dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Głogów

106 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

106 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grodzka

Stare Miasto,Głogów

1 250 zł30 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładna kawalerka o powierzchni 30 m2 składająca się z pokoju, kuchni, łazienki i balkonu. Mieszkanie umeblowane. Duża szafa w zabudowie. Mieszkanie położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Pokoju

Hutnik,Głogów

178 000 zł30 m² 30,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż kawalerka znajdująca się na pierwszym piętrze w wieżowcu - Osiedle Hutnik. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i przygotowane do zamieszkania. Dodatkowo do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Głogów,dolnośląskie

369 000 zł49 m² 7 469,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po generalnym remoncie ul. Kosmonautów polskich Nowoczesne wnętrze | 2. piętro | Balkon z prywatnością | Klimatyzacja Oferowana nieruchomość to propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Robotniczej

Matejki,Głogów

290 000 zł55 m² 5 256 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,17 m , położone na 1. piętrze w trzypiętrowej kamienicy przy ulicy Jedności Robotniczej , na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galileusza

Kopernik,Głogów

380 000 zł62 m² 6 148,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i dużą piwnicą - gotowe do zamieszkania - Głogów Opis mieszkania Mieszkanie składa się z trzech funkcjonalnych pokoi, osobnej przestronnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Głogów

Nadodrze,Głogów

289 000 zł33 m² 8 757,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Złota Podkowa w Głogowie. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w budynku wyposażonym w windę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac 1000-lecia

Matejki,Głogów

204 000 zł35 m² 5 901,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w Śródmieściu Głogowa przy ul 1000- lecia idealne pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,57 m położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żarkowska

Żarków,Głogów

249 000 zł50 m² 4 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Hit! mieszkanie bez czynszu Z ogródkiem I miejscem postojowym! Prezentujemy Państwu ofertę, która jest prawdziwą rzadkością na rynku - bezczynszowe, 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac 1000-lecia

Matejki,Głogów

204 000 zł35 m² 5 901,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Głogów,dolnośląskie

439 000 zł64 m² 6 871,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Bezczynszowe mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania od zaraz! ruszowice pod Głogowem Tylko 439 000 zł z możliwością negocjacji! Jedyne miesięczne koszty to te, które sam sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żarkowska

Żarków,Głogów

249 000 zł50 m² 4 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mechaniczna

Głogów,dolnośląskie

579 000 zł55 m² 10 529 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament premium na złotej podkowie! 3 pokoje, 1. Piętro, najwyższy standard! Prezentujemy Państwu absolutnie wyjątkową ofertę - 3-pokojowy apartament o powierzchni 54,73 m położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Głogów,dolnośląskie

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz 2 pokojowe mieszkanie na ulicy Głowackiego W cenie miejsce w garażu podziemnym. - w ofercie wynajmu mieszkanie o powierzchni 45 m2 usytuowane na 4 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wolności

Głogów,dolnośląskie

1 600 zł44 m² 36,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Głogów, aleja Wolności Do wynajęcia funkcjonalne i odświeżone mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Głogów, ul. Aleja Wolności. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Hutnik,Głogów

278 000 zł46 m² 5 991,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie po gruntownym remoncie, nowe instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, pięknie zaprojektowana łazienka z wanną. Na ścianach gładzie, nowe jednolite podłogi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konrada I

Piastów Śląskich,Głogów

319 000 zł42 m² 7 595,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po remoncie gotowe do wprowadzenia osiedle Piastów Śląskich II Na sprzedaż świeżo wyremontowane częściowo wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Hutnik,Głogów

390 000 zł68 m² 5 768,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie Głogów, os. Hutnik idealne dla rodziny! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 67,62 m , położone na parterze niskiego, kameralnego bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sowińskiego

Głogów,dolnośląskie

306 181 zł33 m² 9 161,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowoczesna kawalerka na sprzedaż ul. Sowińskiego, głogów | 28,09 m Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które łączy komfort, nowoczesność i funkcjonalność? Ta kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Chrobry,Głogów

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie dwupokojowe, które zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Lokal składa się z przestronnego przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oriona

Kopernik,Głogów

229 000 zł33 m² 6 918,43 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowo wyremontowane, bardzo ciepłe mieszkanie o powierzchni 33,1 m , położone na 10. piętrze w budynku z nową windą, na cenionym osiedlu Kopernika przy ul. Oriona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Matejki,Głogów

219 000 zł64 m² 3 442,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Głogowie ul. Generała Sikorskiego Jeśli marzysz o przestronnym mieszkaniu z klimatem, w świetnej lokalizacji i z ogromnym potencjałem aranżacyjnym ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

315 000 zł52 m² 6 022,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na Starym Mieście w Głogowie gotowe do zamieszkania od zaraz! Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez remontu i dodatkowych kosztów? To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mechaniczna

Żarków,Głogów

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Duże mieszkanie z balkonem i prywatnym parkingiem gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,13 m (powierzchnia całkowita ok. 120m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrężna

Brzostów,Głogów

359 900 zł60 m² 5 960,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie z ogrodem ( część wspólna) i garażem Głogów, ul. Okrężna (brzostów) Nie każdy dzień zaczyna się tak dobrze,jak w tym miejscu. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kossaka

Hutnik,Głogów

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z 2021 r. parter, balkon, pełne wyposażenie na ul. Kossaka, w Głogowie. Szukasz mieszkania, które jest praktycznie nowe, urządzone, funkcjonalne i gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Henryka V Żelaznego

Piastów Śląskich,Głogów

379 000 zł56 m² 6 807,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Henryka V Żelaznego na cenionym i spokojnym osiedlu Piastów w Głogowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysłowa

Nadodrze,Głogów

249 000 zł54 m² 4 621,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Przemysłowej w Głogowie o powierzchni 53,88 m , usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żarków,Głogów

299 000 zł52 m² 5 717,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 52,3 m z balkonem i piwnicą ul. Rycerska, os. Piastów w Głogowie. Jeśli szukasz mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalny układ i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Żarków,Głogów

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac 1000-lecia

Matejki,Głogów

249 000 zł35 m² 7 202,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 34,57 m2 | I piętro | po remoncie | Plac Tysiąclecia, głogów Cena: 249 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34,57 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kosmonautów Polskich

Kopernik,Głogów

220 000 zł34 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z balkonem i komórką lokatorską 5. piętro z windą ul. Kosmonautów Polskich Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 34 m , położona na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Głogów

Głogów,dolnośląskie

439 000 zł64 m² 6 871,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Bezczynszowe mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania od zaraz! ruszowice pod Głogowem Tylko 439 000 zł z możliwością negocjacji! Zakup nieruchomości łączy się z dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oriona

Kopernik,Głogów

399 900 zł57 m² 7 065,37 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i komfortowe mieszkanie 56,6 m2 z balkonem i klimatyzacją, 3 piętro, blok w pełni przystosowany dla osób starszych i niepełnosprawnych. Cena 419 000 zł. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Pokoju

Chrobry,Głogów

1 299 zł29 m² 44,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka 29 m2 - Głogów, ul. Obrońców Pokoju Na wynajem funkcjonalna i świeżo wyremontowana kawalerka o powierzchni 29 m2, położona na pierwszym piętrze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Matejki,Głogów

255 000 zł42 m² 6 059,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,08 m2, położone w Głogowie przy ulicy Spółdzielczej, na pierwszym piętrze zadbanego budynku. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem, komfortowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Chrobry,Głogów

289 000 zł49 m² 5 850,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem ul. Armii Krajowej, głogów Na sprzedaż ustawne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49,4 m , zlokalizowane na ostatnim, szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Hutnik,Głogów

229 000 zł36 m² 6 291,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie w Głogowie ul. Obrońców Pokoju Powierzchnia: 36,4m2 Piętro: II Dodatkowo: piwnica Marzysz o mieszkaniu, które łączy funkcjonalność, wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kopernik,Głogów

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe , o powierzchni 52 mkw., usytuowane na III piętrze na os. Kopernik , ul. Saturna. Mieszkanie dwustronne, 2 pokoje, kuchnia, łazienka umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Nadodrze,Głogów

419 900 zł66 m² 6 362,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 66 m w centrum Głogowa 2 balkony, pralnia, gotowe do zamieszkania od zaraz. Opis nieruchomości Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 66,12 m , położone na 2. piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Hutnik,Głogów

285 000 zł46 m² 6 142,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polska

Stare Miasto,Głogów

350 000 zł56 m² 6 194,69 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż komfortowe i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie na 2. piętrze, położone przy ulicy Polskiej na Starym Mieście. o powierzchni 52m2 To miejsce, które łączy w sobie.