dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Głogów - Oferty wynajmu i sprzedaży

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

207 000 zł31,40 m² 6 592,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Głogów, mieszkanie, kawalerka, 31,40 m2, sprzedam 207000 zł. Na sprzedaż mieszkanie kawalerka, na IV piętrze w centrum miasta, ul. Armii Krajowej. W skład lokalu wchodzą: - 1 pokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł74,90 m² 6 275,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Sprzedam Mieszkanie 74.9 m , 4 pokoje Głogów - Piastów Śląskich, ul. Jagiellońska Oferta bezpośrednia od właściciela. Specyfikacja techniczna: powierzchnia: 74.9 m Piętro: 3/4 bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł33,80 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Przytulne i funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,8 m , położone na 4 piętrze w budynku z windą. Lokal jest jasny, ciepły i idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł62,20 m² 5 707,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,20 m znajdujące się na 4 piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie dostępne od zaraz, idealne dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

369 000 zł56,20 m² 6 565,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 56,2 m , położone na 4. piętrze w bloku przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł36,70 m² 40,87 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie w Głogowie, ul. Budowlanych. Najem Okazjonalny. Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,70 m , zlokalizowane na 4 piętrze w wieżowcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie (własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu bez księgi wieczystej) o powierzchni 63,00 m2. Gdzie znajduje się nieruchomość? Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł30,10 m² 9 435,22 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż nowocześnie wykończone mieszkanie w ścisłym centrum Głogowa przy ul. Armii Krajowej Oferuję wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w samym sercu Głogowa. To.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł64 m² 7 328,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedaż bezpośrednia - bez pośredników I bez dodatkowych prowizji Prezentujemy ofertę idealną dla osób, które cenią swój czas i szukają mieszkania gotowego do wprowadzenia. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł30,70 m² 5 504,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Kawalerka w centrum z pięknym widokiem Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 30,70 m2, na którą składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł37,90 m² 5 145,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe w Głogowie przy ul. M. Niedziałkowskiego w bloku czteropiętrowym na 4 piętrze. W spokojnym sąsiedztwie liczne punkty usługowo-handlowe, szkoła, park.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł74,90 m² 7 062,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,90 m , położone na parterze w bloku na osiedlu Piastów przy.

Szczegóły ogłoszenia

179 999 zł31,80 m² 5 660,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,60 m , położone na cenionym i zielonym osiedlu Kopernik przy ul. Andromedy. To.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł56,20 m² 5 960,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie (lokal stanowiący odrębna nieruchomość z księgą wieczystą) o powierzchni 56,20 m2. Gdzie znajduje się nieruchomość? Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł35,40 m² 36,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Przestronne, rozkładowe, jasne i cieple 1 -pokojowe mieszkanie , wykończone w wysokim standardzie, o pow. 35,4 mkw. Lokal znajduje się na trzecim piętrze , 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł47,80 m² 6 171,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

CO sprzedajemy? 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,80 m2 z oknami od strony wschodniej. Gdzie się znajduje? Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

400 700 zł49 m² 8 177,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Głogów, os. Kopernik, niski blok/gotowe do zamieszkania/pełne nowe wyposażenie W cenie! Szukasz mieszkania pachnącego.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł64 m² 8 421,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nowa oferta! Piastów Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Głogowie przy ulicy Jagiellońskiej z garderobą 64m| 3 pokoje| kuchnia | łazienka | wc | parter | duży balkon Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł61,60 m² 6 477,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfort, przestrzeń i prestiż na Osiedlu Kopernik gotowe mieszkania od ręki. Czy szukasz mieszkania, które łączy elegancję, wygodę i funkcjonalność? A może zależy Ci na miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł61,20 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie (własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu z wyodrębnioną księgą wieczystą) o powierzchni 61,20 m2. Gdzie znajduje się nieruchomość?.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rycerska

Głogów,dolnośląskie

430 000 zł52,70 m² 8 159,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zamieszkaj w centrum miasta bez hałasu, z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury, w otoczeniu zieleni. Możliwość zakupu wraz z działką rod pod miastem z domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł48,30 m² 27,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na II piętrze w bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Głogów na ulicy Śniadeckich. Układ mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł37,70 m² 5 809,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

CO sprzedajemy? Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,7 m , pierwotnie kawalerka, przekształcona na dwa pokoje (jeden pokój przechodni), znajdujące się na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł64 m² 4 984,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Jagiellońskiej w Głogowie, na osiedlu Piastów Śląskich II. To idealna propozycja dla rodzin szukających przestronnego i wygodnego lokum. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł69,50 m² 6 892,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Kopernik, ul. Kosmonautów Polskich Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 69,5 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł63 m² 5 698,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w Głogowie przy ul. Orbitalnej, na osiedlu Kopernik. Lokal znajduje się na IV piętrze budynku. Mieszkanie posiada dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł47,40 m² 31,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe położone na III piętrze w bloku IV piętrowym. Mieszkanie bez wyposażenia - tak jak na zdjęciach. Koszt 1500 zł odstępne miesięcznie + czynsz + media(prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł35,50 m² 6 450,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w stanie do zamieszkania o powierzchni 35,5 m znajdujące się na 3 piętrze, czteropiętrowego bloku. Idealne zarówno dla singla, pary,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł53,60 m² 5 764,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z klimatem na Koperniku na ul. Herkulesa w Głogowie komfort, który odczujesz od pierwszego dnia. Jeśli szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł60,90 m² 8 029,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokoje | po generalnym remoncie | balkon j | ul. Armii Krajowej | Głogów Na sprzedaż piękne, w pełni wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,9 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł53,20 m² 5 637,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Głogów, ul. Wojska Polskiego | 299 900 zł Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,2 m , położone na 4 piętrze w wieżowcu w ścisłym centrum Głogów, przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł50,20 m² 6 474,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,20 m , położone na parterze, 4-piętrowego bloku mieszkalnego. Gdzie znajduje się mieszkanie? ul. Perseusza, os. Kopernik.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł23,80 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 23 m do kapitalnego remontu - rewelacyjna lokalizacja! Głogów, aleja Wolności Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - kawalerka 23 m , położona na 2 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł25,20 m² 6 547,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka na parterze niskiego bloku na Osiedlu Śródmieście w Głogowie. Mieszkanie znajduje się w niskiej zabudowie, charakterystycznej dla tej części miasta kameralnej i funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł52,53 m² 4 949,55 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o pow. 52,53 m , znajdujące się na 5 piętrze, dziesięciopiętrowego bloku z windą. Gdzie znajduje się mieszkanie? Przy ulicy: budowlanych na.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł49,30 m² 6 795,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z balkonem, po remoncie - Głogów, ul. Armii Krajowej Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Głogowie, przy ul. Armii Krajowej. Mieszkanie posiada: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł52,30 m² 5 717,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 52,3 m z balkonem i piwnicą ul. Rycerska, os. Piastów w Głogowie. Jeśli szukasz mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalny układ i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł42,08 m² 5 774,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

CO sprzedajemy? Dwupokojowe, dwustronne mieszkanie położone na trzecim piętrze 4-piętrowego bloku. Mieszkanie z funkcjonalnym układem pokoi oraz balkonem. Gdzie znajduje się mieszkanie? Na ulicy:.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł85 m² 6 529,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Głogów, osiedle Piastów, ul. Rycerska, 4 pokoje, 85m2, iiip., balkon, piwnica, sprzedaż, 555 000zł Marzysz o przestrzeni, która łączy nowoczesność, elegancję i funkcjonalność? To.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Długosza

Głogów,dolnośląskie

399 000 zł71,02 m² 5 618,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Przytulne, 4-pokojowe mieszkanie w sercu Głogowa ul. Długosza Jeśli szukasz mieszkania w centrum miasta, a jednocześnie blisko zieleni i spokojnych miejsc do spacerów, ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł50,20 m² 4 980,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkanie z balkonem, zlokalizowanego na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Nieruchomość położona w spokojnej części Głogowa na Osiedlu Kopernik.