dowolna

Mieszkania z prawem własności Głogów - Lista ofert

222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

222 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbowa

Piastów Śląskich,Głogów

243 000 zł49 m² 4 989,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Poszukujesz funkcjonalnego mieszkania? Oferujemy dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone na parterze na Osiedlu Piastów Śląskich Mieszkanie dwustronne, ustawienie wschód -zachód. Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mechtyldy

Piastów Śląskich,Głogów

439 000 zł56 m² 7 839,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowe, roczne mieszkanie znajdujące się w nowym budynku trzypiętrowym z windą, na oś. Piastów Śląskich. Najważniejsze informacje: - 3 pokoje - pow. 56m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Chrobry,Głogów

230 000 zł62 m² 3 739,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 63 mkw. znajduje się na 4 piętrze bloku, co gwarantuje piękny widok na okolicę. W skład lokalu wchodzi przestronny salon, który stanowi serce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wolności

Głogów,dolnośląskie

209 000 zł37 m² 5 663,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Free home Biuro Nieruchomości Głogów prezentuje: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,7 m w bloku, położone na trzecim piętrze przy ulicy Aleja Wolności, w sercu osiedla Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Głogów,dolnośląskie

379 028 zł51 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Free home nieruchomości w Głogowie zaprasza do zapoznania się z ofertą na rynku pierwotnym złota podkowa - Etap D Nasza oferta mieszkań deweloperskich na osiedlu Złota Podkowa to 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piasta Kołodzieja

Piastów Śląskich,Głogów

180 000 zł38 m² 4 749,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Poszukujesz małego mieszkania na Osiedlu Piastów Śląskich ? W ofercie przestronna kawalerka z dużym potencjałem. Niedroga, niski czynsz, idealna pod inwestycję. Usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andromedy

Kopernik,Głogów

159 000 zł33 m² 4 832,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Free home Nieruchomości ma przyjemność prezentować ofertę sprzedaży - przytulną kawalerkę z balkonem o powierzchni 32,80 m2, usytuowaną na 4. piętrze bloku mieszkalnego przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andromedy

Kopernik,Głogów

279 000 zł56 m² 4 964,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe na 1 piętrze z balkonem, ul. Andromedy, osiedle Kopernika - do odświeżenia, dostępne od zaraz Prezentujemy Państwu to przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Kopernik,Głogów

177 000 zł36 m² 4 916,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Free home nieruchomości - biuro nieruchomości Głogów prezentuje nową ofertę - komfortowe mieszkanie o powierzchni 35,8m2 zlokalizowane w Głogowie na osiedlu Kopernik na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Głogów,dolnośląskie

445 154 zł61 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Chrobry,Głogów

190 000 zł31 m² 6 129 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferta dostępna tylko W free home nieruchomości - biuro nieruchomości Głogów Mieszkanie 2 pokoje przy ul. Armii Krajowej os. Chrobry w Głogowie. Powierzchnia 31mkw. Piętro ósme.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mechaniczna

Głogów,dolnośląskie

329 000 zł35 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowa oferta tylko w free home biuro Nieruchomości Głogów Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Złota Podkowa Na sprzedaż prezentujemy nowoczesne, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Głogów

Stare Miasto,Głogów

243 516 zł29 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Głogów, stare Miasto, plac Solny, nowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim w budynku z windą, 2 pok o powierzchni 28,994m 2 , sprzedaż 243516zł kupujący nie płaci 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

159 999 zł44 m² 3 614,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Głogów, śródmieście, 1 Maja, mieszkanie 2 pokojowe, pow. 44,26m 2 , III piętro, sprzedaż 159 999 zł Atrakcyjna cena tylko 3614zł za 1 m 2 Jeśli szukasz w dobrej lokalizacji 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chrobry,Głogów

320 000 zł51 m² 6 274,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Z przyjemnością prezentujemy Państwu na wynajem przestronne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51m2, położone na parterze zmodernizowanego bloku na osiedlu Chrobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Hutnik,Głogów

269 000 zł54 m² 4 971,35 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Głogów, ul. Daszyńskiego , oś. Hutnik, mieszkanie, 3 pok. z, 54,11m2, II p. sprzedaż, 269 000 zł Jeśli szukasz w bardzo dobrej lokalizacji 3 pokojowego mieszkania w centrum, na ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Głogów,dolnośląskie

362 080 zł45 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Głogów,dolnośląskie

359 122 zł49 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

240 000 zł38 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe, niebanalne mieszkanie o powierzchni 38,40 m2, usytuowane na 4 piętrze zmodernizowanego bloku na Alei Wolności w Głogowie. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Chrobry,Głogów

235 000 zł46 m² 5 131 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Przestronne Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Armii Krajowej os. Chrobry w Głogowie. Powierzchnia 45,8 mkw. Pierwsze piętro z balkonem w bloku. Lokal składa się salonu, jasnej kuchni, pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Głogów,dolnośląskie

