dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Głogów - Oferty wynajmu i sprzedaży

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

250 000 zł50,20 m² 4 980,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa cena! Oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkanie z balkonem, zlokalizowanego na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Nieruchomość położona w spokojnej części Głogowa na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł46,20 m² 5 606,06 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż rozkładowe, jasne mieszkanie o powierzchni 46,2 m , położone przy ul. Budowlanych (os. Hutnik) w Głogowie. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł52 m² 4 788,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 52m2, zlokalizowanego na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ul. Saturna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poczdamska

Głogów,dolnośląskie

250 000 zł43 m² 5 813,95 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane na 9. piętrze w wieżowcu przy ul. Poczdamskiej w Głogowie. Dlaczego warto wybrać tę.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

409 000 zł67 m² 6 104,48 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie 3-pokojowe z widokiem na miasto. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w wieżowcu przy ul. Kosmonautów Polskich, osiedle Kopernik. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł47,03 m² 5 634,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

CO sprzedajemy? Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,03 m , położone na 4 piętrze czteropiętrowego bloku. Gdzie znajduje się mieszkanie? Ul. Przemysłowa, os.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł23 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia umeblowaną kawalerkę w samym centrum Głogowa przy ulicy Spółdzielczej. Mieszkanie o powierzchni 23 m2 na parterze. Mieszkanie jasne, ciepłe i tanie.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł37,90 m² 5 408,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w Głogowie przy ul. M. Niedziałkowskiego w bloku czteropiętrowym na 4 piętrze. W spokojnym sąsiedztwie liczne punkty usługowo-handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł44,20 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

CO sprzedajemy? Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,2 m , położone na 7. piętrze w wieżowcu. Gdzie znajduje się mieszkanie? Osiedle Chrobry, ul.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł36 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Głogów, ul Niedziałkowskiego, kawalerka, 1 piętro, balkon, sprzedaż, 280 000 zł, cena do negocjacji. Na sprzedaż duża kawalerka o pow. 36 m2, z balkonem, usytuowana na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł57,60 m² 6 076,39 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, na parterze w Głogowie, przy ul. Oriona Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na zabudowany balkon, - dwóch pokoi, - kuchni ( na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie posadowione na 2 piętrze w bloku przy ulicy Wojska Polskiego. Lokalizacja w samym centrum miasta otwiera przed Tobą szereg możliwości. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł65 m² 5 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 65 m2 na Piastowie ul. Władysława Łokietka w Głogowie. Mieszkanie składa się z: - kuchni - Salonu z wyjściem na balkon - Sypialni - Pokoju - Przedpokoju - Łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł40,74 m² 5 522,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowy lokal mieszkalny położony w Głogowie na osiedlu Śródmieście przy ul. Aleja Wolności. Lokal mieszkalny znajduje się na II piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł37,90 m² 6 569,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dach nad głową z widokiem na przyszłość 2 pokoje na Os. Chrobry, głogów Szukasz miejsca, które nie tylko jest mieszkaniem, ale ma charakter? Oto ono 37,90 m świeżo odświeżonej energii.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł64 m² 5 609,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Marzy Ci się przestronne lokum, w którym każdy ma miejsce dla siebie? Stawiasz na wygodę i komfort w kwestii lokalizacji osiedla? Chciałbyś czuć się swobodnie w swojej przestrzeni?.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł49 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie położone przy ulicy Oriona, usytuowane na 8 piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, przestronnej kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

205 000 zł38 m² 5 408,97 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Kopernik,Głogów

499 000 zł70 m² 7 179,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Kopernik, ul. Kosmonautów Polskich Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 69,5 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orbitalna

Kopernik,Głogów

359 000 zł63 m² 5 698,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3-pokojowe położone na 4 piętrze niskiego bloku w spokojniej i dobrze skomunikowanej części Głogowa na Osiedlu Kopernika przy ulicy Orbitalnej. Wnętrze nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długosza

Głogów,dolnośląskie

269 000 zł59 m² 4 526,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w Głogowie, przy ulicy Długosza, na pierwszym piętrze w niskim bloku. Lokal o powierzchni 59,43 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Piastów Śląskich,Głogów

