dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Głogów - Oferty wynajmu i sprzedaży

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Norwida

Hutnik,Głogów

220 000 zł73 m² 3 001 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam przestronne i funkcjonalne mieszkanie w centrum miasta na os. Hutnik I przy ul. Norwida na III piętrze w bloku czteropietrowym. 73,3 m2, salon, trzy sypialnie, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Hutnik,Głogów

170 000 zł46 m² 3 655 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane mieszkanie na os. Hutnik I ul. Moniuszki na parterze w cztero piętrowym bloku. 46,5 m2, dwie sypialnie, toaleta i łazienka, kuchnia z jadalnią, po generalnym remoncie, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Chrobry,Głogów

97 000 zł31 m² 3 159,61 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w centrum miasta. Blisko do szkoły i przedszkola. Parę kroków od mieszkania kilka sklepów spożywczych, plac targowy, market, banki, apteka, poczta, szpital, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernik

Kopernik,Głogów

200 000 zł63 m² 3 174 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam zadbane mieszkanie na os. Kopernik na I piętrze w bloku IV piętrowym. 63 m2, trzy pokoje, toaleta i łazienka osobno, zadbane, z balkonem. Mieszkanie jest przestronne, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

100 000 zł28 m² 3 544 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam zadbane mieszkanie na os. Śródmieście na IV piętrze w IV pietrowym bloku. 28,21 m2, dwa pokoje, toaleta i łazienka razem, zadbane, z balkonem. Pomimo niedużego metrażu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernik

Kopernik,Głogów

175 000 zł56 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam zadbane mieszkanie na os. Kopernik na VIII piętrze w wieżowcu. 56 m2, trzy pokoje, toaleta i łazienka osobno, zadbane, z balkonem częściowo umeblowane. Pomimo niedużego metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Piastów Śląskich,Głogów

210 000 zł64 m² 3 281,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Witam Oferuje mieszkanie do sprzedania w Głogowie na Os. Piastów I. Mieszkanie o pow. 64m2, trzy pokojowe (duży około 20 m2, średni ok 12, mniejszy ok. 10), duża przestronna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernik

Kopernik,Głogów

185 000 zł63 m² 2 936 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam zadbane mieszkanie na os. Kopernik I na parterze w cztero piętrowym bloku. 63 m2, trzy pokoje, toaleta i łazienka osobno, zadbane, z balkonem i dużą piwnicą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Kopernik,Głogów

180 000 zł61 m² 2 941 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do oglądania zadbane mieszkanie w atrakcyjnej cenie po remoncie na os. Kopernik przy ul. Kosmonautów Polskich. Mieszkanie jest rozkładowe, 61,2 m2, trzy pokoje (w tym jeden zamieniony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasztelańska

Piastów Śląskich,Głogów

175 000 zł62 m² 2 791 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zadbane mieszkanie na os. Piastów III przy ul. Kasztelańskiej na II piętrze w cztero piętrowym bloku. 62,7 m2, salon z balkonem, dwie sypialnie, toaleta i łazienka, do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernik

Kopernik,Głogów

160 000 zł50 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Polecam zadbane mieszkanie na os. Kopernik na I piętrze w czteropiętrowym bloku. 50 m2, dwa pokoje, toaleta i łazienka razem, zadbane, z balkonem. Mieszkanie jest po remoncie. Pomimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saturna

Kopernik,Głogów

175 000 zł52 m² 3 365 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Polecam do oglądania zadbane mieszkanie na os. Kopernik przy ul. Saturna na II piętrze 4-piętrowego bloku. 52 m2, dwa pokoje (z możliowścią zwiększenia do trzech), toaleta i łazienka razem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herkulesa

Kopernik,Głogów

182 000 zł63 m² 2 888 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Polecam do oglądania zadbane mieszkanie na os. Kopernik przy ul. Herkulesa na II piętrze w czteropiętrowym bloku. 63 m2, trzy pokoje, toaleta i łazienka osobno, zadbane, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętosławy

Piastów Śląskich,Głogów

209 000 zł64 m² 3 265 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży zadbane mieszkanie na os. Piastów III przy ul. Świętosławy na I piętrze 4-piętrowego bloku. 64 m2, trzy pokoje, toaleta i łazienka osobno, garderoba, zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Kościuszki,Głogów

120 000 zł35 m² 3 380 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży zadbaną duża kawalerkę na os. Kościuszki przy ul. Długosza na IV piętrze 4-piętrowego bloku. 35,5 m2, dwa pokoje, toaleta i łazienka razem, ciemna kuchnia, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

190 000 zł64 m² 2 968,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga nowa cena: 190 tyś zł Mam do sprzedania ładne mieszkanie na 4 piętrze w bloku przy ul. Królowej Jadwigi. Blok zlokalizowany jest w centrum os. Piastów, w najbliższym pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Królewska

Kopernik,Głogów

180 000 zł54 m² 3 333 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży zadbane mieszkanie na os. Piastów I przy ul. Królewskiej na III piętrze 3-piętrowego bloku. 54 m2, dwa pokoje, toaleta i łazienka razem, zadbane z balkonem. Zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Kopernik,Głogów

225 000 zł71 m² 3 177,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

cena do uzgodnienia!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galileusza

Kopernik,Głogów

195 000 zł55 m² 3 564,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam częściowo umeblowane mieszkanie 3 pokojowe w Głogowie, os. Kopernik A na 6 piętrze. Powierzchnia 54,7 m2 + adoptowany korytarz 4 m2. Mieszkanie po remoncie. Wymieniona stolarka okienna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poczdamska