382 358 zł52 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Neptuna

Kopernik,Głogów

160 000 zł35 m² 4 532,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Kawalerka 35,3m na osiedlu Kopernika Głogów Dolnośląskie Księga wieczysta mieszkanie własnościowe Duży balkon 4 metrowy. + piwnica. Mieszkanie w bloku 4 piętrowym bardzo dobrze usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orbitalna

Kopernik,Głogów

252 000 zł64 m² 3 943,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferta dostępna tylko W free home nieruchomości - biuro nieruchomości Głogów Jasne przestronne mieszkanie 3-pokojowe os. Kopernik w Głogowie ul. Orbitalna. Powierzchnia 63 mkw., 4 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossaka

Głogów,dolnośląskie

489 000 zł55 m² 8 813,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta dostępna tylko W free home nieruchomości - biuro nieruchomości Głogów Prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży - eleganckie, przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wolności

Głogów,dolnośląskie

220 000 zł44 m² 4 947,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Poszukujesz mieszkania w centrum? Dobry pomysł, w pobliżu dworzec kolejowy, autobusowy, park, multibox, szkoła, przedszkole, żłobek, przychodnia zdrowia, apteka, banki lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Hutnik,Głogów

219 000 zł37 m² 5 865,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Diament Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę mieszkania na sprzedaż. Zlokalizowanego w Głogowie na osiedlu Hutnik. Oferowana nieruchomość znajduje się bardzo dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galileusza

Kopernik,Głogów

298 000 zł55 m² 5 447,90 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania z loggią. - os. Kopernik. Mieszkanie umiejscowione jest na 5 piętrze w wieżowcu przy ul. Galileusza. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

165 000 zł46 m² 3 562,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Głogów, ul. Mickiewicza, mieszkanie, 2 pok, 46,31m2, ip, sprzedaż 165 000 zł cena za 1 m2 tylko 3562 zł Jeśli szukasz w dobrej cenie 2 pokojowego mieszkania w "prawdziwej kamienicy".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Hutnik,Głogów

245 000 zł48 m² 5 125,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w bloku w zielonym sercu Głogowa? Czemu nie! Idealne dla zapracowanego singla, ceniącego sobie lokalizację w centrum miasta, młodej pary rozpoczynającej wspólne życie, czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

329 000 zł64 m² 5 172,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Cenisz sobie ciszę i spokój? Nie masz głowy do remontów? Świetnie! Ta nieruchomość jest dla Ciebie! Oferta dostępna tylko w Cuprum House! Lokalizacja nieruchomości jest iście sielankowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Chrobry,Głogów

276 000 zł51 m² 5 411,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Potrzebujesz szybko się wprowadzić? Chcesz mieszkać w samym centrum miasta? Mam coś na miarę twoich oczekiwań! Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Chrobry, kilka kroków od zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

159 000 zł44 m² 3 638,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 3 pokojową nieruchomość. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku dwupiętrowym, powierzchnia lokalu to 43,7 m2, w co wchodzi: salon z aneksem kuchennym, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kopernik,Głogów

297 000 zł54 m² 5 479,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zależy Ci na zielonej i spokojnej okolicy? Chciałbyś mieszkać na osiedlu, gdzie wszystko masz w zasięgu ręki? A może przeraża Cię wizja remontu i chciałbyś wprowadzić się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szewska

Stare Miasto,Głogów

880 000 zł139 m² 6 348,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Opis Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 5-pokojowego mieszkania z balkonem. Prezentowana nieruchomość to wyjątkowa propozycja dla fanów dużych powierzchni. Mieszkanie już od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mechaniczna

Głogów,dolnośląskie

386 000 zł43 m² 8 997,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dostępna tylko W free home nieruchomości - biuro nieruchomości Głogów Ekskluzywne, kompletnie Wyposażone 2-Pokojowe Mieszkanie z Komórką Lokatorską na Prestiżowym Osiedlu Złota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andromedy

Kopernik,Głogów

136 000 zł33 m² 4 133,74 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mechaniczna

Głogów,dolnośląskie

349 000 zł35 m² 9 971,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rycerska

Piastów Śląskich,Głogów

298 000 zł64 m² 4 663,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Nieruchomość spełniająca warunki programu "mieszkanie bez wkładu własnego" oferta dostępna tylko W free home nieruchomości - biuro nieruchomości Głogów Mieszkanie, o powierzchni 63,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herkulesa

Kopernik,Głogów

405 000 zł63 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Freehome nieruchomości Głogów ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 63 m , usytuowane na drugim piętrze bloku na spokojnym i zielonym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

345 000 zł63 m² 5 458,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie z Ogromnym potencjałem inwestycyjne lub do własnego użytku w samym sercu Głogowa - Stare Miasto. Rynek. Mieszkanie usytuowane na III piętrze o powierzchni 63,20m2 + piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Głogów,dolnośląskie

249 000 zł46 m² 5 401,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Wyjątkowa propozycja od free home biuro Nieruchomości Głogów! Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,10 m , usytuowane na ulicy Moniuszki, w bezpośrednim sąsiedztwie.