dowolna

Mieszkania pod klucz Głogów - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

104 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Galileusza

Kopernik,Głogów

395 000 zł50 m² 7 884,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni użytkowej 50.10m2 usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Kopernik ul Galileusza. Składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Głogów

Żarków,Głogów

849 000 zł82 m² 10 348,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Marzy Ci się przestronne lokum, w którym każdy ma miejsce dla siebie? Stawiasz na wygodę i komfort i nie masz głowy do remontów ? Chciałbyś czuć się swobodnie w swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Hutnik,Głogów

209 000 zł29 m² 7 209,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Dwupokojowe mieszkanie 28,50 m na parterze - po kapitalnym remoncie, ul. Sienkiewicza, osiedle Hutnik Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 28,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowlanych

Hutnik,Głogów

175 000 zł29 m² 5 993,15 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Dwupokojowe mieszkanie 29 m z balkonem i widokiem na tereny zielone - os. Hutnik Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 29 m , położone na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Hutnik,Głogów

265 000 zł37 m² 7 182 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Kompaktowe trzypokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie - pierwsze piętro z balkonem, ul. Obrońców Pokoju, głogów Na sprzedaż oferujemy kompaktowe trzypokojowe mieszkanie 36,40 o doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniadeckich

Hutnik,Głogów

249 000 zł47 m² 5 315,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Kompaktowe mieszkanie 46,84 m na 1. piętrze - centrum Głogowa, gotowe do zamieszkania! Lokalizacja i charakterystyka mieszkania Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Chrobry,Głogów

189 000 zł30 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Kawalerka na sprzedaż - Bartosza Głowackiego, głogów Lokalizacja: ulica Bartosza Głowackiego Głogów. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w wieżowcu. Szczegóły oferty: mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andromedy

Kopernik,Głogów

349 000 zł44 m² 7 895,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż oferujemy ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,20 m , położone na 2. piętrze w bloku przy ul. Andromedy, w jednej z najbardziej lubianych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mechaniczna

Żarków,Głogów

399 000 zł54 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dwupokojowe mieszkanie 54 m z balkonem na pierwszym piętrze na Osiedlu Złota Podkowa - Głogów niski czynsz Na sprzedaż oferujemy przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Kopernik,Głogów

299 000 zł61 m² 4 933 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Prezentuję mieszkanie o powierzchni 60,6 m , położone na czwartym pietrze w niskim bloku na os. Kopernik. To doskonała propozycja dla osób poszukujących wygody i funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andromedy

Kopernik,Głogów

349 000 zł44 m² 7 895,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Głogów, ul. Andromedy, mieszkanie, 2 pokoje z balkonem, iip, pow. 44.2m2, sprzedaż 349 000zł MIESZKANIE GOTOWE DO WPROWADZENIA! Oferta dla wymagających klientów. Mam dla Ciebie świetną Ofertę!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Piastów Śląskich,Głogów

389 000 zł55 m² 7 072,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania zlokalizowane na iiip w bloku na os. Piastów Śląskich, przy ul. Królewskiej w Głogowie. Mieszkanie o pow. 55m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Głogów

255 000 zł31 m² 8 191,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta Sprzedaży Nowoczesnego Mieszkania na Parterze. Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję zakupu nowego, bezczynszowego mieszkania 31,13m2 na parterze w Głogowie na ul. Plac Solny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasztelańska

Żarków,Głogów

329 000 zł54 m² 6 081,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 54,1 m , zlokalizowane w Głogowie przy ulicy Kasztelańskiej, w cichej i zielonej okolicy. To idealne miejsce dla rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Robotniczej

Matejki,Głogów

349 000 zł55 m² 6 325,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż oferujemy przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,17 m , położone na 1. piętrze w trzypiętrowej kamienicy przy ulicy Jedności Robotniczej , na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saturna

Kopernik,Głogów

284 900 zł52 m² 5 521,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Saturna w Głogowie. Nieruchomość położona jest na 4. piętrze w bloku 4 piętrowym i oferuje 2 przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piastów Śląskich,Głogów

366 000 zł72 m² 5 069,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane przy ulicy Konrada I, na osiedlu Piastów w Głogowie. Powierzchnia tej nieruchomości wynosi imponujące 72,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kopernik,Głogów

249 000 zł50 m² 4 960,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą. Mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze w bloku na osiedlu Kopernik w Głogowie to wyjątkowa oferta dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Kopernik,Głogów

305 000 zł63 m² 4 841,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą. Mieszkanie znajdujące się na czwartym piętrze w niskim bloku na osiedlu Kopernik w Głogowie to wyjątkowa oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Jana z Głogowa

Matejki,Głogów

295 000 zł52 m² 5 651,34 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ogłoszenie Sprzedaży Mieszkania - Twoje Wymarzone Miejsce do Zamieszkania! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z windą o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kopernik,Głogów

270 000 zł58 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż: przestronne i nowoczesne mieszkanie z widokiem na miasto. Cena: 270.000 Powierzchnia: 57,6m2 Lokalizacja: Głogów, Kopernik, ul. Oriona Piętro: 10 (z windą) Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kopernik,Głogów

320 000 zł61 m² 5 280,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perseusza

Kopernik,Głogów

268 000 zł53 m² 5 056,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania na Osiedlu Kopernik w Głogowie, ul. Perseusza Cena: 268.000 PLN Lokalizacja: Głogów, Osiedle Kopernik, ul. Perseusza Powierzchnia: 53m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parafialna

Stare Miasto,Głogów

598 000 zł88 m² 6 803,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż piękne rozkładowe mieszkanie w samym sercu Starówki. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie na 2. piętrze, położone w samym centrum Starówki. To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Matejki,Głogów

265 000 zł36 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 1. piętrze w niskim bloku, usytuowane w samym sercu Głogowa. To doskonała okazja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Kopernik,Głogów

349 000 zł36 m² 9 748,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w bardzo wysokim standardzie. Mieszkanie zostało wykończone pod nadzorem projektanta wnętrz i okiem doświadczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Wysokiego

Piastów Śląskich,Głogów

235 083 zł34 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe mieszkanie 2-pokojowe w standardzie deweloperskim, które zlokalizowane będzie w nowym budynku trzypiętrowym z windą oraz garażem podziemnym na os. Piastów Śląskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mechaniczna

Żarków,Głogów

519 000 zł64 m² 8 122,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,9 m , usytuowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą, oddanego do użytku w 2021 roku. Mieszkanie znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Hutnik,Głogów

285 000 zł37 m² 7 723,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

259 000 zł38 m² 6 833,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość, która mieści się na 3 piętrze w bloku w Głogowie blisko Multiboxu. Dwupokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 37.90 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Hutnik,Głogów

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie idealne dla rodziny, w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu Obrońców Pokoju. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, wymaga jedynie odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andromedy

Kopernik,Głogów

349 000 zł44 m² 7 895,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Hutnik,Głogów

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Chrobry,Głogów

345 000 zł44 m² 7 877 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Gustawa Morcinka, w cichej i zielonej części Głogowa. Przestrzeń dopasowana do Twoich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mechaniczna

Żarków,Głogów

419 000 zł54 m² 7 759,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Chrobry,Głogów

189 000 zł30 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Matejki,Głogów

349 000 zł55 m² 6 325,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Głogów,dolnośląskie

359 800 zł50 m² 7 268,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie na Osiedlu Piastów 1 w Głogowie przy ulicy Łokietka! Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m , zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Chrobry,Głogów

345 000 zł44 m² 7 877 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Perseusza

Kopernik,Głogów

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na trzecim piętrze w 4-piętrowym bloku z windą. Powierzchnia mieszkania 38 m2 na które składa się duży pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rudnowska

Piastów Śląskich,Głogów

299 000 zł57 m² 5 246 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Niskie koszty utrzymania nieruchomości! Przestronne, rozkładowe, jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,7 m . Lokal znajduje się na 3. piętrze 4-piętrowego bloku. Do mieszkania.