dowolna

Mieszkania umeblowane Głogów - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

162 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

162 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

215 000 zł46 m² 4 643,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość: proponujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie położone w Głogowie. Lokal znajduje się na parterze w kamienicy. Powierzchnia lokalu wynosi 46.30 m2, w co wchodzi: kuchnia, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oriona

Głogów,dolnośląskie

1 300 zł33 m² 39,27 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na 7 pietrze z balkonem, na ulicy Oriona w Głogowie. Metraż mieszkania: 33.1 m2 Układ mieszkania: - duży, przestronny, otwarty salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Głogów,dolnośląskie

163 000 zł31 m² 5 292,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Prezentujemy Państwu ofertę odświeżonej kawalerki z balkonem, która nie wymaga dodatkowego remontu. Mieszkanie jest gotowe do natychmiastowego wprowadzenia! To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

420 000 zł52 m² 8 001,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opis nieruchomości budynek: 3 piętrowy, wybudowany w 2018 roku, w wysokim standardzie. Klatka jest nowoczesna oraz zadbana. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem. Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Pokoju

Hutnik,Głogów

1 550 zł50 m² 31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia 3 pokojowe na ul. Obrońców Pokoju ( sypialnia, pokój, aneks kuchenny z jadalnią/salonem, łazienka z wc, przedpokój) Nieruchomość jest umeblowana; pralka, lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plutona

Kopernik,Głogów

165 000 zł35 m² 4 700,85 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Free home biuro nieruchomości Głogów przedstawia nową ofertę Przestronna Kawalerka przy ul. Plutona Os. Kopernik w Głogowie. Powierzchnia 35 mkw. Piętro 6 , Wieżowiec 11-piętrowy Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Hutnik,Głogów

200 000 zł38 m² 5 277,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowanie na oś. Hutnik w centrum miasta przy ul. Niedziałkowskiego. Mieszkanie znajduje się na ivp budynku i posiada powierzchnię 37,9m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Hutnik,Głogów

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia mieszkanie dwupokojowe. Umeblowane. Odstepne 1200 Czynsz 500 zł plus opłaty Kaucja 1500 zl

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Głogów,dolnośląskie

850 zł31 m² 27,69 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu kawalerkę do wynajęcia zlokalizowaną na ulicy Armii Krajowej w wieżowcu na 1 piętrze. W mieszkaniu znajduje się oddzielna kuchnia, duży pokój z wyjsciem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Głogów,dolnośląskie

214 000 zł43 m² 4 976,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferta dostępna tylko W free home nieruchomości - biuro nieruchomości Głogów nowa cena! Przestronne mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie os. Śródmieście w Głogowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac 1000-lecia

Stare Miasto,Głogów

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni urządzone 2 pokojowe mieszkanie na pl 1000 lecia w głogowie Mieszkanie jest po remoncie Czynsz miesięczny 1400pln + opłaty około 400pln Mieszkanie wolne od 15.04

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Stare Miasto,Głogów

339 000 zł70 m² 4 842,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Nieruchomość spełniająca warunki programu "mieszkanie bez wkładu własnego" oferta dostępna tylko W free home nieruchomości - biuro nieruchomości Głogów Piękne jasne dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młyńska

Stare Miasto,Głogów

1 450 zł53 m² 27,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 53 m2, zlokalizowane na 2 piętrze przy ul. Młyńskiej w Głogowie na osiedlu Stare Miasto. Nieruchomość znajduje się na terenie nowego osiedla. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

469 900 zł51 m² 9 213,73 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży piękne 2-pokojowe mieszkanie w nowym bloku w śródmieściu Głogowa. Tylko U nas! Mieszkanie o powierzchni 51m 2 , usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perseusza

Kopernik,Głogów

299 000 zł53 m² 5 652,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Nieruchomość spełniająca warunki programu "mieszkanie bez wkładu własnego" oferta dostępna tylko W free home nieruchomości - biuro nieruchomości Głogów Przestronne mieszkanie 3-pokojowe przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orbitalna

Kopernik,Głogów

220 000 zł48 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z balkonem przy ul. Orbitalnej, os. Kopernik. Oferowana nieruchomość położona jest na parterze w wieżowcu, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balwierska

Stare Miasto,Głogów

260 000 zł45 m² 5 739,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Free home Nieruchomości - biuro nieruchomości Głogów ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego i jasnego mieszkania o powierzchni 45,30 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Stare Miasto,Głogów

1 900 zł69 m² 27,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Free home nieruchomości - biuro nieruchomości Głogów Przedstawiamy nową ofertę Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Mieszkania na wynajem. Mieszkanie 3 Pokoje przy ul. Długa Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Pokoju

Hutnik,Głogów

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie - duża kawalerka z balkonem przy ul. Obrońców Pokoju, o powierzchni 35 m2, położona na pierwszym piętrze. Lokal składa się z : - salonu z balkonem - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rudnowska

