dowolna

Mieszkania z aneksem Głogów - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

155 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

155 ogłoszeń

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, przestronne czteropokojowe mieszkanie w samym sercu Starego Miasta w Głogowie przy ul. Rynek. To propozycja dla osób, które cenią wyjątkowy klimat historycznej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

220 076 zł29,74 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 264 zł59,36 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 3 pokoje, balkon, winda, 59,36 m2, sprzedam, 439264 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Najniższa cena W mieście. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 200 zł44,56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 44,56 m2, sprzedam, 334200 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Głogów,dolnośląskie

473 385 zł49,83 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wykończone mieszkanie z rynku pierwotnego w Głogowie | parter z balkonem | Winda | 49,83 m | Bez pcc i prowizji Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

294 768 zł42,72 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie Z własną energią piastów śląskich, głogów Cena: 294 768 zł (6900 zł/m ) Powierzchnia: 42,72 m | Piętro: 3 dlaczego to mieszkanie? Fotowoltaika na własność (1,5.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30,70 m² 48,86 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą kawalerki położonej w kameralnej części Starego Miasta w Głogowie. To przestronne i jasne mieszkanie znajduje się na szczytowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

265 443 zł38,47 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy inwestycję w Głogowie na osiedlu Piastów Śląskich przy ulicy Małgorzaty Cylejskiej. Aktualnie budowany jest pierwszy z czterech zaprojektowanych budynków. Blok jest trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

220 076 zł29,74 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 1 pokój, winda, 29,74 m2, sprzedam, 220076 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z windą w stanie deweloperskim, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł40,74 m² 5 522,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowy lokal mieszkalny położony w Głogowie na osiedlu Śródmieście przy ul. Aleja Wolności. Lokal mieszkalny znajduje się na II piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 858 zł59,98 m² 7 100 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 858 zł59,98 m² 7 100 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 486 zł59,39 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 3 pokoje, balkon, winda, 59,39 m2, sprzedam, 439486 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Najniższa cena W mieście. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

317 300 zł41,75 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 41,75 m2, sprzedam, 317300 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł71,69 m² 7 100,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z antresolą na Starym Mieście na czwartym piętrze o powierzchni 51,69 m + 20 m antresoli w kamienicy z windą. Układ pomieszczeń: - garderoba przy.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł100 m² 6 290 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Potrzebujesz mieszkania wraz z możliwością zaaranżowania lokalu na miejsce swojej pracy ? Idealnie! Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania! Mieszkanie posadowione jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł41 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie o pow. 41m2, położone na ivp. w kamienicy z windą, na Starym Mieście w Głogowie przy ul. Długiej. Wnętrze i wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

797 226 zł89,50 m² 8 907,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 73,14 m + piwnica | Gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż świeżo wyremontowane, przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł64 m² 5 609,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Marzy Ci się przestronne lokum, w którym każdy ma miejsce dla siebie? Stawiasz na wygodę i komfort w kwestii lokalizacji osiedla? Chciałbyś czuć się swobodnie w swojej przestrzeni?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 669 zł59,39 m² 7 100 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

323 064 zł44,87 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 44,87 m2, sprzedam, 323064 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł78 m² 7 551,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 78 m2, położone na pierwszym piętrze przy ulicy Garncarskiej na Starówce. Mieszkanie zlokalizowane jest w spokojnej części Starego.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł40,40 m² 47,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia przestronne mieszkanie W doskonałej lokalizacji O powierzchni 40, 40 m2 Z klimatyzacją na I piętrze budynku. Lokal mieszkalny dwupokojowy zlokalizowany w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

286 676 zł38,74 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkani a 2-pokojowe z odnawialną energią , w nowym budynku z windą na os. Piastów Śląskich w Głogowie. Mieszkania składają się z: -salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 200 zł44,56 m² 7 500 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie (własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu bez księgi wieczystej) o powierzchni 63,00 m2. Gdzie znajduje się nieruchomość? Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Solny

Głogów,dolnośląskie

430 000 zł55 m² 7 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tego jeszcze nie było! Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 55m , położone na parterze kameralnej kamienicy w jednej z najspokojniejszych części Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

307 549 zł42,13 m² 7 300 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

1 085 565 zł162,50 m² 6 680,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ekskluzywne mieszkanie o pow. całkowitej 162,5 m z trzema piwnicami komfort, przestrzeń i jakość - Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 114,27 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł101,28 m² 5 627,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

CO sprzedajemy? 3-pokojowe mieszkanie o pow. 101,28 m2 , znajdujące się na 2 piętrze, czteropiętrowej kamiennicy. Gdzie znajduje się mieszkanie? Przy ulicy: jedności Robotniczej na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 168 zł46,56 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Głogów, ul Bolesława Wysokiego, mieszkanie 2 pokoje z aneksem kuchennym, o pow 46,56 m2 w cenie 363 168 zł. Wakacyjna promocja. Każdy budynek wyposażony w windę, klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Głogów

Głogów,dolnośląskie

624 540 zł79,42 m² 7 863,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania 4 - pokojowego w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 79,42 m2 przy ulicy Zielona Mieszkanie składa się z: - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

269 000 zł42 m² 6 420,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - głogów, osiedle Śródmieście Na sprzedaż dwustronne mieszkanie własnościowe o powierzchni 41,90 m , położone przy ul. Aleja Wolności w Głogowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mechtyldy

Piastów Śląskich,Głogów

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 01.05.2026r. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2, położone przy ulicy Księżnej Mechtyldy, osiedle Piastów Śląskich. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Głogów,dolnośląskie

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe, całkowicie nowe mieszkanie. Centrum Głogowa, ulica Sowińskiego. Mieszkanie jest jasne, funkcjonalne i urządzone z dbałością o detale. Przestrzeń idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

205 000 zł38 m² 5 408,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w Głogowie przy ul. M. Niedziałkowskiego w bloku czteropiętrowym na 4 piętrze. W spokojnym sąsiedztwie liczne punkty usługowo-handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Stare Miasto,Głogów

199 000 zł51 m² 3 879,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym w miejscowości Bukwica, zaledwie 6km od Głogowa. Mieszkanie przeszło generalny remont, wymienione zostały wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Hutnik,Głogów

210 000 zł36 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie w Głogowie ul. Obrońców Pokoju Powierzchnia: 36,4m2 Piętro: II Dodatkowo: piwnica Marzysz o mieszkaniu, które łączy funkcjonalność, wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mechtyldy

Głogów,dolnośląskie

675 000 zł71 m² 9 456,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie na parterze z tarasem i wyposażeniem gotowe do zamieszkania! Świetna lokalizacja - osiedle Piastów- ul. Księżnej Mechtyldy. Nowe budownictwo: 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Stare Miasto,Głogów

205 000 zł51 m² 3 996,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Wysokiego

Piastów Śląskich,Głogów

355 984 zł47 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie na sprzedaż w standardzie deweloperskim! Inwestycja Nowy Piastów to połączenie atrakcyjnej lokalizacji i komfortowych mieszkań dostępnych na sprzedaż w standardzie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij