogów

339 000 zł54 m² 6 254,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na osiedlu Piastów w Głogowie idealne dla osób, które szukają komfortu, funkcjonalności i gotowego do zamieszkania wnętrza. Oferowana nieruchomość ma 54,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Matejki,Głogów

249 000 zł42 m² 5 917,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,08 m2, położone w Głogowie przy ulicy Spółdzielczej, na pierwszym piętrze zadbanego budynku. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem, komfortowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Matejki,Głogów

249 000 zł42 m² 5 917,30 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Jagiellońska

Piastów Śląskich,Głogów

420 000 zł84 m² 4 988,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1984

Cena do negocjacji! Na sprzedaż 5 (4) pokojowe rozkładowe mieszkanie w Głogowie przy ulicy Jagiellońskiej. 84,2 m | 5(4)pokoje | łazienka | wc | 3 piętro | duży balkon | piwnica Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Głogów,dolnośląskie

349 000 zł54 m² 6 430,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Głogów, ul. Niedziałkowskiego Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane mieszkanie własnościowe o powierzchni 54,27 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Stare Miasto,Głogów

2 100 zł69 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupoziomowe w kamienicy z 2014-ego roku. Na dolnym poziomie otwarty salon z kuchnią i łazienka. Góra dwa pokoje. W całym mieszkaniu meble pod zabudowę (w sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac 1000-lecia

Matejki,Głogów

216 900 zł35 m² 6 274,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 34,57 m2 | I piętro | po remoncie | Plac Tysiąclecia, głogów Cena: 216 900 zł Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34,57 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Kopernik,Głogów

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 50 m , zlokalizowanego na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Nieruchomość położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Hutnik,Głogów

298 000 zł37 m² 8 054,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 36,90m2 po remoncie w 2025r. Więcej info. Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzemieślnicza

Żarków,Głogów

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga! prosimy wyłącznie O kontakt telefoniczny - w przypadku najmu nie odpowiadam na maile i sms-y. Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem Głogów, os. Złota Podkowa Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Chrobry,Głogów

289 000 zł49 m² 5 850,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem ul. Armii Krajowej, głogów Na sprzedaż ustawne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49,4 m , zlokalizowane na ostatnim, szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Solny

Głogów,dolnośląskie

410 000 zł55 m² 7 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na parterze kameralnej kamienicy w jednej z najspokojniejszych części Starego Miasta przy Placu Solnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orbitalna

Kopernik,Głogów

338 100 zł48 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,30 m2, położone na czwartym piętrze w zadbanym wieżowcu przy ul. Orbitalnej w Głogowie. Opis nieruchomości: dwa osobne, ustawne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Chrobry,Głogów

178 000 zł30 m² 5 913,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka do wejścia - 2. Piętro, wieżowiec, armii krajowej, 30,10 m Prezentujemy Państwu ofertę funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 30,10 m , zlokalizowanej przy ulicy Armii Krajowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Głogów,dolnośląskie

602 800 zł68 m² 8 901,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywny apartament "ready to move" | głogów | ul. Sowińskiego Luksusowy standard wykończenia | Design z Dubaju i Włoch | Nowoczesny budynek 2023 Prezentujemy Państwu unikalną ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Solny

Głogów,dolnośląskie

410 000 zł60 m² 6 833,33 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Kopernik,Głogów

499 000 zł70 m² 7 179,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Kopernik, ul. Kosmonautów Polskich Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 69,5 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Perseusza

Kopernik,Głogów

1 400 zł44 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - komfortowe 2 pokoje z balkonem | os. Kopernik, ul. Perseusza - Głogów Szukasz ciepłego, w pełni umeblowanego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parafialna

Stare Miasto,Głogów

630 000 zł86 m² 7 325,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Do sprzedania mieszkanie na Starym Mieście przy samym Ratuszu - 86,4m2 z balkonem i piwnicą. Mieszkanie jest dwustronne, bardzo słoneczne, nic nie zasłania widoku z okien z obu stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Kopernik,Głogów

335 000 zł50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż piękne 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania od zaraz. W lokalu wykonano kompleksowe prace modernizacyjne wymieniono wszystkie instalacje, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cylejskiej

Piastów Śląskich,Głogów

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe, w nowym budownictwie na Piastowie w Głogowie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania nie wymaga żadnych nakładów finansowych. - 1 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żarkowska

Żarków,Głogów

239 000 zł50 m² 4 780 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Hit! mieszkanie bez czynszu Z ogródkiem I miejscem postojowym! Prezentujemy Państwu ofertę, która jest prawdziwą rzadkością na rynku - bezczynszowe, 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budowlanych

Hutnik,Głogów

1 100 zł29 m² 38,06 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana kawalerka z balkonem przy ul. Budowlanych na os. Hutnik w Głogowie Mieszkanie o powierzchni 28,90 m zostało w pełni zaplanowane, by optymalnie wykorzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szewska

Stare Miasto,Głogów

525 000 zł71 m² 7 364,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Poszukujesz mieszkania, które czaruje magią światła? Potrzebujesz nieruchomości dopracowanej w detalach? Cenisz sobie praktycznie zaaranżowane skosy, by zwiększyć przestrzeń do przechowywania?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rzemieślnicza

Żarków,Głogów

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - 2-pokojowe, komfortowe mieszkanie z balkonem | Os. Złota Podkowa, głogów Szukasz komfortowego i przytulnego mieszkania w spokojnej, nowoczesnej okolicy? Ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konrada I

Piastów Śląskich,Głogów

319 000 zł42 m² 7 595,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po remoncie gotowe do wprowadzenia osiedle Piastów Śląskich II Na sprzedaż świeżo wyremontowane częściowo wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Pokoju

Hutnik,Głogów

168 000 zł30 m² 30,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż kawalerka znajdująca się na pierwszym piętrze w wieżowcu - Osiedle Hutnik. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i przygotowane do zamieszkania. Dodatkowo do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mechaniczna

Głogów,dolnośląskie

549 000 zł55 m² 9 983,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament premium na złotej podkowie! 3 pokoje, 1. Piętro, najwyższy standard! możliwość zakupu komórki lokatorskiej. Prezentujemy Państwu absolutnie wyjątkową ofertę - 3-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orbitalna

Kopernik,Głogów

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,30 m2, położone na czwartym piętrze w zadbanym wieżowcu przy ul. Orbitalnej w Głogowie. Opis nieruchomości: dwa osobne, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Hutnik,Głogów

1 250 zł37 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Głogów, ul. Obrońców Pokoju, duża kawalerka, 37m2, ip., 1250zł, mieszkanie na wynajem, Na wynajem przestronna kawalerka o powierzchni 37 m , położona na 1. piętrze przy ul. Obrońców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Głogów

Głogów,dolnośląskie

289 000 zł33 m² 8 835,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Złota Podkowa w Głogowie. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w budynku wyposażonym w windę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wolności

Głogów,dolnośląskie

265 000 zł46 m² 5 723,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie w Głogowie, usytuowane na parterze bloku przy alei Wolności. Mieszkanie jest położone w świetnej lokalizacji w centrum miasta. W bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Głogów,dolnośląskie

335 000 zł44 m² 7 579,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Głogowie ul. Morcinka - 7 piętro w wieżowcu z dwoma windami - Powierzchnia: 44,2 m Układ: dwa oddzielne pokoje * duży salon z balkonem na całą jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Hutnik,Głogów

279 000 zł48 m² 5 836,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie z balkonem i klimatyzacją gotowe do wprowadzenia w Głogowie Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 47,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Głogów

Kopernik,Głogów

399 000 zł54 m² 7 321,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję stylowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 54,5 m , zlokalizowane na 5. piętrze w budynku z windą, na cenionym i doskonale skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Galla Anonima

Żarków,Głogów

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem ul. Galla anonima - piastów 49 m | Oddzielna kuchnia | Dwustronne | W pełni umeblowane | Dostępne od zaraz Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saturna

Kopernik,Głogów

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia 56 m , Kopernik, ul. Saturna Do wynajęcia funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na parterze w spokojnej części osiedla Kopernik, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Głogów,dolnośląskie

299 000 zł52 m² 5 738,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Głogów, ul. Kosmonautów Polskich Gotowe do wprowadzenia! Cena: 299 000 zł Powierzchnia: 52,10 m Piętro: 2/4 Forma własności: pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Głogów,dolnośląskie

279 000 zł45 m² 6 172,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Z klimatyzacją ul. Niedziałkowskiego, głogów Oferowana nieruchomość to doskonała propozycja dla osób poszukujących gotowego, zadbanego mieszkania w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Głogów

Matejki,Głogów

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Głogów, aleja Wolności , mieszkanie, 1 pok, 25m2, iip, blok, wynajem 1200zł Do wynajęcia atrakcyjnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie-kawalerka po remoncie W ofercie kawalerka.