Głogów,dolnośląskie

215 000 zł63 m² 3 412 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w samym centrum. Okolica spokojna, a w otoczeniu pkp i pks. Mieszkanie jasne, okna od strony podwórka. Posiada odzielnie łazienkę i wc, a także duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orbitalna

Głogów,dolnośląskie

215 000 zł60 m² 3 565 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam do oglądania zadbane mieszkanie w atrakcyjnej cenie po remoncie na os. Kopernik przy ul. Orbitalnej w czteropiętrowym bloku na IV piętrze. Mieszkanie jest kompletnie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasztelańska

Piastów Śląskich,Głogów

700 zł38 m² 18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dużą kawalerkę z możliwością adaptacji na mieszkanie 2 pokojowe. Kawalerka znajduje się na osiedlu Piastów II. Mieszkanie w bloku, 4 piętro, powierzchnia mieszkania ok.38m2, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniadeckich

Hutnik,Głogów

155 000 zł47 m² 3 242 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do oglądania zadbane mieszkanie na os. Hutnik przy ul. Śniadeckich na parterze 4-piętrowego bloku. 47,8 m2, trzy pokoje, toaleta i łazienka razem, zadbane, bez balkonu. Zarówno mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Hutnik,Głogów

135 000 zł36 m² 3 678 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Polecam do oglądania zadbane mieszkanie w atrakcyjnej cenie na osiedlu Hutnik przy ul.Sienkiewicza w czteropiętrowym bloku na II piętrze. Mieszkania składa się z salonu z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Głogów,dolnośląskie

125 000 zł34 m² 3 623 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam do oglądania zadbane mieszkanie w atrakcyjnej cenie na Śródmieście przy ul. Spółdzielczej w czteropiętrowym bloku na II piętrze. Pokój z balkonem, salon, kuchnia, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Hutnik,Głogów

140 000 zł47 m² 2 966 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam do oglądania zadbane mieszkanie w atrakcyjnej cenie po remoncie na os. Hutnik I przy ul. Sienkiewicza. Mieszkanie jest rozkładowe, usytuowane na parterze, 47,2 m2, trzy pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastów Śląskich

Piastów Śląskich,Głogów

180 000 zł64 m² 2 786 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przestronne mieszkanie na Piastowie w dobrej cenie. Ustawne i przestronne mieszkanie do wyremontowania 64,5 m2 na osiedlu Piastów Śląskich. Trzy pokoje, kuchnia, toaleta, łazienka, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Głogów,dolnośląskie

273 000 zł83 m² 3 261 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Polecam do oglądania zadbany, ustawny i funkcjonalny apartament w atrakcyjnej cenie po remoncie na os. Chrobry przy ul. Armii Krajowej w wieżowcu na X piętrze z przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Mieszka I

Piastów Śląskich,Głogów

219 000 zł64 m² 3 421,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dziadoszan

Piastów Śląskich,Głogów

800 zł55 m² 14,55 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie, po remoncie, umeblowane lub nieumeblowane w pięknej dzielnicy, dużo sklepów, miejsce do parkowania samochodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Głogów,dolnośląskie

225 000 zł67 m² 3 348,21 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do oglądania zadbane mieszkanie w atrakcyjnej cenie po remoncie na os. Chrobry przy ul. Grunwaldzkiej wraz z przynależną do mieszkania piwnicą. Mieszkanie jest rozkładowe, 62,7 m2, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Głogów,dolnośląskie

273 000 zł84 m² 3 261,65 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Neptuna

Głogów,dolnośląskie

127 000 zł35 m² 3 597,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam do oglądania zadbane mieszkanie w atrakcyjnej cenie po remoncie na os. Kopernik przy ul. Neptuna. Kawalerka 35,3 m2, pokoje, kuchnia jadalnią, toaleta, z balkonem. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastów Śląskich

Piastów Śląskich,Głogów

210 000 zł65 m² 3 255,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na Piastowie w dobrej cenie. Ustawne i przestronne mieszkanie do indywidualnej aranżacji 64,5 m2 na osiedlu Piastów Śląskich. Trzy pokoje, kuchnia, toaleta, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głowackiego

Głogów,dolnośląskie

125 000 zł35 m² 3 602,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam do oglądania zadbane mieszkanie w atrakcyjnej cenie na osiedlu Śródmieście przy ul. Głowackiego w wieżowcu 8 piętrze. Pokój z balkonem, kuchnia, toaleta z łazienką, 34,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Głogów,dolnośląskie

125 000 zł35 m² 3 623,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orbitalna

Głogów,dolnośląskie

215 000 zł60 m² 3 565,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Keplera

Kopernik,Głogów

170 000 zł56 m² 3 063,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do oglądania zadbane mieszkanie na os. Kopernik przy ul. Keplera. Mieszkanie jest rozkładowe, 55,5 m2, trzy pokoje, toaleta i łazienka osobno, kuchnia w zabudowie, zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowlanych

Hutnik,Głogów

135 000 zł44 m² 3 068,18 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku docieplonym po częściowym remoncie (wymieniona stolsrka okienna i drzwi wejściowe). W pobliżu poczta, bank, szkoły, sklepy, plac zabaw. Cicha, spokojna okolica. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Kopernik,Głogów

170 000 zł54 m² 3 148,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

mieszkanie ciche przytulne,przestronne duża kuchnia.przedpokój,2 duże pokoje.Dobra lokalizacja niedaleko do Tesco, kościoła,pod blokiem plac zabaw przystanek, autobusowy ok.100m.Mieszkanie do delikatnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kopernik

Kopernik,Głogów

180 000 zł63 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Głogowie, na Os. Kosmonautów Polskich. Mieszkanie o pow. 63,3 m.kw., jest zlokalizowane w bloku czteropiętrowym na drugim piętrze. Trzy pokoje, balkon, widna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij