dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Głogów - Sprzedaż i wynajem

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka Głogów

Matejki,Głogów

160 000 zł26 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Głogów, aleja Wolności , mieszkanie z balkonem i piwnicą,1 pok, 26m2, iip, sprzedaż, 160 000zł. Do sprzedaży atrakcyjnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie, kawalerka po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Hutnik,Głogów

222 000 zł48 m² 4 663,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Głogów, ul. Niedziałkowskiego , oś. Hutnik, mieszkanie, 3 pok z, 47,6m2, ivp, sprzedaż, 222 000 zł Jeśli szukasz w bardzo dobrej lokalizacji 3 pokojowego mieszkania na ładnym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chrobry,Głogów

1 150 zł32 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Głogów, armii Krajowej , mieszkanie z balkonem i piwnicą,1 pok, 32m2, iip, wynajem 1150zł Dostępne od stycznia. Do wynajęcia atrakcyjnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie- duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Królewska

Piastów Śląskich,Głogów

459 000 zł74 m² 6 211,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez pośredników Sprzedam przestronne, słoneczne, klimatyzowane, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,9m2. Nieruchomość usytuowana jest na osiedlu Piastów Śląskich przy ulicy Królewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Żarków,Głogów

265 000 zł53 m² 5 028,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wirtualny spacer 3D - Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego, słonecznego mieszkania na osiedlu Piastów I. Mieszkanie umiejscowione jest na czwartym piętrze w bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orbitalna

Kopernik,Głogów

299 000 zł63 m² 4 746,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Opis Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, znajdujące się na oś. Kopernik w Głogowie na ul. Orbitalnej, na IV piętrze w bloku 4 piętrowym. Oferowana nieruchomość o powierzchni mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysłowa

Głogów,dolnośląskie

290 000 zł51 m² 5 654,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,29 m2. Ulokowane jest na pierwszym piętrze. Budynek bardzo ciepły,budowany z cegły- nie wielkiej płyty. Okna plastikowe. Mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Kopernik,Głogów

1 750 zł60 m² 29,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Głogów, oś. Kopernik, ul. Gwiaździsta, 3 pok., 60,30m2, IIp, wynajem 1750 zł REZERWACJA Do wynajęcia dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 60,30m2 z balkonem, usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kopernik,Głogów

319 999 zł60 m² 5 306,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, osiedle Kopernik, ul. Orbitalna, mieszkanie, 3 pok z balkonem, 60,30m 2 , sprzedaż 319 999zł sprzedane! Jeśli szukasz w dobrej lokalizacji, 3 pokojowego mieszkania na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztelańska

Hutnik,Głogów

255 000 zł38 m² 6 763,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie położone w Głogowie na oś. Piastów Śląskich na 4 piętrze przy ul. Kasztelańska 1 Mieszkanie składa się dwóch pokoi (mała sypialnia i duży salon), kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stawna

Chrobry,Głogów

190 000 zł30 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Głogów, osiedle Chrobry, ul. Stawna, mieszkanie z piwnicą,1 pok. 30m2, 8p, sprzedaż, 190 000zł. Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji z pięknym widokiem, który zapiera dech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Kopernik,Głogów

329 900 zł61 m² 5 408,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, oś. Kopernik, mieszkanie, 3 pok, 61m2 z balkonem, parter, sprzedaż 329 900zł Jeśli szukasz w bardzo dobrej lokalizacji 3 pokojowego mieszkania na ładnym i spokojnym osiedlu Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mechaniczna

Głogów,dolnośląskie

575 000 zł58 m² 9 913,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Witamy serdecznie, wystawiamy na sprzedaż starannie wykończone 3 pokojowe mieszkanie o pow. 58 m.kw. znajdujące się na 3 piętrze, 3-piętrowego bloku z windą. Na dachu budynku znajduje sie 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasztelańska

Piastów Śląskich,Głogów

2 000 zł64 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe 64 m2 na 1 piętrze Piastów śląskich 2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z wyjściem na przestronny balkon,z oddzielnej kuchni,garderoby,wc,osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Galileusza

Kopernik,Głogów

395 000 zł50 m² 7 884,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni użytkowej 50.10m2 usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Kopernik ul Galileusza. Składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szewska

Stare Miasto,Głogów

369 000 zł42 m² 8 744,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 42,20m2 mieszczące się na drugim piętrze w kamienicy z windą na Starym Mieście przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andromedy

Kopernik,Głogów

349 000 zł44 m² 7 895,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Głogów, ul. Andromedy, mieszkanie, 2 pokoje z balkonem, iip, pow. 44.2m2, sprzedaż 349 000zł MIESZKANIE GOTOWE DO WPROWADZENIA! Oferta dla wymagających klientów. Mam dla Ciebie świetną Ofertę!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Głogów

255 000 zł31 m² 8 191,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta Sprzedaży Nowoczesnego Mieszkania na Parterze. Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję zakupu nowego, bezczynszowego mieszkania 31,13m2 na parterze w Głogowie na ul. Plac Solny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kopernik,Głogów

400 000 zł67 m² 5 979,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przepiękne mieszkanie na osiedlu Kopernik Idealne miejsce dla Twojej rodziny. Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży pięknego mieszkania 3-pokojowego w Głogowie na ul. Saturna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kopernik,Głogów

270 000 zł58 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż: przestronne i nowoczesne mieszkanie z widokiem na miasto. Cena: 270.000 Powierzchnia: 57,6m2 Lokalizacja: Głogów, Kopernik, ul. Oriona Piętro: 10 (z windą) Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Głogów,dolnośląskie

