dowolna

Mieszkania umeblowane Głogów - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

162 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

162 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wały Bolesława Chrobrego

Stare Miasto,Głogów

219 000 zł75 m² 2 923,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyłącznie w free home nieruchomości Wielka Obniżka ceny o 56 000zł! Przestronne Mieszkanie 2 pokoje przy ul. Wały Chrobrego os. Stare Miasto w Głogowie. Powierzchnia 74mkw. Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mechaniczna

Głogów,dolnośląskie

336 000 zł43 m² 7 832,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

***tylko w free home*** biuro nieruchomości Głogów przedstawia nową ofertę Piękne jasne mieszkanie 2-pokojowe ul. Mechaniczna Os. Złota Podkowa w Głogowie. Powierzchnia 42,50mkw , trzecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowiańska

Chrobry,Głogów

360 000 zł74 m² 4 864,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Free home biuro nieruchomości Głogów przedstawia nową ofertę Przestronne dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Słowiańskiej os. Chrobry w Głogowie. Powierzchnia 74 mkw., Pierwsze piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Robotniczej

Głogów,dolnośląskie

339 000 zł57 m² 5 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne jasne mieszkanie 2-pokojowe ul. Jedności Robotniczej Blok z 2009 w Głogowie. Powierzchnia 57mkw mkw , pierwsze piętro. Zakup tego mieszkania to doskonała inwestycja Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Hutnik,Głogów

179 900 zł38 m² 4 784,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przestronne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Stanisława Moniuszki os. Hutnik w Głogowie. Powierzchnia 37 mkw. Czwarte piętro w bloku Lokal składa się z salonu, kuchni , pokoju, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piastów Śląskich,Głogów

330 000 zł64 m² 5 172,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Nowa oferta, tylko w Cuprum House, duże 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w dobrej lokalizacji. Przestronne mieszkanie z balkonem, położone na parterze, na Osiedlu Piastów Śląskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perseusza

Kopernik,Głogów

269 000 zł51 m² 5 275,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Wielka Obniżka ceny! Jasne mieszkanie 3-pokojowe ul. Perseusza Os. Kopernika w Głogowie. Powierzchnia 50,47mkw. , drugie piętro w bloku Układ mieszkania dwustronny jasna oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Głogów

Głogów,dolnośląskie

1 000 zł49 m² 20,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 49m2, w ścisłym centrum Głogowa, na Alei Wolności, nieopodal Parku Słowiańskiego oraz Parku Sapera, zatem w otoczeniu zieleni. Nieruchomość posadowiona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kopernik,Głogów

189 000 zł30 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz małego mieszkania w dobrej lokalizacji, dostępnego "od ręki" ? Tanie w utrzymaniu, w pełni urządzone mieszkanie na parterze w wysokim budynku, na Osiedlu Kopernik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac 1000-lecia

Matejki,Głogów

239 000 zł45 m² 5 311,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Wyłącznie w free home nieruchomości Duże jasne mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Plac 1000-lecia os. Śródmieście w Głogowie. Powierzchnia 45 mkw., Pierwsze piętro, w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smolna

Głogów,dolnośląskie

1 300 zł55 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy bardzo atrakcyjną ofertę 3-pokojowego mieszkania w centrum Starego Miasta w Głogowie. Prezentowana nieruchomość leży w bardzo urokliwej części miasta w pobliżu ruin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac 1000-lecia

Głogów,dolnośląskie

169 000 zł35 m² 4 787,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Wyłącznie w free home nieruchomości Przytulne mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Plac 1000-lecia os. Śródmieście w Głogowie. Powierzchnia 35 mkw., czwarte piętro, w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herkulesa

Kopernik,Głogów

2 000 zł63 m² 31,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Głogów, oś. Kopernik, ul. Herkulesa, 3 pok., 63m2, Ip, wynajem 2000 zł mieszkanie wolne od 1 sierpnia 2022r. Do wynajęcia atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 63m2 z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budowlanych

Głogów,dolnośląskie

1 400 zł47 m² 30,04 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal wolny od zaraz Mieszkanie na ulicy Budowlanych w Głogowie na 7 pietrze. Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 46.6 m2 Składa się z: pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

289 000 zł63 m² 4 558,36 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Poszukujesz wygodnego, przestronnego mieszkania po remoncie, w dobrej lokalizacji ? Ciekawa oferta - gotowe do zamieszkania, w nowoczesnym stylu, mieszkanie z balkonem, położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Głogów,dolnośląskie

199 000 zł37 m² 5 378,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Jana Matejki os. Śródmieście w Głogowie. Powierzchnia 37 mkw., położone na parterze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie w pełni wyposażone Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budowlanych

Hutnik,Głogów

153 000 zł29 m² 5 188,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Przytulna Kawalerka przy ul. Budowlanych os. Hutnik w Głogowie. Powierzchnia 29,40 mkw., siódme piętro, Wieżowiec, Winda Mieszkanie składa się z salonu , jasnej , kuchni , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Saturna

Kopernik,Głogów

475 000 zł72 m² 6 635,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne, wykończone w wysokim standardzie, trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,15 m2 plus 2,43 m2 piwnicy co daje łącznie 71,58m2. Mieszkanie w nowym budownictwie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Hutnik,Głogów

189 000 zł37 m² 5 108,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji - ul. Moniuszki. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze 4-piętrowego budynku, co gwarantuje ciszę z zewnątrz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wolności

Głogów,dolnośląskie

195 000 zł42 m² 4 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przytulne mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Aleja Wolności os. Śródmieście w Głogowie. Powierzchnia 42 mkw.,położone na parterze w bloku czteropiętrowym. Układ mieszkania dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Hutnik,Głogów

