dowolna

Mieszkania w bloku Głogów - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

251 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

251 ogłoszeń

188 000 zł31,80 m² 5 911,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z potencjałem | 31,8 m | Duży balkon | Głogów Osiedle Chrobry Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31,8 m , położona na cenionym Osiedlu Chrobry w Głogowie.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł58,60 m² 5 716,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż głogów, osiedle kopernik Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,6 m , zlokalizowane przy ul. Kosmonautów Polskich w Głogowie, na.

Szczegóły ogłoszenia

303 996 zł36,19 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na drugim piętrze w nowym budownictwie w Głogowie,.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł67 m² 6 104,48 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie 3-pokojowe z widokiem na miasto. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w wieżowcu przy ul. Kosmonautów Polskich, osiedle Kopernik. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

427 500 zł56,25 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycje Nowy Piastów przy ul. Bolesława Wysokiego. W ramach inwestycji powstaną 4 budynki ||| piętrowe z garażami podziemnymi. W każdym budynku po 52 lokale (powierzchnia 29,92m.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł50,20 m² 6 474,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,20 m , położone na parterze, 4-piętrowego bloku mieszkalnego. Gdzie znajduje się mieszkanie? ul. Perseusza, os. Kopernik.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł47,20 m² 5 275,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy ofertę 3 pokojowego mieszkania z balkonem, zlokalizowanego na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym przy Al. Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

333 525 zł44,47 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł37,70 m² 5 809,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

CO sprzedajemy? Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,7 m , pierwotnie kawalerka, przekształcona na dwa pokoje (jeden pokój przechodni), znajdujące się na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

419 250 zł53,75 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy piastów nowy standard mieszkania W głogowie - Nowy Piastów to świeża propozycja mieszkaniowa w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Głogowa. Bardzo niskie.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł47,03 m² 5 634,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

CO sprzedajemy? Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,03 m , położone na 4 piętrze czteropiętrowego bloku. Gdzie znajduje się mieszkanie? Ul. Przemysłowa, os.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł23,80 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 23 m do kapitalnego remontu - rewelacyjna lokalizacja! Głogów, aleja Wolności Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - kawalerka 23 m , położona na 2 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł47,40 m² 6 118,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe położone na III piętrze w bloku IV piętrowym lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Sienkiewicza, układ pomieszczeń Mieszkanie, składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł30,10 m² 9 435,22 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż nowocześnie wykończone mieszkanie w ścisłym centrum Głogowa przy ul. Armii Krajowej Oferuję wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w samym sercu Głogowa. To.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł52,46 m² 8 863,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż jasne, narożne mieszkanie o powierzchni 52,46 m , położone w Głogowie na osiedlu Kopernik przy ul. Saturna,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł59 m² 5 067,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Głogów, mieszkanie po generalnym remoncie, 3 pokoje z piwnicą, powierzchnia, 50,33m 2 , II piętro, sprzedaż 315 000 zł. Jeśli szukasz ładnego i ekonomicznego mieszkania w utrzymaniu? to.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rycerska

Głogów,dolnośląskie

430 000 zł52,70 m² 8 159,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zamieszkaj w centrum miasta bez hałasu, z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury, w otoczeniu zieleni. Możliwość zakupu wraz z działką rod pod miastem z domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł65 m² 4 753,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 65m2 położone na czwartym piętrze w bloku przy ul. Herbowej w Głogowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

232 000 zł51,05 m² 4 544,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

"Nieruchomości Apartament" Ewelina Gruszczyńska-Malina   Mieszkanie 2 pokojowe | Głogów | do remontu | niski czynsz Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,05.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł23 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia umeblowaną kawalerkę w samym centrum Głogowa przy ulicy Spółdzielczej. Mieszkanie o powierzchni 23 m2 na parterze. Mieszkanie jasne, ciepłe i tanie.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł51 m² 8 019,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż posiadamy funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m , położone przy ul. Galileusza w Głogowie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego, zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł53,80 m² 4 739,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49,80 mkw, niezwykle ciche i spokojne, położone w budynku zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową, co realnie przekłada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 858 zł59,98 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 3 pokoje, winda, 59,98 m2, sprzedam, 425858 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z windą w stanie deweloperskim, znajdujące się na II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

318 960 zł44,30 m² 7 200 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł37,90 m² 5 408,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w Głogowie przy ul. M. Niedziałkowskiego w bloku czteropiętrowym na 4 piętrze. W spokojnym sąsiedztwie liczne punkty usługowo-handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 858 zł59,98 m² 7 100 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł23 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

DO sprzedania kawalerka centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 23 m2, jeden pokój, położone na I piętrze przy ulicy Spółdzielczej. Mieszkanie w stanie technicznym do remontu. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

318 960 zł44,30 m² 7 200 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

276 908 zł37,42 m² 7 400 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Głogów,dolnośląskie

539 220 zł62,70 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania z rynku pierwotnego są idealną opcją dla osób chcących mieć swój własny wkład w tworzenie aranżacji mieszkania. Jest to możliwość, aby stworzyć własne niepowtarzalne.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł44,20 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

CO sprzedajemy? Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,2 m , położone na 7. piętrze w wieżowcu. Gdzie znajduje się mieszkanie? Osiedle Chrobry, ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie położone na osiedlu Piastów ul. Ks. Mechtyldy w nowoczesnym bloku oddanym do użytku w 2021 roku. Mieszkanie od strony podwórka, bardzo ciche. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

265 512 zł38,48 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie, którego klucze będą przekazywane do końca lutego. Można kupić miejsce w garażu podziemnym w cenie 35 000 zł. Komórki lokatorskie w cenie +/- 10 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł36 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Głogów, ul Niedziałkowskiego, kawalerka, 1 piętro, balkon, sprzedaż, 280 000 zł, cena do negocjacji. Na sprzedaż duża kawalerka o pow. 36 m2, z balkonem, usytuowana na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł57,60 m² 6 076,39 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, na parterze w Głogowie, przy ul. Oriona Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na zabudowany balkon, - dwóch pokoi, - kuchni ( na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

354 540 zł46,65 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie na osiedlu nowy piastów gotowe do odbioru! Cena: 354 540 zł (7600 zł/m ) Powierzchnia: 46,65 m | Piętro: 2 zamieszkaj W komfortowym mieszkaniu już dziś! Nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

220 076 zł29,74 m² 7 400 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł43,90 m² 5 808,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Świetna oferta dla singla, pary, młodej rodziny lub inwestora szukającego nieruchomości pod wynajem. Sprawdzi się także dla osób, które chcą mieszkać w samym sercu Głogowa, mając wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 264 zł59,36 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 3 pokoje, balkon, winda, 59,36 m2, sprzedam, 439264 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Najniższa cena W mieście. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 200 zł44,56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 44,56 m2, sprzedam, 334200 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Głogów,dolnośląskie

473 385 zł49,83 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wykończone mieszkanie z rynku pierwotnego w Głogowie | parter z balkonem | Winda | 49,83 m | Bez pcc i prowizji Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego,.