665 000 zł115 m² 5 782,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: piękne bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie po remoncie. Idealna Inwestycja dla Rodziny Cena: 665.000 PLN Lokalizacja: Głogów, Piastów, ul. Gen. Roweckiego (grota) Powierzchnia: 115.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żarków,Głogów

290 000 zł64 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu tego wyjątkowego mieszkania z widokiem! Czy marzysz o swoim własnym przestronnym i komfortowym lokum, gdzie możesz cieszyć się spokojem i pięknymi widokami? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

235 000 zł37 m² 6 436,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do Sprzedaży świeżo wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie położone w Głogowie przy Al. Wolności. Mieszkanie zlokalizowane jest w niskim bloku na pierwszym piętrze. Powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Głogów

Piastów Śląskich,Głogów

1 400 zł56 m² 25,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Głogów, oś Piastów, h. V Żelaznego, mieszkanie, 2 pok, 55,67m2, wynajem 1400 zł Do wynajęcia mieszkanie na osiedlu Piastów , 2 pokoje z balkonem, o powierzchni 55,67m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Głogów,dolnośląskie

359 800 zł50 m² 7 268,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie na Osiedlu Piastów 1 w Głogowie przy ulicy Łokietka! Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m , zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Perseusza

Kopernik,Głogów

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na trzecim piętrze w 4-piętrowym bloku z windą. Powierzchnia mieszkania 38 m2 na które składa się duży pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Głogów

Stare Miasto,Głogów

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Głogów, stare Miasto, ul. Polska , kawalerka, 34m2, iip. z windą i balkonem, wynajem 1500 zł Do wynajęcia Nowoczesna i funkcjonalnie zaaranżowana kawalerka W ofercie duża kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stwosza

Hutnik,Głogów

270 000 zł47 m² 5 693,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferuję na sprzedaż mieszkanie świeżo wyremontowane, z nową instalacją elektryczną 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47,42 m.kw, znajdujące się na 2 piętrze, czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kopernik,Głogów

205 000 zł42 m² 4 846,34 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż: dwupokojowe mieszkanie do remontu w doskonałej lokalizacji Cena: 205 000 pln (do negocjacji) Powierzchnia: 42,3 m2 Lokalizacja: głogów, kopernik, ul. Oriona Piętro: 4 (z windą) Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Chrobry,Głogów

295 000 zł44 m² 6 674,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Głogów, ul. Wojska Polskiego, mieszkanie z balkonem, IV piętro, 2 pok. 44,20m2, sprzedaż 295 000 zł Jeśli szukasz mieszkania w stanie idealnym do zamieszkania, na ładnym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Głogów

Żarków,Głogów

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Głogów, osiedle Złota Podkowa, mieszkanie, 2 pok, 43m2, iip. z balkonem, wynajem 1800 zł Do wynajęcia atrakcyjnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie, całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Pokoju

Hutnik,Głogów

1 250 zł36 m² 34,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Głogów, ul. Obrońców Pokoju, mieszkanie, 2pok, 36,40m2, wynajem, 1250 zł Wynajmę ładne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,40m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku cztero piętrowym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piastów Śląskich,Głogów

359 000 zł64 m² 5 618,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja, 3 pokojowe mieszkanie w Głogowie na os. Piastów o powierzchni 63,9 m2. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie dla dużej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Głogów,dolnośląskie

1 000 zł36 m² 28,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Głogów, piastów, mieszkanie, 1pok, 36m2, ivp, wynajem, 1000 zł Wynajmę mieszkanie 1 pokojowe-kawalerkę o powierzchni 36m2 balkonem, usytuowaną na 4 piętrze. w bloku 4 piętrowym Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rycerska

Piastów Śląskich,Głogów

279 000 zł63 m² 4 414,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Głogów, oś. Piastów, ul. Rycerska 27, 4 pok., 63,20m2, IVp, sprzedaż 279 000 zł Okazja cena z 1m2 tylko 4414 zł Jeśli szukasz w dobrej lokalizacji, 4 pokojowego mieszkania w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chrobry,Głogów

272 000 zł44 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu urokliwe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44,2 m , usytuowane na czwartym piętrze niskiego bloku na osiedlu Chrobry w Głogowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Matejki,Głogów

1 499 zł49 m² 30,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Głogów, mieszkanie, al Wolności - okolice MC Donald, 3 pok. 49,36m2, iip. wynajem 1499 zł Do wynajęcia atrakcyjnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie Dostępne od lipca 2024r W ofercie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Matejki,Głogów

194 900 zł36 m² 5 339,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Głogów, osiedle Śródmieście, plac Jana z Głogowa, mieszkanie, 2 pok, 36,5m2, iiip., winda, balkon, sprzedaż 194900zł, Nieruchomość idealna jako inwestycja na wynajem Chcesz mieszkać blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Hutnik,Głogów

159 900 zł36 m² 4 504,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Głogów, os. Kościuszki, mieszkanie, 2 pokoje, sprzedaż 159 900zł Nieruchomość idealna jako inwestycja na wynajem Chcesz mieszkać blisko centrum miasta? Chcesz mieć wszystkie ważne punkty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Głogów

Stare Miasto,Głogów

515 520 zł81 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Głogów, stare Miasto, plac Solny, nowe mieszkanie dwupoziomowe z balkonem w stanie deweloperskim w budynku z windą, 4 pok wraz z antresolą o powierzchni m 2 , sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Głogów

Stare Miasto,Głogów

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Głogów, stare Miasto, ul.Hugona Kołłataja - kawalerka na wynajem z KLIMATYZACJĄ I MIEJSCEM PARKINGOWYM. Przedstawiam Państwu mieszkanie nowoczesne i zadbane, o powierzchni 34m2,.