dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Głogów - Lista ogłoszeń

73 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

73 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

207 000 zł31,40 m² 6 592,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Głogów, mieszkanie, kawalerka, 31,40 m2, sprzedam 207000 zł. Na sprzedaż mieszkanie kawalerka, na IV piętrze w centrum miasta, ul. Armii Krajowej. W skład lokalu wchodzą: - 1 pokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł33,80 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Przytulne i funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,8 m , położone na 4 piętrze w budynku z windą. Lokal jest jasny, ciepły i idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł62,20 m² 5 707,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,20 m znajdujące się na 4 piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie dostępne od zaraz, idealne dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

626 000 zł86,40 m² 7 245,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Wyjątkowe mieszkanie na Starym Mieście przestrzeń, komfort i prestiżowa lokalizacja przy samym Ratuszu Jeśli szukasz miejsca, które łączy klimat historycznego centrum z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

238 000 zł28,29 m² 8 412,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przytulne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w niskim, zadbanym budynku przy ul. Wita Stwosza.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł85,40 m² 6 440,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy wyjątkową okazję na zakup przestronnego mieszkania , zlokalizowanego na drugim piętrze kamienicy na urokliwym Starym Mieście w Głogowie. Szczegóły mieszkania: powierzchnia: 85,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł61 m² 24,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Głogów, obrońców Pokoju, mieszkanie na wynajem, 1500 zł. Do wynajęcia, umeblowane mieszkanie o powierzchni 61,20 m2, położone na II piętrze. W skład mieszkania wchodzą: - 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł69,90 m² 4 434,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szukasz mieszkania z potencjałem inwestycyjnym pod wynajem pracowniczy lub pokoje? Ta nieruchomość przy ul. Sikorskiego to gotowa baza pod dochodowy najem w świetnej lokalizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Głogów

Głogów,dolnośląskie

624 540 zł79,42 m² 7 863,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania 4 - pokojowego w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 79,42 m2 przy ulicy Zielona Mieszkanie składa się z: - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

378 900 zł62,77 m² 6 036,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Bezczynszowy lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 62,77 m2 z przynależnymi: piwnicą, schowkiem, kotłownią, strychem o całkowitej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł75 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Głogów, aleja Wolności nr 4, mieszkanie 3 pokoje, 75m2, 1 piętro, sprzedaż, 360 000 zł nowa cena* W ofercie sprzedaży przestronne 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na Ip w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Głogów

Głogów,dolnośląskie

4 000 zł120 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piętro domu z osobnym wejściem , o pow. 120 m2, składające się z kuchni otwartej na salon, łazienki, 3 sypialni, w pełni umeblowane o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł45,30 m² 7 395,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż posiadamy komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,3 m , położone na Starym Mieście w Głogowie. To wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią klimatyczną.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł138 m² 6 224,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż bardzo ładne, przestronne mieszkanie dwupoziomowe, o łącznej powierzchni użytkowej aż 138 m2, na którą składa się: pierwszy poziom o powierzchni 70,37 m2: - przedpokój- 4 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane bezpośrednio przy Rynku w Głogowie. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Lokal wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł56,20 m² 5 960,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie (lokal stanowiący odrębna nieruchomość z księgą wieczystą) o powierzchni 56,20 m2. Gdzie znajduje się nieruchomość? Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zielona

Głogów,dolnośląskie

532 500 zł71 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy przestronne 4-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym na terenie zamkniętym oraz działką o pow. 217m2, o podwyższonym standardzie deweloperskim, w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia komfortowe mieszkanie położone w kamienicy jednorodzinnej osiedle Stare Miasto. Mieszkanie o powierzchni 60m2, składające się 3 pokoi, kuchni, łazienki. Mieszkanie o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł153 m² 3 915,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne, przestronne, wielopoziomowe, bezczynszowe mieszkanie, położone w zabudowie szeregowej przy ul. Słowiańskiej w Głogowie. Urokliwe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Głogów

Głogów,dolnośląskie

425 000 zł63,89 m² 6 652,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Bezczynszowe mieszkanie po generalnym remoncie ruszowice pod Głogowem Tylko 425 000 zł z możliwością negocjacji! Zakup nieruchomości łączy się z dodatkowym kosztem związanym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

549 000 zł50,96 m² 10 773,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 50,96 m2, położone na trzecim piętrze w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie kilka minut od centrum miasta - Osiedle Złota.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł35,40 m² 36,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Przestronne, rozkładowe, jasne i cieple 1 -pokojowe mieszkanie , wykończone w wysokim standardzie, o pow. 35,4 mkw. Lokal znajduje się na trzecim piętrze , 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

419 900 zł66 m² 6 362,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 66 m w centrum Głogowa 2 balkony, pralnia, gotowe do zamieszkania od zaraz. Opis nieruchomości Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 66,12 m , położone na 2. piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł94 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, zadbane mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 94m2, nieruchomość położona jest na czwartym piętrze w czteropiętrowej kamienicy z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł67,50 m² 5 481,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Głogów, mieszkanie, II piętro, pow 67,50 m2, piwnica 19,30 m2, sprzedam, 370 000 zł. Na sprzedaż ciepłe, słoneczne mieszkanie wraz z dużą piwnicą o łącznej powierzchni 86,80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł61,20 m² 6 356,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Układ mieszkania: 3 niezależne, ustawne pokoje osobna, jasna kuchnia łazienka osobne wc duży i długi przedpokój balkon Do mieszkania przynależy przestronna piwnica o powierzchni 11,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł67 m² 5 820,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie z balkonem 67 m2 na ul. Adama Mickiewicza. Cena 390 000 zł do negocjacji. Mieszkanie składa się z: - salonu - osobnej Kuchni - 3 ustawnych pokoi - Łazienki - Balkonu -komórki.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł88,62 m² 5 754,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Głogów, mieszkanie 3 pokoje, 88,62 m2, 1 piętro, sprzedam 510 000 pln. Na sprzedaż mieszkanie z balkonem, położone na I piętrze w kamienicy. W skład mieszkania wchodzą: - 3 duże.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł48,30 m² 27,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na II piętrze w bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Głogów na ulicy Śniadeckich. Układ mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł44,10 m² 29,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 44,1m2, w ścisłym centrum Głogowa, na Placu 1000-lecia, nieopodal Parku Słowiańskiego, zatem w otoczeniu zieleni. Nieruchomość posadowiona jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł65,70 m² 5 783,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

CO sprzedajemy? Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 65,70 m2, które w kwestii prawnej jest spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu mieszkalnego. Gdzie znajduje się mieszkanie? Na.

Szczegóły ogłoszenia

429 999 zł72 m² 5 972,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, osiedle Kopernik, kosmonautów Polskich, mieszkanie, 3 pokoje, 72m2, piwnica, sprzedaż 429 999 zł Mieszkanie dostępne od "ręki" *cena podlega negocjacji W ofercie sprzedaży duże rodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł91 m² 9 670,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne, zadbane mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 91 m2, położone na czwartym piętrze budynku z windą. Nieruchomość znajduje się w kamienicy z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł52,70 m² 5 483,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 52,7 m do generalnego remontu | balkon | piwnica | I piętro Głogów, ul. Rudnowska Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,7 m , położone na pierwszym piętrze budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł44,70 m² 6 599,55 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO sprzedania mieszkanie położone w kamienicy obok Ratusza na Starym Mieście. Mieszkanie posiada powierzchnię użytkową 44,7 m2 + antresola 15m2 ( łącznie 60 m2) Składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W przypadku mieszkań do wynajęcia nie odpowiadam na wiadomości sms oraz maile - preferowany jest wyłącznie kontakt telefoniczny lub osobisty. Nowoczesne i komfortowe mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł47,40 m² 31,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe położone na III piętrze w bloku IV piętrowym. Mieszkanie bez wyposażenia - tak jak na zdjęciach. Koszt 1500 zł odstępne miesięcznie + czynsz + media(prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł49,90 m² 40,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W przypadku mieszkań na wynajem nie odpowiadam na wiadomości sms oraz e-mail. Preferowany kontakt telefoniczny lub osobisty. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł52,50 m² 32,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Lokal mieszkalny o powierzchni 52,50 m2. Gdzie znajduje się nieruchomość? Nieruchomość położona jest na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy, przy ul. Garncarskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mechaniczna

Głogów,dolnośląskie

388 000 zł42 m² 9 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne i komfortowo wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,50 m , położone na 2 piętrze bloku przy ul.Mechanicznej w Głogowie. Budynek znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł118,85 m² 5 384,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 82,38 m , położone na piętrze domu wielorodzinnego podzielonego na dwa niezależne lokale (parter i piętro). Do.