205 000 zł37 m² 5 540,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przestronne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Stanisława Moniuszki os. Hutnik w Głogowie. Powierzchnia 37 mkw. Pierwsze piętro w bloku Lokal składa się z salonu, kuchni , pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Hutnik,Głogów

325 000 zł47 m² 6 914,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Free home biuro nieruchomości Głogów przedstawia nową ofertę Piękne mieszkanie 3-pokojowe ul. Mieczysława Niedziałkowskiego Os. Hutnik w Głogowie. Powierzchnia 47mkw ,drugie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

292 000 zł50 m² 5 840 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta prywatna, bez pośredników. Witam, na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie na osiedlu kopernik. Mieszkanie ma świetny, funkcjonalny układ a cały remont został wykonany w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

162 000 zł41 m² 3 995,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Marzy Ci się lokalizacja w samym centrum miasta? Idealnie trafiłeś! Oferta dostępna tylko w Cuprum House! Mieszkanie jakie chcę Ci zaprezentować znajduje się w idealnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Mieszka I

Głogów,dolnośląskie

309 000 zł65 m² 4 783,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Free home biuro nieruchomości Głogów przedstawia nową ofertę Przestronne jasne mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Plac Mieszka I Os. Piastów Śląski w Głogowie. Powierzchnia 64,60 mkw., czwarte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Hutnik,Głogów

249 000 zł47 m² 5 275,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Free home biuro nieruchomości Głogów przedstawia nową ofertę Ustawne mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Henryka Sienkiewicza os. Hutnik w Głogowie. Powierzchnia 47,20 mkw., trzecie piętro, Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rycerska

Głogów,dolnośląskie

345 000 zł75 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Free home biuro nieruchomości Głogów przedstawia nową ofertę Piękne duże mieszkanie 4-pokojowe ul. Rycerska Os. Piastów Śląski w Głogowie. Powierzchnia 75mkw. ,czwarte piętro w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spadzista

Głogów,dolnośląskie

177 000 zł28 m² 6 210,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,5 m2 położona na parterze przy ulicy Wita Stwosza. Mieszkanie jest po remoncie, nie wymaga większych nakładów finansowych, jest gotowe do zamieszkania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowlanych

Hutnik,Głogów

216 000 zł54 m² 3 992,61 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Free home biuro nieruchomości Głogów przedstawia nową ofertę *** wielka obniżka ceny *** Słoneczne dwustronne mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Budowlanych os. Hutnik w Głogowie. Powierzchnia 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mechaniczna

Głogów,dolnośląskie

1 650 zł42 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym i komórką lokatorską zlokalizowane w nowym budynku na os. Złota Podkowa, przy ul. Mechanicznej. Powierzchnia mieszkania to 42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Głogów

Głogów,dolnośląskie

800 zł36 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na 4 pietrze z balkonem, na ulicy Neptuna w Głogowie. Metraż mieszkania: 36m2 Układ mieszkania: - duży, przestronny, otwarty pokój z wejsciem do kuchni - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Głogów

Głogów,dolnośląskie

310 000 zł60 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe. 3 pokojowe, ok. 60 metrów + duża piwnica. Mieszkanie na parterze, bez barier architektonicznych - bez schodów. Idealne dla osób starszych i niepełnosprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na 4 pietrze z balkonem, na ulicy Spoldzielczej w Głogowie. Metraż mieszkania: 42m2 Układ mieszkania: - duży, przestronny, otwarty salon z wejsciem do kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Głogów,dolnośląskie

900 zł28 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 28,50 m2 położone w Głogowie przy ul. Matejki. Kawalerka zlokalizowana jest w bloku 4 piętrowym na II piętrze. Lokal składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernik

Kopernik,Głogów

197 000 zł42 m² 4 635,29 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze w wieżowcu na Koperniku w Głogowie. Cicha, spokojna okolica. W niedalekiej odległości komunikacja miejska. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kossaka

Głogów,dolnośląskie

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Głogowie przy ulicy Kossaka na 1 piętrze. Mieszkanie usytuowane jest w czteropiętrowym nowym bloku. Powierzchnia nieruchomości wynosi 33 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orbitalna

Kopernik,Głogów

229 000 zł46 m² 4 989,11 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przestronna Mieszkanie 2 pokoje przy ul. Orbitalna os. Kopernika w Głogowie. Powierzchnia 45mkw. Parter Lokal składa się z dużego salonu, jasnej kuchni , pokoju, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oriona

Kopernik,Głogów

158 000 zł34 m² 4 660,77 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Kompaktowe Mieszkanie 2 pokoje przy ul. Oriona os. Kopernika w Głogowie. Powierzchnia 33.5 mkw. Drugie piętro Lokal składa się z salonu, jasnej kuchni , pokoju, przedpokoju, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Hutnik,Głogów

220 000 zł47 m² 4 690,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

***dostępne tylko w free home nieruchomości Głogów*** -nowa cena wielka obniżka- jasne trzypokojowe mieszkanie przy ul. Stanisława Moniuszki os. Hutnik w Głogowie. Powierzchnia 46 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Kopernik,Głogów

275 000 zł56 m² 4 910,71 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przestronna Mieszkanie 3 pokoje przy ul. Gwiaździstej os. Kopernika w Głogowie. Powierzchnia 56 mkw. Piętro drugie w wieżowcu. Lokal składa się z dużego salonu, jasnej kuchni , dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Chrobry,Głogów

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Głogów, ul. Głowackiego osiedle Chrobry, mieszkanie, 2 pok, 38m2, wynajem, 1300 zł Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 38m2 z balkonem, usytuowane na 7 piętrze.