Głogów,dolnośląskie

239 000 zł53 m² 4 509,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę 2 pokojowego mieszkania w Głogowie. Powierzchnia: 53m Piętro: 2/4. Układ: - salon z wyjściem na balkon, - sypialnia, - duża, jasna kuchnia, - łazienka z toaletą, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orbitalna

Kopernik,Głogów

212 000 zł37 m² 5 792,35 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Free home nieruchomości - biuro nieruchomości Głogów prezentuje nową ofertę - komfortowe mieszkanie o powierzchni 36m2 zlokalizowane w Głogowie osiedle Kopernika na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oriona

Kopernik,Głogów

1 600 zł54 m² 29,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwustronne mieszkanie o powierzchni 54,30m w Głogowie na osiedlu Kopernik. Prezentowana nieruchomość jest bardzo przestrzenna i ma funkcjonalny układ, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Stare Miasto,Głogów

299 000 zł48 m² 6 294,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego 3pokojowego mieszkania z balkonem na 1 piętrze o powierzchni 47,20 m2 znajdującego się w Głogowie, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Chrobry,Głogów

299 000 zł44 m² 6 780,05 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Potrzebujesz szybko się wprowadzić? Chcesz mieszkać w samym centrum miasta? Mam coś na miarę twoich oczekiwań! Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Chrobry, kilka kroków od zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac 1000-lecia

Głogów,dolnośląskie

159 000 zł43 m² 3 714,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Nieruchomość spełniająca warunki programu "mieszkanie bez wkładu własnego" oferta dostępna tylko W free home nieruchomości - biuro nieruchomości Głogów Przytulne mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernik

Kopernik,Głogów

260 000 zł53 m² 4 896,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nie masz czasu na remont? Przeraża Cię aranżacja ? Mam coś na miarę Twoich oczekiwań! Oferta dostępna tylko w Cuprum House! Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Kopernik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konrada I

Piastów Śląskich,Głogów

328 000 zł61 m² 5 342,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 61.40 m2 na osiedlu Piastów Śląskich - w Głogowie. Są to 3 ustawne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z toaletą , balkon, duży korytarz. Nieruchomość charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wolności

Głogów,dolnośląskie

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie umeblowane do wynajęcia zlokalizowane na ulicy Aleja Wolności w Głogowie. Piętro; 1/4 W mieszkaniu znajduje się salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rycerska

Głogów,dolnośląskie

419 000 zł74 m² 5 662,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Marzysz o komfortowym mieszkaniu? Lubisz gustowne wnętrza rodem z katalogu? Idealnie! Mam coś na miarę Twoich potrzeb.! oferta dostępna tylko w cuprum house! Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołaja

Stare Miasto,Głogów

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przedstawiamy mieszkanie dwupokojowe w nowym budownictwie Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w czteropietrowej kamienicy (winda). Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Głogów,dolnośląskie

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 60m2, zlokalizowanego w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Głogów,dolnośląskie

309 000 zł62 m² 4 991,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferta dostępna tylko W free home nieruchomości - biuro nieruchomości Głogów Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego dwustronnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Hutnik,Głogów

219 000 zł48 m² 4 543,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę 3 pokojowego mieszkania w Głogowie na osiedlu Hutnik. Ze względu na łatwy dostęp do komunikacji miejskiej i bliskość najpotrzebniejszej infrastruktury jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Głogów,dolnośląskie

185 000 zł36 m² 5 140 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Nowa cena! Przytulne mieszkanie 2-pokojowe ul. Spółdzielcza os. Śródmieście w Głogowie. Powierzchnia 35,12 mkw.,położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Piastów Śląskich,Głogów

338 000 zł64 m² 5 281,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Nieruchomość: proponujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie położone na osiedle Piastów Śląskich. Lokal znajduje się na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku. Powierzchnia lokalu wynosi 64 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Piastów Śląskich,Głogów

319 000 zł63 m² 5 087,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Potrzebujesz mieszkania do którego wprowadzisz się bez zbędnych remontów? Masz dość zgiełku miasta i chcesz ciszy, spokoju i mnóstwa zieleni? To idealna nieruchomość dla Ciebie! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Głogów,dolnośląskie

190 000 zł36 m² 5 279,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastów Śląskich

Piastów Śląskich,Głogów

330 000 zł64 m² 5 156,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chrobry

Chrobry,Głogów

240 000 zł50 m² 4 880,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu trzy pokojową nieruchomość usytuowaną na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Chrobry. Mieszkanie jest dwustronne, ciepłe i słoneczne, składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Głogów,dolnośląskie

259 000 zł86 m² 3 001,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Głogów, mieszkanie dwupoziomowe , wolnostojąca kamienica z ogrodzonym terenem tylko dla mieszkańców, róg Ul. Browarnej i Elektrycznej, 4 pokoje, 68,30m 2 , II p. piwnica 16,60 m 2 , pom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Piastów Śląskich,Głogów

234 000 zł52 m² 4 491,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992