499 000 zł64 m² 7 821,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapomnij O remoncie! modne 3 pokoje Z garderobą I balkonem | piastów Prezentujemy Państwu ofertę idealną dla osób, które cenią swój czas i szukają mieszkania gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Jagiellońska

Piastów Śląskich,Głogów

420 000 zł84 m² 4 988,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1984

Cena do negocjacji! Na sprzedaż 5 (4) pokojowe rozkładowe mieszkanie w Głogowie przy ulicy Jagiellońskiej. 84,2 m | 5(4)pokoje | łazienka | wc | 3 piętro | duży balkon | piwnica Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Kopernik,Głogów

299 000 zł52 m² 5 738,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne 2. Piętro na koperniku! 52 m , dwustronny układ I balkon Prezentujemy Państwu ofertę przestronnego i niezwykle funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 52,10 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Głogów,dolnośląskie

349 000 zł54 m² 6 430,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Głogów, ul. Niedziałkowskiego Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane mieszkanie własnościowe o powierzchni 54,27 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Hutnik,Głogów

199 000 zł43 m² 4 606,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Głogowie, ul. Obrońców Pokoju Przedstawiam Państwu ofertę zakupu przytulnego mieszkania o powierzchni 43,2 m usytuowanego na IV piętrze Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowlanych

Hutnik,Głogów

359 000 zł54 m² 6 648,15 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3 pokoje po generalnym remoncie! W pełni wyposażone | hutnik, winda Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m , które właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wolności

Matejki,Głogów

199 000 zł37 m² 5 422 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serce miasta! 2 pokoje Z balkonem przy alei wolności - idealne na start! Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę dla osób, które chcą czuć rytm miasta każdego dnia. Na sprzedaż ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniadeckich

Hutnik,Głogów

256 000 zł49 m² 5 242,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem idealne do własnej aranżacji Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,83 m położone na 4 piętrze w bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Piastów Śląskich,Głogów

489 000 zł64 m² 7 664,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Kopernik,Głogów

299 000 zł52 m² 5 738,96 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Kopernik,Głogów

499 000 zł70 m² 7 179,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Chrobry,Głogów

206 000 zł45 m² 4 588 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Hit cenowy! 2 pokoje Z potencjałem na chrobrym - znacznie poniżej ceny rynkowej! Prezentujemy Państwu absolutny hit cenowy i wyjątkową okazję inwestycyjną! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Perseusza

Kopernik,Głogów

1 400 zł44 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - komfortowe 2 pokoje z balkonem | os. Kopernik, ul. Perseusza - Głogów Szukasz ciepłego, w pełni umeblowanego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Chrobry,Głogów

216 000 zł45 m² 4 810,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budowlanych

Hutnik,Głogów

1 100 zł29 m² 38,06 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana kawalerka z balkonem przy ul. Budowlanych na os. Hutnik w Głogowie Mieszkanie o powierzchni 28,90 m zostało w pełni zaplanowane, by optymalnie wykorzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konrada I

Piastów Śląskich,Głogów

319 000 zł42 m² 7 595,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po remoncie gotowe do wprowadzenia osiedle Piastów Śląskich II Na sprzedaż świeżo wyremontowane częściowo wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Pokoju

Hutnik,Głogów

168 000 zł30 m² 30,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż kawalerka znajdująca się na pierwszym piętrze w wieżowcu - Osiedle Hutnik. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i przygotowane do zamieszkania. Dodatkowo do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Głogów

Kopernik,Głogów

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość po remoncie. Piękny widok. Mieszkanie umeblowane o powierzchni 44m2, dwa pokoje z kuchnią. WC i łazienka osobno+ balkon. Cena 2000 zł. obejmuje czynsz, odstępne. 500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Głogów

Kopernik,Głogów

399 000 zł54 m² 7 321,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję stylowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 54,5 m , zlokalizowane na 5. piętrze w budynku z windą, na cenionym i doskonale skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wolności

Matejki,Głogów

199 000 zł37 m² 5 422 zł/m²

 

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij